Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

CD Feirense

Kuruluş  1918
Stadyum  Estádio Marcolino de Castro
Capacity  4,667
Manager  Nuno Santos

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
Caio Secco 2700000000000
M. Miskiewicz 2900000000000
Ivo Valente 2000000000000
D. Alampasu 2100000000000
Defans
Kiki 2300000000000
Bruno Nascimento 2700000000000
Sérgio Barge 3400000000000
Pedro Santos 2200000000000
Tiago Gomes 3100000000000
Flavio 2400000000000
J. Alcenat 3200000000000
Diga 2000000000000
A. Briseño 2400000000000
Luís Rocha 3100000000000
Orta Saha
Babanco 3200000000000
Cris 3400000000000
Crivellaro 2900000000000
K. Alphonse 2500000000000
Graça 2300000000000
João Tavares 1900000000000
Luís Aurélio 2900000000000
Forvetler
Zé Pedro 2100000000000
I. David 2100000000000
Lane Nhaga 2100000000000
Luís Machado 2500000000000
José Valencia 2600000000000
João Silva 2800000000000
I. Gbadamosi 2000000000000
Hugo Seco 3000000000000
Paraiba 2600000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Crivellaro 31 Ocak 2018SepahanFree
Pedro Santos 01 Temmuz 2018Águeda-
Lane Nhaga 01 Temmuz 2018P Salgadas-
I. David 01 Temmuz 2018Gafanha-
I. Gbadamosi 01 Temmuz 2018Gafanha-
Ivo Valente 01 Temmuz 2018Sanjoanense-
Transfers Out
Tiago Silva 01 Temmuz 2018Belenenses-
A. Kakuba 01 Temmuz 2018Estoril-
Gustavo Ermel 02 Şubat 2018Figueirense-
Fabinho 10 Ocak 2018Famalicão-
O. Etebo 31 Ocak 2018Las PalmasLoan
Luis Henrique 23 Şubat 2018NacionalFree

Haberler

Videolar


FC Porto-Feirense (2-1
Çarşamba, 6 Haz

Feirense-FC Porto (1-2
Çarşamba, 6 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan