ADVERTISEMENT
Non League Premier >

Gosport Borough vs Hayes & Yeading United stream and TV schedule

Gosport Borough
D. Wooden
65'
1 - 2
Apr 13, 202410:00
Live
Hayes & Yeading United
S. Faniyan
57'
Privett Park (Gosport, Hampshire)
Events
Table

Events

Gosport Borough vs Hayes & Yeading United Match Events

  51'S. Odelusi (0 - 1)
  57'S. Faniyan (0 - 2)
D. Wooden (1 - 2)65'  

Table

Non League Premier Standings

Pos.TeamMPWDLGFGAGDPForm
Non League Premier: Southern South
1 Chesham United 42 28 6 8 83 46 +37 90 LLLWW
2 AFC Totton 42 23 12 7 89 45 +44 81 WWWLW
3 Salisbury City 42 23 10 9 70 46 +24 79 WWLWL
4 Gosport Borough 42 23 9 10 75 43 +32 78 WDLWD
5 Bracknell Town 42 21 5 16 84 71 +13 68 DWWLW
6 Merthyr Town 42 20 7 15 85 59 +26 67 WLLDW
7 Walton & Hersham 42 18 11 13 78 67 +11 65 WDWDL
8 Hungerford Town 42 18 10 14 77 70 +7 64 WLWLL
9 Dorchester Town 42 17 9 16 66 77 -11 60 LLWWW
10
Hendon 42 14 16 12 70 65 +5 58 WDDDD
11
Winchester City 42 15 12 15 63 67 -4 57 LWLWL
12 Basingstoke Town 42 15 8 19 69 83 -14 53 LWLLL
13 Poole Town 42 16 4 22 70 76 -6 52 LWDWW
14
Tiverton Town 42 14 10 18 64 74 -10 52 WWWLW
15
Sholing 42 13 10 19 52 63 -11 49 LWDLW
16
Swindon Supermarine 42 13 10 19 73 92 -19 49 WLWLW
17
Hanwell Town 42 12 12 18 64 71 -7 48 LWWLL
18
Plymouth Parkway 42 12 12 18 60 68 -8 48 DWLDL
19
Beaconsfield Town 42 13 9 20 63 78 -15 48 DLLLW
20 Hayes & Yeading United 42 11 13 18 59 67 -8 46 DLLWW
21 Harrow Borough 42 10 9 23 60 97 -37 39 LLWWW
22 Didcot Town 42 6 10 26 45 94 -49 28 LLWDL
Promotion
Promotion Play-off
Relegation

Newsletter Signup »

Email:
Why Signup?
This form is protected by reCAPTCHA.
The Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
TV Schedules and Live Streaming Listings
Live Soccer TV App
Download the Live Soccer TV App for
iPhone and Android
Live Soccer TV App for iOSLive Soccer TV App for Android

UEFAUEFA Euro Live Streaming and TV Schedule  ·  Germany  ·  June 14 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any UEFA European Championship live streaming or videos on this website. We provide Euro 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. If you wish to see which TV channels broadcast and/or stream the Euro in your country, please visit the UEFA Euro page for full details, or read How to watch and stream Euro 2024.
Group stage

Group A
06/14 3:00pm Germany 5 - 1 Scotland
06/15 9:00am Hungary 1 - 3 Switzerland
06/19 12:00pm Germany 2 - 0 Hungary
06/19 3:00pm Scotland 1 - 1 Switzerland
06/23 3:00pm Scotland 0 - 1 Hungary
06/23 3:00pm Switzerland 1 - 1 Germany
Group B
06/15 12:00pm Spain 3 - 0 Croatia
06/15 3:00pm Italy 2 - 1 Albania
06/19 9:00am Croatia 2 - 2 Albania
06/20 3:00pm Spain 1 - 0 Italy
06/24 3:00pm Albania 0 - 1 Spain
06/24 3:00pm Croatia 1 - 1 Italy
Group C
06/16 12:00pm Slovenia 1 - 1 Denmark
06/16 3:00pm Serbia 0 - 1 England
06/20 9:00am Slovenia 1 - 1 Serbia
06/20 12:00pm Denmark 1 - 1 England
06/25 3:00pm Denmark 0 - 0 Serbia
06/25 3:00pm England 0 - 0 Slovenia
Group D
06/16 9:00am Poland 1 - 2 Netherlands
06/17 3:00pm Austria 0 - 1 France
06/21 12:00pm Poland 1 - 3 Austria
06/21 3:00pm Netherlands 0 - 0 France
06/25 12:00pm France 1 - 1 Poland
06/25 12:00pm Netherlands 2 - 3 Austria
Group E
06/17 9:00am Romania 3 - 0 Ukraine
06/17 12:00pm Belgium 0 - 1 Slovakia
06/21 9:00am Slovakia 1 - 2 Ukraine
06/22 3:00pm Belgium 2 - 0 Romania
06/26 12:00pm Slovakia 1 - 1 Romania
06/26 12:00pm Ukraine 0 - 0 Belgium
Group F
06/18 12:00pm Turkey 3 - 1 Georgia
06/18 3:00pm Portugal 2 - 1 Czech Republic
06/22 9:00am Georgia 1 - 1 Czech Republic
06/22 12:00pm Turkey 0 - 3 Portugal
06/26 3:00pm Czech Republic 1 - 2 Turkey
06/26 3:00pm Georgia 2 - 0 Portugal
Knockout Stage

Round of 16
06/29 12:00pm Berlin
Switzerland 2 - 0 Italy
06/29 3:00pm Dortmund
Germany 2 - 0 Denmark
06/30 12:00pm Gelsenkirchen
England 2 - 1 Slovakia
06/30 3:00pm Cologne
Spain 4 - 1 Georgia
Round of 16
07/ 1 12:00pm Düsseldorf
France 1 - 0 Belgium
07/ 1 3:00pm Frankfurt
Portugal P0 - 0 Slovenia
07/ 2 12:00pm Munich
Romania 0 - 3 Netherlands
07/ 2 3:00pm Leipzig
Austria 1 - 2 Turkey
Quarter-final
07/ 5 12:00pm Stuttgart
Spain 2 - 1 Germany
07/ 5 3:00pm Hamburg
Portugal 0 - 0P France
07/ 6 12:00pm Düsseldorf
England P1 - 1 Switzerland
07/ 6 3:00pm Berlin
Netherlands 2 - 1 Turkey
Semi-final
07/ 9 3:00pm Munich
Spain 2 - 1 France
07/10 3:00pm Dortmund
Netherlands 1 - 2 England
Final
07/14 3:00pm Berlin
Spain vs England


CopaCopa América Live Streaming and TV Schedule  ·  United States  ·  June 20 - July 14

Live Soccer TV does not host or provide any Copa América live streaming or videos on this website. We publish Copa América 2024 TV schedule and links to legal live streams of the official rights holders only. For further details on TV broadcast and Copa América streaming in your country, please visit our Copa América page, or read How to watch and stream Copa América.
Group stage

Group A
06/20 8:00pm Atlanta, GA
Argentina 2 - 0 Canada
06/21 8:00pm Arlington TX
Peru 0 - 0 Chile
06/25 6:00pm Kansas City, KS
Peru 0 - 1 Canada
06/25 9:00pm East Rutherford, NJ
Chile 0 - 1 Argentina
06/29 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina 2 - 0 Peru
06/29 8:00pm Orlando, FL
Canada 0 - 0 Chile
Group B
06/22 6:00pm Santa Clara, CA
Ecuador 1 - 2 Venezuela
06/22 9:00pm Houston, TX
Mexico 1 - 0 Jamaica
06/26 6:00pm Las Vegas, NV
Ecuador 3 - 1 Jamaica
06/26 9:00pm Inglewood, CA
Venezuela 1 - 0 Mexico
06/30 8:00pm Austin, TX
Jamaica 0 - 3 Venezuela
06/30 8:00pm Glendale, AZ
Mexico 0 - 0 Ecuador
Group C
06/23 6:00pm Arlington, TX
USA 2 - 0 Bolivia
06/23 9:00pm Miami Gardens, FL
Uruguay 3 - 1 Panama
06/27 6:00pm Atlanta, GA
Panama 2 - 1 USA
06/27 9:00pm
Uruguay 5 - 0 Bolivia
07/ 1 9:00pm Orlando, FL
Bolivia 1 - 3 Panama
07/ 1 9:00pm Kansas City, MO
USA 0 - 1 Uruguay
Group D
06/24 6:00pm Houston, TX
Colombia 2 - 1 Paraguay
06/24 9:00pm Inglewood, CA
Brazil 0 - 0 Costa Rica
06/28 6:00pm Glendale, AZ
Colombia 3 - 0 Costa Rica
06/28 9:00pm Las Vegas, NV
Paraguay 1 - 4 Brazil
07/ 2 9:00pm Santa Clara, CA
Brazil 1 - 1 Colombia
07/ 2 9:00pm Austin, TX
Costa Rica 2 - 1 Paraguay
Knockout Stage

Quarter-final
07/ 4 9:00pm Houston, TX
Argentina P1 - 1 Ecuador
07/ 5 9:00pm Arlington, TX
Venezuela 1 - 1P Canada
Quarter-final
07/ 6 6:00pm Las Vegas, NV
Colombia 5 - 0 Panama
07/ 6 9:00pm Glendale, AZ
Uruguay P0 - 0 Brazil
Semi-final
07/ 9 8:00pm East Rutherford, NJ
Argentina 2 - 0 Canada
07/10 8:00pm Charlotte, NC
Uruguay 0 - 1 Colombia
3rd place match
07/13 8:00pm Charlotte, NC
Canada 2 - 2P Uruguay
Final
07/14 8:00pm Miami Gardens, FL
Argentina vs Colombia