Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FK Crvena Zvezda Beograd

Kuruluş  1945
Stadyum  Stadion Crvena Zvezda
Capacity  51,862
Manager  V. Milojević

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
N. Supić 3600000000000
M. Borjan 3000000000000
D. Kahriman 3300000000000
Defans
A. Terzić 1800000000000
F. Stojković 2500000000000
A. Frimpong 2500000000000
D. Anđelković 3500000000000
S. Hajdin 2400000000000
S. Babić 2200000000000
V. Savić 2700000000000
M. Rodić 2700000000000
Orta Saha
M. Gobeljić 2500000000000
V. Nikolić 1800000000000
I. Ilić 1700000000000
D. Le Tallec 2800000000000
L. Adžić 1900000000000
B. Jovičić 2500000000000
U. Račić 2000000000000
M. Donald 2900000000000
N. Milijaš 3500000000000
N. Krstičić 2700000000000
S. Srnić 2600000000000
Forvetler
D. Joveljić 1800000000000
N. Milić 2800000000000
N. Radonjić 2200000000000
A. Pešić 2600000000000
L. Ilić 1800000000000
E. Mohamed Ben 2900000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
E. Mohamed Ben 16 Ocak 2018Olympiakos-
M. Pavkov 01 Temmuz 2018Radnički Niš-
M. Senić 01 Ocak 2018Siófok-
A. Stanković 01 Temmuz 2018Grafičar-
D. Gojkov 01 Temmuz 2018Bežanija-
Viveiros 01 Temmuz 2018Bežanija-
S. Hajdin 16 Ocak 2018Spartak-
Transfers Out
Ricardinho 23 Ocak 2018TosnoFree
R. Boakye 28 Şubat 2018Jiangsu5.7M €
G. Kanga 31 Ocak 2018Sparta-

Haberler

Spartaks Jurmala
AS English (1 day ago)
Footy on the Telly: 7-day forecast
The Philly Soccer Page (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan