Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Crystal Palace FC

Kuruluş  1905
Stadyum  Selhurst Park
Capacity  26,309
Manager  R. Hodgson

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
J. Speroni 3900000000000
Guaita 3100000000000
W. Hennessey 3100000000000
Defans
M. Kelly 2800000000000
S. Dann 3100000000000
J. Jach 2400000000000
J. Tomkins 2900000000000
J. Ward 2800000000000
J. Riedewald 2100000000000
M. Sakho 2800000000000
J. Schlupp 2500000000000
P. van Aanholt 2700000000000
P. Souaré 2800000000000
Orta Saha
J. Puncheon 3200000000000
J. Williams 2400000000000
J. McArthur 3000000000000
A. Wan-Bissaka 2000000000000
N. Kirby 1800000000000
S. Kaikai 2200000000000
L. Milivojević 2700000000000
A. Townsend 2700000000000
Forvetler
A. Sørloth 2200000000000
W. Zaha 2500000000000
C. Benteke 2700000000000
C. Wickham 2500000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
Diego Cavalieri 02 Mart 2018FluminenseFree
Guaita 01 Temmuz 2018GetafeFree
J. Williams 01 Temmuz 2018Sunderland-
A. Sørloth 31 Ocak 2018Midtjylland-
J. Jach 23 Ocak 2018Zagłębie3M €
Transfers Out
M. Flamini 02 Şubat 2018Getafe-
D. Delaney 01 Temmuz 2018Cork-
J. Mutch 02 Mart 2018WhitecapsLoan
F. Ladapo 31 Ocak 2018SouthendFree
R. Loftus-Cheek 01 Temmuz 2018Chelsea-
T. Fosu-Mensah 01 Temmuz 2018Man Utd-
K. Anderson 16 Ocak 2018Swindon-
Noor Husin 12 Ocak 2018Notts-
M. Phillips 09 Mart 2018Maidstone UtdFree
A. Coker 25 Ocak 2018Maidstone UtdLoan

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan