Live Soccer TV

Live Soccer TV App voor iOS
Live Soccer TV App voor Android
UEFA Europa League

UEFA Europa League

Wedstrijden / Uitslagen / Tv-schema's / Live Streams Overzichten


*Alle tijden worden getoond in uw plaatselijke tijd

Stand

 

Topscorers

SpelersTeamDoelpuntenPenalties
UEFA Europa League: 1st Kwalificatieronde
A. AkinyemiVentspils 6 1
M. EppelKairat 5 0
E. HestadMolde 4 0
S. MallanHibernian 4 0
Mohammed RharsallaSlovan Bratislava 4 0
K. OlsenNSÍ 3 0
V. BayoDAC 3 0
F. KamberiHibernian 3 1
A. ŠporarSlovan Bratislava 3 0
M. AggerSarpsborg 08 2 0
M. AhmetovicSarajevo 2 0
V. AmbrosPetrocub 2 1
L. AntalŽalgiris 2 0
E. AtarMaccabi Tel Aviv 2 0
E. BakajShakhtyor 2 1
UEFA Europa League: 2nd Kwalificatieronde
KenanKøbenhavn 4 0
M. BarrowAtalanta 3 0
D. DrăguşViitorul 3 0
T. GoigingerLASK 3 0
C. GytkjærLech Poznan 3 0
C. LarinBesiktas 3 0
U. NikolićDinamo Minsk 3 0
F. PapoulisApollon 3 1
MauridesCSKA Sofia 3 1
Pablo SarabiaSevilla 3 0
P. SavitskiyDinamo Brest 3 1
A. SmithSpartaks Jurmala 3 0
P. AzangoTrencín 2 0
A. BadjiDjurgården 2 0
K. BoatengOlimpija 2 0
UEFA Europa League: 3rd Kwalificatieronde
L. ChristodoulopoulosOlympiakos Piraeus 4 0
A. ManceTrencín 4 0
I. TrichkovskiAEK Larnaca 4 0
I. AbassOlimpija 3 0
A. DzyubaZenit 3 1
GuerreroOlympiakos Piraeus 3 0
C. KnasmüllnerRapid Wien 3 0
NolitoSevilla 2 0
Z. BadibangaSheriff 2 0
J. DavidGent 2 0
ReginaldoKukësi 2 2
H. GnohéréFCSB 2 1
E. HålandMolde 2 0
Ricardo HortaSporting Braga 2 0
D. KaiserBrøndby 2 0
UEFA Europa League: Play-offs
M. SamattaGenk 4 0
D. SinaniF91 Dudelange 3 0
M. AntonssonMalmö FF 2 0
AcoránAEK Larnaca 2 0
Gustavo CampanharoLudogorets 2 0
WandersonLudogorets 2 0
K. FortounisOlympiakos Piraeus 2 1
A. GiannouAEK Larnaca 2 0
H. GnohéréFCSB 2 0
E. HestadMolde 2 0
PepeBesiktas 2 0
M. RosenbergMalmö FF 2 0
M. SonnleitnerRapid Wien 2 0
L. TrossardGenk 2 1
D. TurpelF91 Dudelange 2 0
UEFA Europa League: Group Stage
P. AubameyangArsenal 2 0
É. BanegaSevilla 2 1
W. Ben YedderSevilla 2 0
I. HajrovićDinamo Zagreb 2 0
K. HavertzBayer Leverkusen 2 0
M. AničićAstana 1 0
S. ArfieldRangers 1 0
R. BabelBesiktas 1 0
C. BaccaVillarreal 1 0
H. Ben ArfaRennes 1 1
Jovane CabralSporting CP 1 0
WillianChelsea 1 0
V. ChesnakovVorskla 1 0
V. ClaessonKrasnodar 1 0
M. DabourSalzburg 1 0
UEFA Europa League: Laatste fase
A. GriezmannAtlético Madrid 2 0
GabiAtlético Madrid 1 0
UEFA Europa League: Preliminary Round
L. CieslewiczB36 2 2
A. DallkuPrishtina 2 0
D. Pavlović 2 0
A. SambGzira United 2 2
BoroSt Joseph's 1 1
E. ZarateGzira United 1 0
D. BilyaletdinovTrakai 1 1
N. BurkeBala Town 1 0
Enrique CarreñoEuropa 1 1
C. CellayEngordany 1 0
J. DaviesCefn Druids 1 0
Miguel RuizEngordany 1 0
MarcelinhoBirkirkara 1 0
A. JanuziPrishtina 1 0

Kanalen met uitzendrechten in Verenigde Staten

Turner Broadcasting System Inc.
Turner Broadcasting System Inc. » Seasons 2018-2021
Available on:

 

Nieuws

Beşiktaş beat Sarpsborg at UEFA Europa League
Hurriyet Daily News (1 day ago)

Inschrijven nieuwsbrief »

E-mail: Waarom inschrijven?

Aankomende topwedstrijden »

Arsenalsep 23
11:00
Everton
Barcelonasep 23
14:45
Girona
Boca Juniorssep 23
16:45
River Plate
Bayern Münchensep 25
14:30
Augsburg
Leganéssep 26
14:00
Barcelona
Sevillasep 26
16:00
Real Madrid
Hertha BSCsep 28
14:30
Bayern München
West Ham Unitedsep 29
7:30
Manchester United
Arsenalsep 29
10:00
Watford
Barcelonasep 29
10:15
Athletic Club
Live Soccer TV App
Volg de wedstrijd onderweg
Download de Live Soccer TV App voor
iPhone en Android
Live Soccer TV App voor iOSLive Soccer TV App voor Android