Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SC Freiburg

Kuruluş  1904
Stadyum  Schwarzwald-Stadion
Capacity  25,000
Manager  C. Streich

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
A. Schwolow 2600000000000
R. Gikiewicz 3000000000000
P. Klandt 3400000000000
Defans
R. Koch 2100000000000
P. Lienhart 2100000000000
L. Kübler 2500000000000
P. Stenzel 2200000000000
M. Gulde 2700000000000
M. Kempf 2300000000000
G. Bussmann 2700000000000
P. Kammerbauer 2100000000000
C. Söyüncü 2200000000000
G. Niedermeier 3200000000000
A. Ignjovski 2700000000000
C. Okoroji 2100000000000
C. Günter 2500000000000
Orta Saha
Y. Ravet 2800000000000
C. Stanko 2400000000000
A. Abrashi 2800000000000
V. Sierro 2200000000000
J. Meffert 2300000000000
M. Dräger 2100000000000
N. Höfler 2800000000000
M. Frantz 3100000000000
J. Haberer 2400000000000
J. Schuster 3300000000000
F. Kath 2300000000000
B. Kapustka 2100000000000
Forvetler
L. Höler 2300000000000
N. Petersen 2900000000000
M. Terrazzino 2700000000000
T. Kleindienst 2200000000000
K. Guédé 3300000000000
F. Niederlechner 2700000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
L. Hufnagel 01 Temmuz 2018Nürnberg-
M. Flekken 01 Temmuz 2018Duisburg800K €
L. Waldschmidt 01 Temmuz 2018Hamburg5M €
L. Höler 01 Ocak 2018Sandhausen1.1M €
P. Kammerbauer 30 Ocak 2018NürnbergMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: tr Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n>1);
Transfers Out
M. Dæhli 01 Temmuz 2018St. Pauli-
O. Bulut 25 Ocak 2018Braunschweig900K €
B. Kapustka 01 Temmuz 2018Leicester-
F. Schleusener 01 Temmuz 2018SandhausenLoan
K. Brünker 25 Ocak 2018Bradford-
M. Schmitt 01 Şubat 2018UlmFree

Haberler

Foxtel seeks to slam door on prison drama pirates
Computerworld Australia (4 days ago)
Polski bramkarz zmienił klub
Futbolnews.pl (3 days ago)
Alemania, las claves del camino al éxito
La Silla Rota (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018