Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC Basel 1893

Kuruluş  1893
Stadyum  St. Jakob-Park
Capacity  38,512
Manager  R. Wicky

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Tomáš  VaclíkT. Vaclík
Germano VailatiG. Vailati
Gion Fadri ChandeG. Chande
Antonio Signori DominiqueAntonio Dominique
Mirko SalviM. Salvi
Defans
Michael LangM. Lang
Gol: 5, Assists: 5
Blás Miguel Riveros GaleanoB. Riveros
Gol: 1, Assists: 1
Éder Fabián Álvarez BalantaÉ. Álvarez
Assists: 1
Yves KaiserY. Kaiser
Léo LacroixL. Lacroix
Marek SuchýM. Suchý
Gol: 1, Assists: 5
Orta Saha
Davide CallàD. Callà
Fabian FreiF. Frei
Assists: 2
Martin LiechtiM. Liechti
Raoul PetrettaR. Petretta
Gol: 1, Assists: 1
Samuele CampoS. Campo
Gol: 2, Assists: 6
Neftali ManzambiN. Manzambi
Gol: 1
Luca ZuffiL. Zuffi
Gol: 3, Assists: 6
Taulant XhakaT. Xhaka
Gol: 1
Mohamed ElyounoussiM. Elyounoussi
Gol: 11, Assists: 8
Noah OkaforN. Okafor
Valentin StockerV. Stocker
Gol: 2, Assists: 3
Kevin BuaK. Bua
Gol: 6, Assists: 1
Sereso Geoffroy Gonzaroua DiéS. Dié
Gol: 1, Assists: 1
Robin AdamczykR. Adamczyk
Forvetler
Dimitri Joseph Oberlin MfomoD. Oberlin
Gol: 5
Ricky van WolfswinkelR. van Wolfswinkel
Gol: 11, Assists: 1
Albian AjetiAlbian Ajeti
Gol: 14, Assists: 3
Afimico PululuA. Pululu
#İsimAgeA
Kaleciler
1T. Vaclík 293240363600000100
18G. Vailati 3700000000000
G. Chande 2000000100000
Antonio Dominique 2300000400000
13M. Salvi 24000003100000
Defans
5M. Lang 273051343401155400
25B. Riveros 2018572520521511100
23É. Álvarez 2510721511411001400
Y. Kaiser 2000000700000
L. Lacroix 266409721600200
17M. Suchý 302639313101015821
Orta Saha
39D. Callà 3310251411100100
F. Frei 291329161511202400
M. Liechti 2000000200000
28R. Petretta 2113271714301111200
S. Campo 221005141132626200
27N. Manzambi 2123572501510100
7L. Zuffi 282526302915136200
34T. Xhaka 2718632321233101100
24M. Elyounoussi 23266533321151118300
N. Okafor 18561010500000
V. Stocker 291089141318123500
33K. Bua 241383271710131461300
6S. Dié 3314482416861211500
R. Adamczyk 2100000100000
Forvetler
19D. Oberlin 209812681872350400
9R. van Wolfswinkel 2913502115679111100
22Albian Ajeti 21179625214155143200
37A. Pululu 19312020600000
İsimDateFromFee
Transfers In
V. Stocker 10 Ocak 2018Hertha BSC-
Z. Kuzmanović 01 Temmuz 2018Málaga-
F. Frei 16 Ocak 2018Mainz 051.5M €
Antonio Dominique 16 Ocak 2018Le MontFree
S. Campo 16 Ocak 2018Lausanne-
D. Kutesa 01 Temmuz 2018Luzern-
E. Cümart 01 Temmuz 2018Sion-
Transfers Out
Omar Gaber 01 Ocak 2018Los Angeles FCLoan
A. Šporar 03 Ocak 2018Slovan600K €
R. Steffen 10 Ocak 2018Wolfsburg1.8M €
Đ. Nikolić 11 Ocak 2018ThunLoan
M. Akanji 15 Ocak 2018Dortmund21.5M €
D. Oberlin 01 Temmuz 2018Salzburg-
S. Eremenko 04 Şubat 2018Spartaks-
Pedro Pacheco 26 Şubat 2018RapperswilLoan
D. Schmid 15 Ocak 2018LausanneLoan

Haberler

Był trenerem FC Basel, nie popracuje w Legii
Własne (komunikaty prasowe) (2 weeks ago)
Eren Derdiyok adım adım Basel'e
Milliyet (2 weeks ago)
Sarıyer'in genç yeteneği Emirhan Basel yolcusu
http://yerelfutbol.com/ (2 weeks ago)
Beşiktaş'tan Michael Lang atağı!
NTVSpor.net (1 week ago)

Videolar


Baselli: "Felice per l'esordio"
Salı, 12 Haz

10 "prime volte" di Daniele Baselli
Pazar, 6 May

Baselli e Mandragora: “Mancini vuole un’Italia proposit…
Cumartesi, 5 May

Baselli a Torino Channel
Pazar, 6 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

KolombiyaHaz 19
8:00
Japonya
PolonyaHaz 19
11:00
Senegal
RusyaHaz 19
14:00
Mısır
PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018