Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Club León

Kuruluş  1944
Stadyum  Estadio León (Nou Camp)
Capacity  33,943
Manager  G. Díaz

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Luis David Macías AlbaL. Macías
Carlos Felipe Rodríguez RangelF. Rodríguez
William Paul Yarbrough StoryW. Yarbrough
Defans
Andrés Felipe Mosquera GuardiaA. Mosquera
Gol: 1, Assists: 1
Iván Rodrigo PirisI. Piris
Osvaldo Rodríguez del PortalO. Rodríguez
Gol: 1
Jorge Alberto Durán RodríguezJ. Durán
Miguel Ángel Herrera EquihuaM. Herrera
Juan Ignacio González IbarraJuan González
José Saúl Hernández OrnelasJ. Hernández
Guillermo Enio BurdissoG. Burdisso
Fernando Navarro MoránF. Navarro
Gol: 1
Juan Francisco Cornejo PalmaJ. Cornejo
Gol: 2
Ernesto Damián Vázquez GutiérrezE. Vázquez
Cristian Alejandro Torres FraustoC. Torres
Orta Saha
Emanuel CecchiniE. Cecchini
Andrés Felipe Andrade TorresA. Andrade
Gol: 6, Assists: 3
Alexander Mejía SabalsaA. Mejía
Carlos Eduardo Guerrero ZavalaC. Guerrero
Elías Hernán Hernández JacuindeElías Hernández
Gol: 10, Assists: 9
Mauro Alberto Laínez LeyvaM. Laínez
Hernán Darío BurbanoH. Burbano
Gol: 2, Assists: 2
Luis Arturo Montes JiménezL. Montes
Gol: 4, Assists: 12
Jesús Antonio Leal BernalJ. Leal
Jorge Roberto Díaz PriceJ. Díaz
Luis Miguel  Franco ZamoraL. Franco
Forvetler
Giles BarnesG. Barnes
Landon DonovanL. Donovan
Fernando Moreno AldamaF. Moreno
Maximiliano Iván CerattoM. Ceratto
Assists: 2
José Iván Rodríguez RebollarJ. Rodríguez
Assists: 3
Claudio Ernesto González MuñózC. González
Gol: 3
Álvaro Sebastián Ramos SepúlvedaA. Ramos
Gol: 1, Assists: 2
Christian Fernando Martínez SánchezC. Martínez
Mauro BoselliM. Boselli
Gol: 21, Assists: 4
Harold Isaza GutiérrezH. Isaza
#İsimAgeA
Kaleciler
294L. Macías 2100000100000
1F. Rodríguez 2963077002900000
25W. Yarbrough 292610292900600200
Defans
26A. Mosquera 283004343310111600
4I. Piris 29794148641300100
24O. Rodríguez 2110481614211710300
289J. Durán 2100000000000
22M. Herrera 29885119201500200
35Juan González 332219252501000500
296J. Hernández 2000000500000
3G. Burdisso 294468440500200
5F. Navarro 292161282539510610
23J. Cornejo 282344312747520600
288E. Vázquez 2000000000000
6C. Torres 21901100500100
Orta Saha
15E. Cecchini 21631101000000
11A. Andrade 291898332310191363700
13A. Mejía 2922052525000001201
348C. Guerrero 1800000000000
8Elías Hernández 30284433330100109100
19M. Laínez 22362020500000
7H. Burbano 308291881051422100
10L. Montes 32278833312624121200
107J. Leal 2500000000000
302J. Díaz 19512115641200100
83L. Franco 25432111200000
Forvetler
33G. Barnes 2900000200000
20L. Donovan 3611161511000100
303F. Moreno 2000000000000
21M. Ceratto 30319112911502000
30J. Rodríguez 2123893028211503410
31C. González 251244130930000
9A. Ramos 265512041622912000
291C. Martínez 1800000000000
17M. Boselli 3330563434020214200
32H. Isaza 2200000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
G. Barnes 01 Ocak 2018Orlando-
Transfers Out
J. Pereyra Díaz 01 Ocak 2018Darul Ta'zim-
D. Novaretti 01 Ocak 2018Querétaro-
L. López 01 Ocak 2018Toluca-
A. Cervantes 13 Şubat 2018Guadalajara-

Haberler

Regresan los domingos de futbol a León
Dale León (22 hours ago)
León tendrá nuevo estadio en 2022
ESPN Deportes (3 days ago)
Harry Kane es el león de Inglaterra
Diario Granma (3 days ago)

Videolar


Toni Kroos begeistert von Leon Goretzka und Joshua Kimm…
Perşembe, 7 Haz

Extraordinaria historia de Leonel Messi en dibujos | Co…
Pazartesi, 11 Haz

On a chopper with Leonardo Jardim ! - AS Monaco
Çarşamba, 6 Haz

Entrevista Coletiva: Leonardo Silva (05/06/2018
Salı, 12 Haz

SIGNING: Welcome to Wigan Athletic, Leonardo Da Silva L…
Salı, 12 Haz

Leon Bailey - Jamaica's Bundesliga Wonderkid
Pazartesi, 11 Haz

Leonardo Sbaraglia alentó al Millo
Çarşamba, 9 May

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018