Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Club Necaxa

Kuruluş  1923
Stadyum  Estadio Victoria de Aguascalientes
Capacity  25,500
Manager  I. Ambriz

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
25Y. Gutiérrez 37000002900000
21A. Fernández 3000000500000
Á.Alonzo 1800000000000
L. Chávez 2400000000000
1M. Barovero 343060343400000200
Defans
A. Hernández 2000000000000
4Luis Omar Hernández 3200000300000
12D. Hernández 2000000000000
V. Alvarado 256307700400401
R. Salas 2100000000000
20B. Colula 2218022001100000
26Jairo González 265037520600400
L. Coronado 2000000000000
2B. Beckeles 322777313102311700
J. Hernández 2300000000000
17M. Ponce 292413292813302401
J. Veyna 2300000000000
5I. Lichnovsky 2430603434000001000
33M. De Luna 302381272704611500
Orta Saha
C. Camacho 2300000000000
G. Torres 20493030300000
13R. Alvarado 192021262338726300
B. de Jesús 2341010400000
10D. Villalpando 2616462418641321301
3M. Fernández 321341201466712211
J. Plascencia 1800000000000
6L. Pérez 291433191725840200
R. González 241161141406301300
R. Arzate 2200000000000
I. Mojica 2100000400000
8X. Báez 3012392114731901300
C. Lucatero 2000000000000
15V. Dávila 2010741615113542100
M. Allende 19343030500000
G. Culma 2510180801001200
Forvetler
32C. Gonzalez 25250432293143131200
P. Esquivel 2500000200000
C. Aguirre 1900000000000
J. Velasco 2200000000000
18F. Gallegos 261151181535401101
19C. Riaño 2900000100000
7D. Álvarez 239092081241701200
B. Fernández 2300000000000
9M. Barragán 26118530102072266100
İsimDateFromFee
Transfers In
B. Fernández 08 Haziran 2018Racing600K €
V. Alvarado 01 Ocak 2018Santos Laguna-
R. González 02 Ocak 2018Guadalajara-
G. Torres 01 Ocak 2018América-
M. Allende 01 Ocak 2018Santa Cruz-
Transfers Out
M. Iturra 01 Ocak 2018Málaga-
F. Pereyra 11 Ocak 2018Gimn La PlataFree
J. Isijara 01 Ocak 2018Santos Laguna-
O. Arce 01 Mart 2018Suchitepéquez-
J. Aguirre 01 Ocak 2018Rosario-
D. Riolfo 07 Ocak 2018Godoy CruzFree
E. Alaffita 01 Ocak 2018Cimarrones-

Haberler

Necaxa presenta nueva indumentaria
TelevisaDeportes.com (5 hours ago)
América vs Necaxa (4-4). Temporada 1995-96
TelevisaDeportes.com (16 hours ago)
Los nuevos uniformes de América, Morelia y Necaxa
Marca Claro México (4 hours ago)
Necaxa ficha a delantero promesa del fútbol chileno
Ahoranoticias.cl (Comunicado de prensa) (3 weeks ago)
Isaac Rojas pitará el Necaxa vs América
TelevisaDeportes.com (1 day ago)

Videolar


Día de Medios Bryan Beckeles; 19 de Julio de 2018
11 saat önce

Día de Medios Marcelo Allende; 18 de Julio de 2018
2 gün önce

Cuestionario Ráfaga; Facundo Castro
2 gün önce

PRIMER DÍA DE ACTIVIDADES DEL CURSO DE VERANO NECAXA
3 gün önce

Rayos de Luz en Detroit
Pazar, 8 Tem

Entrenamientos en Stubhub Center en Carson, CA
Cumartesi, 7 Tem

Detroit City FC vs Necaxa ¡Gracias Detroit
Perşembe, 12 Tem

Cuestionario Ráfaga; Faviola Vargas, DT Centellas de Ne…
Çarşamba, 11 Tem

Cuestionario Ráfaga; Pedro 'Chispa' Campos
Salı, 10 Tem

Necaxa vs Chivas en Denver. Julio 8, 2018
Pazartesi, 9 Tem

La concentración de los Rayos en Denver. Rumbo al Apert…
Pazar, 8 Tem

RUMBO A LA SUPERCOPA MX
Cuma, 13 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan