Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

AS Saint-Étienne

Kuruluş  1920
Stadyum  Stade Geoffroy-Guichard
Capacity  41,500
Manager  J. Gasset

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
A. Guendouz 2200000000000
S. Ruffier 3100000000000
J. Moulin 3200000000000
Defans
C. M'Bengue 2900000000000
N. Subotić 2900000000000
M. Debuchy 3200000000000
L. Perrin 3200000000000
Gabriel Silva 2700000000000
L. Lacroix 2600000000000
Orta Saha
O. Selnæs 2400000000000
M. Camara 2000000000000
D. Chambost 2000000000000
Kenny Rocha Santos 1800000000000
R. Hamouma 3100000000000
Vágner 2200000000000
A. Nordin 2000000000000
A. Dioussé 2000000000000
R. Souici 2000000000000
Y. M'Vila 2800000000000
Forvetler
O. Tannane 2400000000000
S. Baghdadi 2100000000000
L. Diony 2500000000000
R. Berič 2700000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
M. Debuchy 31 Ocak 2018Arsenal-
N. Subotić 25 Ocak 2018Dortmund-
Y. M'Vila 12 Ocak 2018Rubin-
R. Berič 03 Ocak 2018Anderlecht-
O. Tannane 31 Ocak 2018Las Palmas-
A. Nordin 01 Temmuz 2018Nancy-
M. Gueye 15 Mart 2018Gorée-
Transfers Out
K. Monnet-Paquet 11 Temmuz 2018AnkaragücüFree
K. Théophile-Catherine 26 Haziran 2018Dinamo Zagreb-
A. Søderlund 01 Şubat 2018Rosenborg500K €
R. Cabella 01 Temmuz 2018Marseille-
B. Dabo 30 Ocak 2018Fiorentina4.5M €
F. Pogba 31 Ocak 2018Gençlerbirliği4.5M €
Hernani 01 Temmuz 2018Zenit-
B. Karamoko 20 Mart 2018Haugesund-
S. Janko 02 Temmuz 2018Porto3M €
J. Bamba 02 Temmuz 2018LilleFree
A. Maisonnial 01 Temmuz 2018SionFree
A. Katranis 21 Haziran 2018MouscronLoan
Erin Pinheiro 04 Nisan 2018HaugesundLoan
R. Pierre-Gabriel 09 Temmuz 2018Monaco-
T. Vogel 27 Ocak 2018Saint-Priest-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan