Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AEK Athens FC

Kuruluş  1924
Stadyum  Olympiako Stadio Spyros Louis
Capacity  71,030
Manager  M. Ouzounidis

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
P. Tsintotas 2400000000000
V. Barkas 2400000000000
P. Ntounis 2100000000000
Defans
D. Chygrynskiy 3100000000000
Rodrigo Galo 3100000000000
U. Ćosić 2500000000000
A. Tzanetopoulos 2300000000000
K. Lambropoulos 2800000000000
G. Giannoutsos 1900000000000
N. Hult 2800000000000
Hélder Lopes 2900000000000
Orta Saha
P. Babis 1800000000000
C. Giousis 1900000000000
M. Bakakis 2700000000000
André Simões 2800000000000
Erik Morán 2700000000000
A. Ajdarević 2800000000000
M. Shojaei 3400000000000
K. Galanopoulos 2000000000000
P. Mandalos 2600000000000
Forvetler
C. Antoniou 2000000000000
V. Klonaridis 2500000000000
A. Bakasetas 2500000000000
G. Giakoumakis 2300000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
M. Shojaei 01 Ocak 2018PanioniosFree
N. Hult 31 Ocak 2018Panathinaikos200K €
Erik Morán 02 Ocak 2018Leganés130K €
S. Yiannikoglou 01 Temmuz 2018GianninaFree
C. Albanis 01 Temmuz 2018ApollonFree
S. Vasilantonopoulos 01 Temmuz 2018Lamia-
A. Markopouliotis 01 Temmuz 2018Kissamikos-
G. Papadopoulos 01 Temmuz 2018Kissamikos-
Transfers Out
P. Rodríguez 01 Ocak 2018Newcastle-
O. Vranješ 01 Temmuz 2018Anderlecht3.5M €
S. Araújo 01 Temmuz 2018Las Palmas-
M. Livaja 01 Temmuz 2018Las Palmas-
Vinícius Freitas 22 Ocak 2018Chapecoense-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan