Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SC FC Steaua Bucureşti

Kuruluş  1947
Stadyum  Stadionul Steaua
Capacity  28,978
Manager  N. Dică

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Eduard Cornel StăncioiuE. Stăncioiu
Andrei Daniel VladA. Vlad
Cristian Emanuel BălgrădeanC. Bălgrădean
Defans
Iraneuton Sousa Morais JuniorJunior Maranhão
Mihai Alexandru BălașaM. Bălașa
Artur Jorge Marques AmorimArtur Jorge
Romario Sandu BenzarR. Benzar
Gol: 1
Bogdan PlanićB. Planić
Gol: 1, Assists: 1
Marko MomčilovićM. Momčilović
Gol: 4, Assists: 1
Ionuț Justinian LarieI. Larie
Gol: 1, Assists: 1
Marius Valerică GămanV. Găman
Orta Saha
Mihai Doru PintiliiM. Pintilii
Gol: 1, Assists: 3
Lucian Ionuţ FilipL. Filip
Assists: 1
Dragoș Ionuț NedelcuD. Nedelcu
Gol: 1, Assists: 1
Filipe TeixeiraFilipe Teixeira
Gol: 3, Assists: 1
Cristian TănaseC. Tănase
Ovidiu Marian PopescuO. Popescu
Assists: 4
Forvetler
Harlem-Eddy GnohéréH. Gnohéré
Gol: 15, Assists: 1
Denis AlibecD. Alibec
Gol: 1, Assists: 2
Florin Lucian TănaseF. Tănase
Gol: 10, Assists: 4
Constantin Valentin BudescuC. Budescu
Gol: 9, Assists: 8
Dennis ManD. Man
Gol: 10, Assists: 2
Florinel Teodor ComanF. Coman
Gol: 3, Assists: 4
#İsimAgeA
Kaleciler
33E. Stăncioiu 37000001800100
99A. Vlad 1945055001600100
34C. Bălgrădean 30900101000100200
Defans
12Junior Maranhão 3115242116511500410
4M. Bălașa 231870232305500500
19Artur Jorge 23901100200000
2R. Benzar 261710191900110600
16B. Planić 261980222200011600
15M. Momčilović 302503282801441200
3I. Larie 3112581513201111500
25V. Găman 294065501200000
Orta Saha
5M. Pintilii 331989262428213702
8L. Filip 279141412271201400
6D. Nedelcu 2113101815361211300
80Filipe Teixeira 37143627131461531500
30C. Tănase 312608353600200
23O. Popescu 2415022416861804700
Forvetler
9H. Gnohéré 3017293120111112151510
7D. Alibec 2711142013711712600
10F. Tănase 2325173328596104400
11C. Budescu 291919272257598600
98D. Man 192346342410811102600
17F. Coman 209562091171734600
İsimDateFromFee
Transfers In
C. Tănase 22 Ocak 2018KarabüksporFree
A. Jakoliš 01 Temmuz 2018Apollon-
C. Bălgrădean 19 Şubat 2018Concordia50K €
V. Găman 19 Ocak 2018KarabüksporFree
K. Qaka 01 Haziran 2018Iaşi375K €
R. Grecu 01 Temmuz 2018Argeș-
V. Mihalcea 01 Temmuz 2018Academica-
O. Moruţan 01 Temmuz 2018Botoşani-
Transfers Out
G. Enache 28 Şubat 2018RubinFree
V. Achim 07 Ocak 2018BotoşaniLoan
F. Niţă 01 Şubat 2018Sparta2M €
Artur Jorge 01 Temmuz 2018Braga-
A. Nicola 23 Ocak 2018Dacia Unirea-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018