Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Reial Club Deportiu Espanyol

Kuruluş  1900
Stadyum  RCDE Stadium
Capacity  40,423
Manager  Rubí

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Diego López 3600000000000
Roberto Jiménez 3200000000000
Defans
Naldo 2900000000000
Dídac Vilá 2900000000000
Javi López 3200000000000
Ó. Duarte 2900000000000
Mario Hermoso 2300000000000
Sergio Sánchez 3200000000000
Aarón Martín 2100000000000
Orta Saha
Granero 3100000000000
Víctor Sánchez 3000000000000
Pipa Ávila 2000000000000
Marc Roca 2100000000000
David López 2800000000000
Carles Soria 2100000000000
Alejandro López 2100000000000
Óscar Melendo 2000000000000
Sergi Darder 2400000000000
P. Piatti 2900000000000
Forvetler
H. Pérez 2900000000000
Léo Baptistão 2500000000000
Sergio García 3500000000000
Borja Iglesias 2500000000000
Álvaro Vázquez 2700000000000
Javier Puado 2000000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Roberto Jiménez 01 Temmuz 2018Málaga-
Sergio Sánchez 02 Temmuz 2018RubinFree
Sergi Darder 05 Mart 2018Lyon8M €
Borja Iglesias 09 Temmuz 2018Celta de Vigo10M €
Édgar González 01 Temmuz 2018Cornellà-
Carles Soria 01 Temmuz 2018AEK-
Transfers Out
José Antonio Reyes 30 Ocak 2018Córdoba-
P. Diop 01 Ocak 2018EibarFree
Javi Fuego 30 Ocak 2018Villarreal1.7M €
Gerard Moreno 02 Temmuz 2018Villarreal20M €
Pau López 04 Temmuz 2018BetisFree
Marc Navarro 15 Haziran 2018Watford-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan