Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Puebla FC

Kuruluş  1944
Stadyum  Estadio Cuauhtémoc
Capacity  51,726
Manager  Rafael García

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Moisés Alberto Muñoz RodríguezM. Muñoz
Tirso Trueba MartínezT. Trueba
Jesús Iván  Rodríguez TrujilloJesús Rodríguez
Nicolás Vikonis MureauN. Vikonis
Defans
Óscar Adrián Rojas CastillónÓ. Rojas
Assists: 2
Fernando Isaac Ruíz AlvaradoF. Ruíz
Brayan Alexis Angulo LeónB. Angulo
Gol: 2, Assists: 1
Diego Andrés Cruz EsparzaD. Cruz
Assists: 1
Alonso René Zamora BarreraA. Zamora
Gol: 1
Jhon Stiven Mondragón DosmanJ. Mondragón
Érick Alan Pimentel BenavidesE. Pimentel
Vladimir Eduardo Loroña AguilarV. Loroña
Anderson Santamaría BardalesA. Santamaría
Hugo Isaac Rodríguez De La OH. Rodríguez
Gol: 1
Luis Gerardo Venegas ZumaránL. Venegas
Gol: 1, Assists: 1
Matheus Antunes RibeiroMatheus Ribeiro
Gustavo Jared Ramos RosalesG. Ramos
Orta Saha
Francisco Javier Torres ZamoresF. Torres
Gol: 2
Alejandro Saúl Chumacero BracamonteA. Chumacero
Gol: 2, Assists: 1
Christian Alejandro Tabó HornosA. Tabó
Gol: 1, Assists: 2
Christian Camilo Marrugo RodríguezC. Marrugo
Gol: 3, Assists: 5
Francisco Javier Acuña VíctorF. Acuña
Gol: 3, Assists: 4
Jose Rafael Garcia TorresJose Rafael Garcia Torres
Omar Andrés Fernández FrasicaO. Fernández
Gol: 3, Assists: 4
José Daniel Octavio Guerrero RodríguezJ. Guerrero
Gol: 1
Pablo  González DíazP. González Díaz
Gol: 1, Assists: 1
Patricio Gabriel Araújo VázquezP. Araújo
Pablo Leandro GómezP. Gómez
Jesús Alonso Escoboza LugoJ. Escoboza
Gol: 1, Assists: 1
Oscar Fernando Villanueva HernándezO. Villanueva
José María Rodríguez ÁlvarezJ. Rodríguez
Carlos Alberto Gutiérrez ArmasC. Gutiérrez
Assists: 1
Jorge Enríquez GarcíaJ. Enríquez
Forvetler
Abraham Darío Carreño RohanA. Carreño
Lucas Daniel CavalliniL. Cavallini
Gol: 13
Pedro Augusto Goulart Da RosaPedro
#İsimAgeA
Kaleciler
23M. Muñoz 382520282800500100
32T. Trueba 2100000000000
30Jesús Rodríguez 2400000300000
34N. Vikonis 3427033001200000
Defans
12Ó. Rojas 36776139441302100
19F. Ruíz 2100000000000
2B. Angulo 282856323201021300
15D. Cruz 232254221501000
17A. Zamora 262770323204210700
31J. Mondragón 23912111400000
14E. Pimentel 271116131210200200
284V. Loroña 1900000000000
26A. Santamaría 2674811921300601
27H. Rodríguez 272558312831310300
4L. Venegas 331867232122611500
16Matheus Ribeiro 25772111300000
102G. Ramos 2600000000000
Orta Saha
28F. Torres 3491017134101020001
33A. Chumacero 271153141312221210
11A. Tabó 2448511381912300
13C. Marrugo 3224753229314435200
8F. Acuña 30194830228111134000
Jose Rafael Garcia Torres jose-rafael-garcia-torres
20O. Fernández 257491410410534100
21J. Guerrero 301989252324910300
100P. González Díaz 254659633811100
5P. Araújo 30891149531100200
294P. Gómez 2000000000000
7J. Escoboza 2510212091171811000
295O. Villanueva 1900000200000
298J. Rodríguez 2000000000000
3C. Gutiérrez 2837774321101000
25J. Enríquez 274488533700000
Forvetler
18A. Carreño 30291010200000
22L. Cavallini 2521262524131130901
306Pedro 2051010400000
İsimDateFromFee
Transfers In
A. Carreño 01 Ocak 2018Cimarrones-
N. Vikonis 01 Ocak 2018Millonarios-
A. Santamaría 01 Ocak 2018Melgar-
O. Fernández 01 Ocak 2018Melgar-
Matheus Ribeiro 01 Ocak 2018Santos-
D. Cruz 01 Ocak 2018Atlas-
Transfers Out
F. Micolta 24 Ocak 2018AméricaLoan
F. González 01 Ocak 2018Tigre-
C. Salom 08 Ocak 2018Bangkok Utd-
P. Míguez 14 Ocak 2018MelgarFree
D. Toledo 01 Ocak 2018Alebrijes-
G. Esparza 01 Ocak 2018San Lorenzo-

Haberler

Mendivil quiere a un Lobos competitivo
El Sol de Puebla (23 hours ago)

Videolar


Resumen de Torneo: Lucas Cavallini
2 gün önce

Resumen de Torneo: Jose Guerrero
2 gün önce

Resumen de Torneo: Brayan Angulo
2 gün önce

Resumen de Torneo: Omar Fernández
2 gün önce

Segunda PREMIERE: América vs Puebla
Çarşamba, 9 May

El Color: Lobos vs Puebla
Çarşamba, 9 May

Bienvenido: Carlos Muñoz
Çarşamba, 9 May

Carlos Muñoz regresa a México
Çarşamba, 9 May

Carlos Muñoz regresa al Cuauhtémoc
Çarşamba, 9 May

Carlos Muñoz, goleador histórico
Çarşamba, 9 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
PortekizMay 28
14:45
Tunus
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
FransaHaz 1
15:00
İtalya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018