Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Beşiktaş JK

Kuruluş  1903
Stadyum  Vodafone Arena
Capacity  43,500
Manager  S. Güneş

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Tolga ZenginT. Zengin
Fabricio Martín Agosto RamírezFabri
Utku YuvakuranU. Yuvakuran
Defans
Domagoj VidaD. Vida
Gol: 1
Adriano Correia ClaroAdriano
Gol: 2, Assists: 4
Kleper Laveran Lima FerreiraPepe
Gol: 2, Assists: 1
Atınç NukanA. Nukan
Gökhan GönülG. Gönül
Assists: 3
Caner ErkinC. Erkin
Assists: 7
Fatih AksoyF. Aksoy
Gary Alexis Medel SotoG. Medel
Gol: 1, Assists: 1
Alpay ÇelebiA. Çelebi
Orta Saha
Atiba HutchinsonA. Hutchinson
Gol: 2, Assists: 2
Anderson Souza ConceiçaoTalisca
Gol: 14, Assists: 7
Jeremain LensJ. Lens
Gol: 1
Necip UysalN. Uysal
Assists: 1
Ricardo Andrade Quaresma BernardoRicardo Quaresma
Gol: 4, Assists: 7
Oğuzhan ÖzyakupO. Özyakup
Assists: 4
Gökhan TöreG. Töre
Sidelined: Knee Injury
Ryan Guno BabelR. Babel
Gol: 13, Assists: 6
Tolgay Ali ArslanT. Arslan
Assists: 3
Forvetler
Cyle LarinC. Larin
Gol: 4
Mustafa PektemekM. Pektemek
Gol: 1, Assists: 1
Vagner Silva de SouzaVagner Love
Gol: 3
Alvaro Negredo SanchezAlvaro Negredo
Gol: 7, Assists: 6
#İsimAgeA
Kaleciler
29T. Zengin 34000003300000
1Fabri 303060343400000000
97U. Yuvakuran 20000002600000
Defans
24D. Vida 29751137611010400
3Adriano 332140252506324500
5Pepe 352041232301121400
33A. Nukan 2400000000000
77G. Gönül 331931252143603000
88C. Erkin 291398211563907700
14F. Aksoy 203530302800000
12G. Medel 301997252232811900
41A. Çelebi 1900000500000
Orta Saha
13A. Hutchinson 352104252414122510
94Talisca 24269033312102147500
17J. Lens 301086241311112110100
20N. Uysal 27630136722701200
7Ricardo Quaresma 3419982623310347410
10O. Özyakup 25149824177101304510
55G. Töre 2681010800000
8R. Babel 3126853230252136501
18T. Arslan 2717252920991303400
Forvetler
95C. Larin 231544222840100
11M. Pektemek 2912480803411100
30Vagner Love 3339110464930200
9Alvaro Negredo 321419311714121476300
İsimDateFromFee
Transfers In
Vagner Love 29 Ocak 2018AlanyaFree
D. Vida 03 Ocak 2018Dynamo KyivFree
O. Aydoğan 31 Ocak 2018Karlsruhe-
C. Larin 15 Ocak 2018OrlandoMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: tr Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n>1);
H. Küçükköylü 01 Temmuz 2018Sancaktepe BS-
C. Gül 14 Şubat 2018Konya-
Transfers Out
D. Tošić 18 Haziran 2018Guangzhou R&F-
J. Lens 01 Temmuz 2018Sunderland-
C. Tosun 05 Ocak 2018Everton30.4M €
A. Milosevic 28 Şubat 2018AIKFree
A. Nukan 01 Temmuz 2018Leipzig-
A. Özbiliz 08 Şubat 2018SheriffLoan
Talisca 01 Temmuz 2018Benfica-
Ş. Kepir 16 Şubat 2018AluminijFree
Y. Abay 31 Ocak 2018SilivriLoan
H. Karataş 31 Ocak 2018SilivriLoan
B. Karagöz 31 Ocak 2018FatihFree

Haberler

Beşiktaş, Serkan Reçber'i açıkladı
Kartalbakışı (2 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018