Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FK Zenit St. Petersburg

Kuruluş  1925
Stadyum  Stadion Krestovskyi
Capacity  68,134
Manager  S. Semak

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Andrey LunevA. Lunev
Mikhail KerzhakovM. Kerzhakov
Nikita GoyloN. Goylo
Egor BaburinE. Baburin
Yuri LodyginY. Lodygin
Defans
Nikita KakkoevN. Kakkoev
Denis TerentjevD. Terentjev
Miha MevljaM. Mevlja
Aleksandr AnyukovA. Anyukov
Emanuel MammanaE. Mammana
Assists: 1
Domenico CriscitoD. Criscito
Gol: 4, Assists: 3
Branislav IvanovićB. Ivanović
Gol: 2, Assists: 1
Ilia SkrobotovI. Skrobotov
Gol: 1
Igor SmolnikovI. Smolnikov
Orta Saha
Daler KuzyaevD. Kuzyaev
Gol: 6, Assists: 2
Viktor FaizulinV. Faizulin
Magomed OzdoevM. Ozdoev
Emiliano Ariel RigoniE. Rigoni
Assists: 2
Leandro Daniel ParedesL. Paredes
Gol: 4, Assists: 5
Yuri ZhirkovY. Zhirkov
Gol: 1
Dmitri PletnevD. Pletnev
Kirill KaplenkoK. Kaplenko
Elmir NabiullinE. Nabiullin
Aleksandr ErokhinA. Erokhin
Gol: 7, Assists: 2
Vyacheslav ZinkovV. Zinkov
Claudio Matías KranevitterM. Kranevitter
Assists: 1
Forvetler
Dmitriy PolozD. Poloz
Gol: 1, Assists: 2
Aleksandr KokorinA. Kokorin
Gol: 10, Assists: 3
Ivan TarasovI. Tarasov
Sebastián DriussiS. Driussi
Gol: 5, Assists: 5
Anton ZabolotnyiA. Zabolotnyi
Gol: 1
Andrei  PanyukovA. Panyukov
#İsimAgeA
Kaleciler
99A. Lunev 261743202002300100
41M. Kerzhakov 31000001700000
70N. Goylo 1900000400000
71E. Baburin 249011001300000
1Y. Lodygin 28867119202000100
Defans
N. Kakkoev 1891010800000
49D. Terentjev 2516542211600100
23M. Mevlja 271367181624600400
2A. Anyukov 353310101200000
30E. Mammana 221361161601301000
4D. Criscito 312517282801043710
60B. Ivanović 342358272701021100
I. Skrobotov 17284131810000
19I. Smolnikov 291853222023600401
Orta Saha
14D. Kuzyaev 251996262249662300
20V. Faizulin 3200000000000
M. Ozdoev 252444312600100
10E. Rigoni 25956179861202400
5L. Paredes 2322942825323451100
18Y. Zhirkov 349641710741810200
D. Pletnev 20211010900000
55K. Kaplenko 186321111200000
E. Nabiullin 23442020900000
21A. Erokhin 282181272523372510
V. Zinkov 2500000000000
8M. Kranevitter 2513092115661001400
Forvetler
7D. Poloz 268101910992012100
9A. Kokorin 2719182221111103200
I. Tarasov 1800000100000
11S. Driussi 2217342720713855300
29A. Zabolotnyi 2670110732310100
33A. Panyukov 23422020200000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Ryazantsev 01 Temmuz 2018Amkar-
Neto 01 Temmuz 2018Fenerbahçe-
A. Yusupov 01 Temmuz 2018Rostov-
A. Zabolotnyi 23 Ocak 2018Tosno1.5M €
I. Tsallagov 01 Temmuz 2018Dinamo M-
R. Mak 01 Temmuz 2018PAOK-
M. Ozdoev 15 Şubat 2018Rubin3.3M €
Hernani 01 Temmuz 2018Saint-Étienne-
E. Chernov 01 Temmuz 2018Tosno-
L. Đorđević 01 Temmuz 2018Arsenal-
S. Zuykov 01 Temmuz 2018Tom'-
E. Nabiullin 15 Şubat 2018Rubin-
A. Isaev 01 Temmuz 2018Yenisey-
Transfers Out
M. Rudakov 17 Ocak 2018HJKLoan
A. Vyatkin 24 Ocak 2018LahtiLoan
N. Andreev 22 Şubat 2018Anzhi-
B. Yunaev 04 Mart 2018Palanga-
A. Nekrasov 06 Mart 2018JelgavaFree

Haberler

Making soccer everyone's game
Harvard Gazette (2 weeks ago)
Can one billionaire save Russian football?
Financial Times (3 weeks ago)

Videolar


Дневник сборов: упражнения на технику, отработка переда…
11 saat önce

Третий день в Австрии: тест Моньони, передачи в касание…
Dün

«Большой фестиваль футбола»: четвертое задание
Dün

Дневник сборов: тренировка в зале, работа с мячом и вос…
2 gün önce

«Зенит-ТВ»: Большой фестиваль футбола в Тюмени
2 gün önce

Видеоблог «Зенит-ТВ»: как команда отправилась на «Газпр…
2 gün önce

«Газпром»-тренировочные сборы: первая тренировка под ру…
2 gün önce

Александр Кокорин: «Первые два месяца после операции бы…
2 gün önce

Эмилиано Ригони на «Зенит-ТВ» — об отпуске, чемпионате…
4 gün önce

Видеоблог «Зенит-ТВ»: как сине-бело-голубые проходили п…
Cumartesi, 9 Haz

Леандро Паредес: «Сильно переживал из-за непопадания в…
Cumartesi, 9 Haz

«Зенит-ТВ»: предсезонный медосмотр в ММЦ «СОГАЗ
Cuma, 8 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018