Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

BSC Young Boys

Kuruluş  1898
Stadyum  STADE DE SUISSE Wankdorf Bern
Capacity  32,000
Manager  A. Hütter

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Dario MarzinoD. Marzino
Marco WölfliM. Wölfli
Alexandre LetellierA. Letellier
David von BallmoosD. von Ballmoos
Defans
Loris BenitoL. Benito
Gol: 1, Assists: 3
Jordan LotombaJ. Lotomba
Assists: 2
Steve von BergenS. von Bergen
Assists: 1
Kasim Adams NuhuK. Nuhu
Gol: 2, Assists: 2
Gregory WüthrichG. Wüthrich
Léo SeydouxL. Seydoux
Kevin MbabuK. Mbabu
Gol: 2, Assists: 6
Marco BürkiM. Bürki
Assists: 1
Orta Saha
Miralem SulejmaniM. Sulejmani
Gol: 11, Assists: 7
Michel AebischerM. Aebischer
Assists: 1
Djibril SowD. Sow
Gol: 1, Assists: 3
Nicolas Moumi NgamaleuM. Ngamaleu
Gol: 3, Assists: 2
Thorsten SchickT. Schick
Gol: 2, Assists: 1
Daniel Pedro Martinho TeixeiraP. Teixeira
Leonardo BertoneL. Bertone
Gol: 3, Assists: 1
Sekou Junior SanogoS. Sanogo
Gol: 5, Assists: 5
Forvetler
Roger Claver Assalé DjaponeR. Assalé
Gol: 12, Assists: 8
Christian FassnachtC. Fassnacht
Gol: 11, Assists: 7
Jean Pierre NsaméJ. Nsamé
Gol: 13, Assists: 5
Guillaume HoarauG. Hoarau
Gol: 15, Assists: 6
#İsimAgeA
Kaleciler
40D. Marzino 2100000500000
1M. Wölfli 3516721918101600200
A. Letellier 279011001500000
26D. von Ballmoos 231478171701000100
Defans
23L. Benito 261981232302613500
29J. Lotomba 1915152216641502100
5S. von Bergen 342989343403001600
24K. Nuhu 2228263232012221000
22G. Wüthrich 2348384402100000
L. Seydoux 2000000100000
43K. Mbabu 232742323113126700
4M. Bürki 2427343102701000
Orta Saha
7M. Sulejmani 29238332284195117100
20M. Aebischer 218971910952101400
8D. Sow 211959272255513300
13M. Ngamaleu 23103327101762032100
19T. Schick 286862351823021100
27P. Teixeira 1900000700000
6L. Bertone 2414222215721031500
35S. Sanogo 2922912726131551200
Forvetler
17R. Assalé 24274134313124128500
16C. Fassnacht 24254934304144117300
18J. Nsamé 251536311714918135300
99G. Hoarau 3418302520598156100
İsimDateFromFee
Transfers In
M. Castroman 01 Temmuz 2018FC Schaffh-
N. Bürgy 01 Temmuz 2018Thun-
L. Obexer 01 Temmuz 2018Xamax-
K. Duah 01 Temmuz 2018Winterthur-
M. Dangubic 11 Ocak 2018FC Schaffh-
Transfers Out
S. Joss 16 Ocak 2018Thun-

Haberler

Film Review: 'Billy Boy'
Variety (5 days ago)
The Deeply Rooted Misogyny In Our Society
DunyaNews Pakistan (blog) (1 day ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018