Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SBV Vitesse

Kuruluş  1892
Stadyum  GelreDome
Capacity  25,500
Manager  E. Sturing

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Bilal BayazitB. Bayazit
Michael TørnesM. Tørnes
Remko PasveerR. Pasveer
Jeroen HouwenJ. Houwen
Defans
Maikel van der WerffM. van der Werff
Assists: 1
Lassana FayeL. Faye
Assists: 1
Fankaty DaboF. Dabo
Assists: 2
Arnold KruiswijkA. Kruiswijk
Vyacheslav KaravaevV. Karavaev
Guram KashiaG. Kashia
Gol: 4, Assists: 1
Thomas Oude KotteT. Oude Kotte
Julian LelieveldJ. Lelieveld
Assists: 1
Gino BoszG. Bosz
Alexander BüttnerA. Büttner
Assists: 8
Boyd LucassenB. Lucassen
Matt MiazgaM. Miazga
Gol: 4
Orta Saha
Navarone FoorN. Foor
Gol: 3, Assists: 4
Mason MountM. Mount
Gol: 14, Assists: 9
Thulani Caleeb SereroT. Serero
Gol: 2
Jesse SchuurmanJ. Schuurman
Thomas BrunsT. Bruns
Gol: 3, Assists: 3
Julian CalorJ. Calor
Mukhtar AliM. Ali
Roy BeerensR. Beerens
Gol: 1, Assists: 7
Forvetler
Mitchell van BergenM. van Bergen
Assists: 2
Bryan LinssenB. Linssen
Gol: 17, Assists: 8
Tim MatavžT. Matavž
Gol: 16, Assists: 1
Luc CastaignosL. Castaignos
Gol: 2, Assists: 1
Lars ten TeijeL. ten Teije
Thomas BuitinkT. Buitink
Martijn BerdenM. Berden
#İsimAgeA
Kaleciler
40B. Bayazit 1900000700000
21M. Tørnes 32000001600000
22R. Pasveer 3423402626001100100
24J. Houwen 2210801212002500000
Defans
3M. van der Werff 29642146811801200
43L. Faye 1916022019151901300
2F. Dabo 2221192724341402300
6A. Kruiswijk 332254312800000
8V. Karavaev 231073151141600000
37G. Kashia 303104363607241500
50T. Oude Kotte 2237873401300100
29J. Lelieveld 2025443121901200
51G. Bosz 2500000700000
28A. Büttner 291709211922508300
44B. Lucassen 1900000100000
5M. Miazga 222999363332340800
Orta Saha
25N. Foor 262633343139434200
19M. Mount 19242832257212149500
17T. Serero 2826523332111420300
48J. Schuurman 2021010900000
10T. Bruns 262048322210111533700
41J. Calor 2100000000000
23M. Ali 208050503600000
7R. Beerens 3011881615110117000
Forvetler
16M. van Bergen 18415113812502000
11B. Linssen 27310237370130178500
9T. Matavž 2927353431393161200
14L. Castaignos 259703082242821600
47L. ten Teije 2071010400000
42T. Buitink 175140401000100
39M. Berden 2000000100000
İsimDateFromFee
Transfers In
R. Beerens 31 Ocak 2018Reading-
V. Karavaev 31 Ocak 2018Sparta1.5M €
D. Mühl 29 Ocak 2018AZ-
Transfers Out
L. Castaignos 01 Temmuz 2018Sporting CP-
F. Dabo 01 Temmuz 2018Chelsea-
M. Rashica 31 Ocak 2018Bremen-
M. Miazga 01 Temmuz 2018Chelsea-
H. Guèye 01 Şubat 2018Niort-

Haberler

Videolar


Terugblik seizoen 17|18 Jong Vitesse
Dün

Captain Kashia vertrekt naar San Jose Earthquakes
Perşembe, 7 Haz

Mike de Beer tekent contract
Salı, 12 Haz

Özgür Aktas versterkt Jong Vitesse
Pazartesi, 11 Haz

De grappigste Vitesse-momenten
Cuma, 8 Haz

Topscorer Algerijnse competitie Oussama Darfalou naar V…
Çarşamba, 6 Haz

Debuut fysiektrainers Jan van Norel en Tim Arends
Pazartesi, 11 Haz

GLD Print & Media Vitesse-doelpunt van de maand mei
Cuma, 8 Haz

Vier debutanten uit voetbalacademie
Salı, 8 May

Vitesse verlengt contract Anil Mercan
Pazartesi, 7 May

Sfeerverslag Vitesse TV: Europees voetbal
Çarşamba, 9 May

Martijn Berden verlengt bij Vitesse
Salı, 8 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018