Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Olympiakos CFP

Kuruluş  1925
Stadyum  Stadio Georgios Karaiskáki
Capacity  33,296
Manager  C. Kontis

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Dimitrios SkafidasD. Skafidas
Silvio ProtoS. Proto
Ivica IvušićI. Ivušić
Ioannis AngelopoulosI. Angelopoulos
Eleftherios ChoutesiotisE. Choutesiotis
Defans
Bjorn EngelsB. Engels
Gol: 3
Omar ElabdellaouiO. Elabdellaoui
Gol: 1, Assists: 1
Pape Abou CisséP. Cissé
Gol: 4
Alberto Botía RabascoBotía
Gol: 1
Igor Silva de AlmeidaIgor Carioca
Dimitrios NikolaouD. Nikolaou
Orta Saha
Ehsan HajsafiE. Hajsafi
Gol: 1, Assists: 1
Marios VrousaiM. Vrousai
Gol: 1
Georgios XenitidisG. Xenitidis
Konstantinos FortounisK. Fortounis
Gol: 10, Assists: 6
André Renato Soares MartinsAndré Martins
Efstathios LamprouE. Lamprou
Thanasis AndroutsosT. Androutsos
Guillaume GilletG. Gillet
Gol: 1, Assists: 1
Vadis Odjidja-OfoeV. Odjidja-Ofoe
Gol: 2, Assists: 2
Panagiotis TachtsidisP. Tachtsidis
Assists: 2
Marko MarinM. Marin
Gol: 7
Jacques-Alaixys RomaoA. Romao
Gol: 2, Assists: 1
Leonardo KoutrisL. Koutris
Gol: 1, Assists: 2
Forvetler
Édgar Felipe Pardo CastroF. Pardo
Gol: 2, Assists: 1
Athanasios KostanasiosA. Kostanasios
Nikolaos VergosN. Vergos
Uroš ĐurđevićU. Đurđević
Gol: 4, Assists: 1
Kevin MirallasK. Mirallas
Gol: 2, Assists: 2
Karim AnsarifardK. Ansarifard
Gol: 17, Assists: 2
Sebastião de Freitas Couto JúniorSebá
Assists: 1
#İsimAgeA
Kaleciler
99D. Skafidas 1800000000000
24S. Proto 352070232300400200
I. Ivušić 2300000000000
I. Angelopoulos 1900000100000
1E. Choutesiotis 2318022001700000
Defans
40B. Engels 231484171610630101
14O. Elabdellaoui 261770202002311000
66P. Cissé 221613181802140700
3Botía 29994131212710310
2Igor Carioca 211042110200100
43D. Nikolaou 1968797201500300
Orta Saha
20E. Hajsafi 285266510411000
80M. Vrousai 192224221210000
57G. Xenitidis 1800000100000
7K. Fortounis 25185525214117106100
28André Martins 2829293631100000
56E. Lamprou 1900000100000
32T. Androutsos 21520115621100200
13G. Gillet 349521610611411300
8V. Odjidja-Ofoe 291339181536522500
6P. Tachtsidis 271347181625902800
10M. Marin 291563231857970600
4A. Romao 3421152525060211000
23L. Koutris 221793212102212100
Forvetler
90F. Pardo 271280201467821400
A. Kostanasios 1911010100000
N. Vergos 23392020300000
9U. Đurđević 245651951432041100
11K. Mirallas 301015131308022000
17K. Ansarifard 2819922622484172300
92Sebá 25696156921101300
İsimDateFromFee
Transfers In
K. Mirallas 07 Ocak 2018EvertonLoan
E. Hajsafi 01 Ocak 2018Panionios500K €
N. Martínez 01 Temmuz 2018Apollon-
E. Siopis 01 Temmuz 2018Panionios-
K. Laifis 01 Temmuz 2018Standard-
G. Gianniotas 01 Temmuz 2018Valladolid-
N. Vergos 01 Ocak 2018Vasas-
I. Ivušić 18 Ocak 2018IstraFree
D. Goutas 01 Temmuz 2018Sint-Truiden-
M. Saliakas 01 Temmuz 2018Kissamikos-
Q. Laçi 01 Temmuz 2018Ajaccio-
Igor Carioca 09 Ocak 2018Asteras-
S. Risvanis 01 Temmuz 2018Atromitos-
G. Manthatis 01 Temmuz 2018Giannina-
A. Fouasis 01 Temmuz 2018Kissamikos-
K. Tsimikas 01 Temmuz 2018Willem II-
Bruno Vianna 01 Temmuz 2018Braga-
Transfers Out
T. Elyounoussi 30 Ocak 2018AIK-
H. Milić 23 Şubat 2018NapoliFree
M. Carcela 31 Ocak 2018Granada-
E. Mohamed Ben 16 Ocak 2018Crvena Zvezda-
S. Kapino 09 Şubat 2018Nottm ForestFree
Diogo Figueiras 31 Ocak 2018Braga1.2M €

Haberler

Olympiakos crowned king of Europe's water polo
www.ekathimerini.com (1 week ago)
Barrie McKay set to seal switch Olympiacos this week
Scottish Daily Record (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018