Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
?  
Cuma, 20 Temmuz 2018
International Champions Cup 
Canlı +21:0547' Manchester City 0 - 1 Borussia Dortmund ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
Meksika - Liga MX 
Canlı +20:00FT Veracruz 0 - 2 Pumas UNAM fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Aztec…
Canlı 22:008' Atlas 0 - 0 Querétaro fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz,
Ekvador - Primera A 
Canlı +20:15FT Macará 2 - 1 Independiente del Valle fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası 
Canlı +11:30FT Ukrayna U-19 1 - 1 İngiltere U-19 ESPN3, WatchESPN, UEFA TV, YouTube, YLE…
Canlı +13:30FT Türkiye U-19 0 - 5 Fransa U-19 fuboTV, ESPN3, Univision Deportes, WatchE…
Peru - Primera Division 
Canlı +21:0050' Sport Boys 0 - 0 UTC Cajamarca Peru Magico, Fanatiz
Cumartesi, 21 Temmuz 2018
ABD/Kanada - Major League Soccer 
15:30 Atlanta United vs DC United fuboTV, Univision Deportes, Univision,
16:00 Seattle Sounders FC vs Vancouver Whitecaps DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO…
19:00 Chicago Fire vs Toronto FC DIRECTV, MLS Live, ESPN+, TSN G…
19:00 Philadelphia Union vs LA Galaxy fuboTV, DIRECTV, MLS Live, Spe…
19:00 New York RB vs New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG,
19:30 Columbus Crew vs Orlando City SC DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27,
21:00 Houston Dynamo vs Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, T…
22:00 Real Salt Lake vs Colorado Rapids DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, ESP…
23:00 Portland Timbers vs Montreal Impact MLS Live, FOX 12 Oregon KPTV, E…
International Champions Cup 
10:05 Bayern München vs PSG ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
Hazırlık 
19:00 Boca Juniors vs Medellín FOX Sports 2 Cono Sur, FOX Play Latin…
Meksika - Liga MX 
18:00 Cruz Azul vs Puebla fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
20:00 Pachuca vs Monterrey fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
22:00 Tigres UANL vs León fuboTV, Univision, Fanatiz, Afizzionados
22:00 Tijuana vs Guadalajara fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO,
Şili - Primera Division 
15:00 Deportes Temuco vs Antofagasta TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF…
Kolombiya - Primera A 
19:00 Atlético Bucaramanga vs Junior RCN Nuestra Tele, RCN Television, Depo…
20:45 Envigado vs Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Kosta Rika - Primera Division 
22:05 Herediano vs UCR Telecentro
Ekvador - Primera A 
16:30 Delfin vs LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
19:00 Emelec vs Técnico Universitario fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası - Kadınlar 
12:05 İsviçre U-19 vs İspanya U-19 ESPN3, WatchESPN, RTS Sport,
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
11:00 Hoffenheim vs Queens Park Rangers Eleven Sports Network, beIN SPORT…
11:30 Galatasaray vs Valencia ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1…
12:05 Sevilla vs Benfica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deporte…
13:00 Olympique Marseille vs Villarreal ESPN3, WatchESPN, Sport TV5,

Haberler

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Videolar


Secteur 12, saison 4, épisode 14 - Du foot au Yankee St…
10 saat önce

Valspar Matchday Primer | #CHIvTOR | July 21, 2018
10 saat önce

Real Madrid To Announce Hazard & Courtois Double Si…
10 saat önce

Top 10 World Cup Breakout Stars
10 saat önce

Loudoun United FC joins USL
Dün

Quest Diagnostics Scouting Report: Kamara and Davies ca…
Dün

Rave TV Preview: Ruidiaz set to debut against rival Van…
Dün

8th Annual A&W Root Beer Float Night is July 28
Dün

Loudoun United FC Press Conference
Dün

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan