Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

1. FSV Mainz 05

Kuruluş  1905
Stadyum  OPEL ARENA
Capacity  34,034
Manager  S. Schwarz

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
F. Müller 2000000000000
R. Zentner 2300000000000
R. Adler 3300000000000
J. Huth 2400000000000
Defans
N. Bungert 3100000000000
P. Mwene 2400000000000
S. Bell 2600000000000
D. Brosinski 2900000000000
G. Bussmann 2700000000000
G. Donati 2800000000000
A. Hack 2400000000000
Orta Saha
B. Halimi 2300000000000
P. De Blasis 3000000000000
A. Maxim 2700000000000
José Rodríguez 2300000000000
R. Baku 2000000000000
J. Gbamin 2200000000000
L. Öztunali 2200000000000
G. Holtmann 2300000000000
D. Latza 2800000000000
Forvetler
J. Mateta 2100000000000
A. Ujah 2700000000000
J. Burkardt 1700000000000
K. Onisiwo 2600000000000
A. Seydel 2200000000000
Kenan 2400000000000
Y. Muto 2500000000000
E. Berggreen 2500000000000
R. Quaison 2400000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
N. de Jong 05 Ocak 2018GalatasarayFree
A. Ujah 01 Ocak 2018LiaoningMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: tr Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n>1);
P. Mwene 01 Temmuz 2018KaiserslauternFree
José Rodríguez 01 Temmuz 2018Maccabi TA-
B. Halimi 01 Temmuz 2018Brøndby-
A. Seydel 01 Temmuz 2018Holstein-
R. Cvijetkovic 13 Ocak 2018SteinbachFree
J. Mateta 01 Temmuz 2018LyonMIME-Version: 1.0 Content-Type: text/plain; charset=UTF-8 Content-Transfer-Encoding: 8bit X-Generator: POEditor.com Project-Id-Version: Desktop Website Language: tr Plural-Forms: nplurals=2; plural=(n>1);
J. Bauer 01 Ocak 2018Frankfurt-
Transfers Out
G. Curci 18 Ocak 2018AFC EskilstunaFree
L. Balogun 01 Temmuz 2018BrightonFree
J. Lössl 01 Temmuz 2018Huddersfield-
F. Frei 16 Ocak 2018Basel1.5M €
V. Fischer 01 Şubat 2018København2.4M €
P. Klement 23 Ocak 2018Paderborn-
Jairo Samperio 01 Ocak 2018Las Palmas315K €
A. Diallo 01 Temmuz 2018Dortmund28M €
S. Serdar 01 Temmuz 2018Schalke 0411M €
M. Costly 02 Ocak 2018Magdeburg-

Haberler

OPEL CUP 2018: top-team tournament opens new football season
Automotive World (press release) (2 days ago)
South Africa and the Bundesliga: a winning combination
Bundesliga - official website (14 hours ago)
Durm excited for Terriers challenge
Fox Sports Asia (3 days ago)
Idoma-born Anthony Ujah celebrates 10 years of professional football
www.idomavoice.com/blog (press release) (blog) (1 day ago)

Videolar


"Gibt Hoffnung auf eine sehr gute Vorbereitung&quo…
4 gün önce

LIVE: Testspiel | RSC Charleroi - 1. FSV Mainz 05 | 05e…
Cuma, 13 Tem

LIVE: Testspiel | KFC Uerdingen - 1. FSV Mainz 05 | 05e…
Perşembe, 12 Tem

"Es geht um die Verzahnung von Nachwuchs und Profi…
Perşembe, 12 Tem

"Ich versuche einfach, Gas zu geben!" | Ridle…
Salı, 10 Tem

"Man kann hier gut arbeiten" | Danny Latza …
Pazartesi, 9 Tem

Testspiel Highlights | VfB Ginsheim - 1. FSV Mainz 05 …
Pazar, 8 Tem

Willkommen Moussa Niakhaté | Spielervorstellung | 05er.tv
Cumartesi, 7 Tem

Willkommen Kunde Malong Pierre | Spielervorstellung | 0…
Cuma, 13 Tem

Testspiel Highlights | Rhein-Nahe Auswahl - 1. FSV Main…
Perşembe, 12 Tem

Unser Traum lebt | Walter Notter & unser neues Trik…
Çarşamba, 11 Tem

Testspiel Highlights | DJK-SV Phönix Schifferstadt - 1…
Pazar, 8 Tem

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan