Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

CD Leganés

Kuruluş  1928
Stadyum  Estadio Municipal de Butarque
Capacity  10,958
Manager  M. Pellegrino

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Serantes 2800000000000
Pichu Cuéllar 3400000000000
Defans
M. Dos Santos 2900000000000
E. Muñoz 2700000000000
Bustinza 2600000000000
J. Mejías 2100000000000
Raúl García 2900000000000
Juanfran 2900000000000
Diego Rico 2500000000000
Rodri Tarín 2200000000000
D. Siovas 2900000000000
Orta Saha
N. El Zhar 3100000000000
Gerard Gumbau 2300000000000
Mikel Vesga 2500000000000
A. Szymanowski 2900000000000
F. García 1800000000000
Gabriel 2400000000000
Eraso 2800000000000
Rubén Pérez 2900000000000
Forvetler
M. Koné 2600000000000
G. Carrillo 2700000000000
Dani Ojeda 2300000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Rubén Pérez 06 Temmuz 2018Granada-
Juanfran 12 Temmuz 2018La CoruñaLoan
G. Carrillo 08 Temmuz 2018SouthamptonLoan
Mikel Vesga 04 Temmuz 2018Athletic ClubLoan
J. Mejías 01 Temmuz 2018Cartagena-
Dani Ojeda 02 Temmuz 2018Lorca-
F. García 09 Temmuz 2018Olimpo350K €
Transfers Out
N. Amrabat 01 Temmuz 2018Watford-
C. Beauvue 01 Temmuz 2018Celta de Vigo-
Guerrero 01 Temmuz 2018OlympiakosFree
D. Brašanac 01 Temmuz 2018Betis-
Erik Morán 02 Ocak 2018AEK130K €
M. Mantovani 02 Temmuz 2018Las Palmas-
Joseba Zaldúa 01 Temmuz 2018Real Sociedad-
José Naranjo 01 Temmuz 2018Genk-
O. Kwabena 03 Ocak 2018CartagenaLoan
Rocha Miramar 31 Ocak 2018Ontinyent-

Haberler

Salvadoreño fichó por el Leganés de España
El Diario de Hoy (4 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan