Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Östersunds FK

Kuruluş  1996
Stadyum  Jämtkraft Arena
Capacity  8,466
Manager  G. Potter

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Andrew MillsA. Mills
Emil HedvallE. Hedvall
Andreas AnderssonA. Andersson
Aly KeitaA. Keita
Defans
Samuel MensahS. Mensah
Patrick KpozoP. Kpozo
Ronald Brian Ddungu MukiibiR. Mukiibi
Tom PetterssonT. Pettersson
Doug BergqvistD. Bergqvist
Assists: 1
Dennis WidgrenD. Widgren
Noah Sonko-SundbergN. Sonko-Sundberg
Orta Saha
Frank ArhinF. Arhin
Hosam AieshH. Aiesh
Gol: 1, Assists: 2
Brwa Hekmat NouriBrwa Nouri
Gol: 2
Smajl SuljevicS. Suljevic
Jamie HopcuttJ. Hopcutt
Gol: 2, Assists: 2
Curtis EdwardsC. Edwards
Gol: 3
Ken SemaK. Sema
Assists: 5
Ludvig FritzsonL. Fritzson
Tesfaldet TekieT. Tekie
Forvetler
Dino IslamovicD. Islamovic
Gol: 4
Saman GhoddosS. Ghoddos
Gol: 4
Alhaji GeroA. Gero
Gol: 1, Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
A. Mills 2300000000000
E. Hedvall 3400000000000
18A. Andersson 275406600500000
1A. Keita 314505500600000
Defans
23S. Mensah 291592201100000
32P. Kpozo 201112111600000
24R. Mukiibi 2654110736400200
2T. Pettersson 28856101001000200
6D. Bergqvist 254737613501200
19D. Widgren 246458711300000
N. Sonko-Sundberg 212394220700100
Orta Saha
80F. Arhin 19804040700000
10H. Aiesh 233706605012000
22Brwa Nouri 31919111010120000
S. Suljevic 23472020600000
8J. Hopcutt 254487432522100
17C. Edwards 24880101003030200
12K. Sema 24990111100005300
13L. Fritzson 222537342800000
3T. Tekie 203375321200000
Forvetler
99D. Islamovic 245169543640100
93S. Ghoddos 248109900040100
9A. Gero 242866331511100
İsimDateFromFee
Transfers In
S. Suljevic 26 Ocak 2018SundsvallFree
A. Andersson 08 Ocak 2018Gefle-
D. Islamovic 08 Ocak 2018TrelleborgFree
A. Mills 08 Ocak 2018ÖstersundFree
N. Sonko-Sundberg 08 Ocak 2018AIK-
Transfers Out
J. Bertilsson 29 Mart 2018Dalkurd-
S. Papagiannopoulos 15 Haziran 2018København-
F. Bachirou 09 Ocak 2018Malmö713K €
Gabriel Somi 07 Şubat 2018New EnglandFree
S. Lundbäck 09 Şubat 2018Team TGFree

Haberler

Nike kaçtı Adidas geldi
Takvim (1 week ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 3 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018