Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Rio Ave FC

Kuruluş  1939
Stadyum  Estádio do Rio Ave Futebol Clube
Capacity  12,815

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Carlos Alves 2000000000000
G. Makaridze 2800000000000
Defans
Eliseu Cassamá 2400000000000
Afonso Figueiredo 2500000000000
Lionn 2900000000000
T. Borevković 2100000000000
Silvério 2200000000000
Nélson Monte 2200000000000
Orta Saha
Diego Lopes 2400000000000
André 2100000000000
Pelé 2600000000000
Pedro Moreira 2900000000000
Leandrinho 2400000000000
Tarantini 3400000000000
Forvetler
Nuno Santos 2300000000000
Gabrielzinho 2200000000000
Jaime 2000000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
G. Makaridze 16 Ocak 2018Moreirense-
Diego Lopes 16 Ocak 2018Panaitolikos-
Ronan 01 Temmuz 2018Varzim-
T. Borevković 16 Haziran 2018Rudeš-
Jaime 01 Temmuz 2018Merelinense-
Transfers Out
Rúben Ribeiro 11 Ocak 2018Sporting CP450K €
Yazalde 31 Ocak 2018BelenensesFree
Marcelo 01 Temmuz 2018Sporting CPFree
O. Barreto 01 Temmuz 2018Millonarios-
João Novais 02 Temmuz 2018Braga1.5M €
Chico Geraldes 01 Temmuz 2018Sporting CP-
Yuri Ribeiro 01 Temmuz 2018Benfica-
Marcão Teixeira 01 Temmuz 2018Atlético PR-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan