Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Portimonense SC

Kuruluş  1914
Stadyum  Estádio do Portimonense SC
Capacity  9,544
Manager  António Folha

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Leonardo 2500000000000
Ricardo Ferreira 2800000000000
Carlos Henriques 2500000000000
Defans
E. Sarpong 2100000000000
Jadson 2600000000000
E. Hackman 2300000000000
Rafa 2300000000000
Jean Felipe 2400000000000
Felipe Macedo 2400000000000
Brendon 2300000000000
Ruben Fernandes 3200000000000
Lucas 2400000000000
Orta Saha
Pedro Sá 2400000000000
Marcel Pereira 2500000000000
Theo Japa 2200000000000
Bruno Reis 1900000000000
Wilson Manafá 2300000000000
Gustavo 2300000000000
Dener 2600000000000
Bruno Tabata 2100000000000
Gustavo Hebling 2200000000000
C. Ezeh 2000000000000
Forvetler
Wellington Carvalho 2500000000000
Pires 3700000000000
I. Boakye 2100000000000
Rui Costa 2200000000000
Buba 2500000000000
André 2000000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Rafa 31 Ocak 2018Porto-
Jean Felipe 01 Temmuz 2018Varzim-
Brendon 01 Temmuz 2018Académica-
Gustavo 01 Temmuz 2018Penafiel-
Rui Costa 23 Ocak 2018Famalicão-
André 31 Ocak 2018Internacional-
I. Boakye 01 Temmuz 2018Almancilense-
Transfers Out
S. Nakajima 01 Temmuz 2018Tokyo-
Ewerton 02 Temmuz 2018Porto-
L. Agbenyenu 31 Ocak 2018Sporting CP2.5M €
S. Awurum 01 Ocak 2018VarzimLoan

Haberler

Videolar


Portimonense-FC Porto, 2-1 (resumo
2 gün önce

Portimonense-FC Porto, 2-1 (resumo
4 gün önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan