Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Brighton & Hove Albion FC

Kuruluş  1901
Stadyum  The American Express Community Stadium
Capacity  30,750
Manager  C. Hughton

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
T. Krul 3000000000000
N. Mäenpää 3300000000000
M. Ryan 2600000000000
Defans
E. Schelotto 2900000000000
G. Bong 3000000000000
L. Dunk 2600000000000
U. Hünemeier 3200000000000
L. Rosenior 3300000000000
B. White 2000000000000
M. Suttner 3100000000000
Bruno Saltor 3700000000000
C. Goldson 2500000000000
S. Duffy 2600000000000
A. Matějů 2200000000000
Orta Saha
D. Stephens 2800000000000
B. Kayal 3000000000000
J. Skalák 2600000000000
M. Sanders 1900000000000
S. Sidwell 3500000000000
D. Hutchinson 2100000000000
A. Knockaert 2600000000000
S. March 2300000000000
D. Pröpper 2600000000000
P. Groß 2600000000000
J. Molumby 1800000000000
Forvetler
G. Murray 3400000000000
F. Andone 2500000000000
T. Hemed 3100000000000
J. Izquierdo 2500000000000
L. Ulloa 3100000000000
J. Locadia 2400000000000
A. Connolly 1800000000000
J. Tilley 1900000000000
S. Baldock 2900000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
L. Balogun 01 Temmuz 2018Mainz 05Free
O. Norwood 01 Temmuz 2018Fulham-
J. Locadia 19 Ocak 2018PSV17M €
F. Andone 08 Haziran 2018La Coruña-
R. Ince 01 Temmuz 2018Bury-
M. Normann 01 Temmuz 2018Molde-
W. O'Hara 12 Ocak 2018Bohemians-
B. White 01 Haziran 2018Newport-
B. Radulovic 31 Ocak 2018Lleida-
Transfers Out
U. Hünemeier 01 Temmuz 2018PaderbornFree
K. LuaLua 25 Ocak 2018SunderlandFree
J. Murphy 07 Ocak 2018RangersLoan
I. Brown 10 Ocak 2018Chelsea-
D. Barnett 01 Şubat 2018Waterford-
B. Hall 31 Ocak 2018NottsLoan
S. Ljubicic 31 Ocak 2018Bognor RegisLoan
J. Maguire-Drew 03 Ocak 2018CoventryLoan
J. Ayunga 30 Ocak 2018PooleLoan
B. Vose 31 Ocak 2018Welling UtdLoan
A. Briggs 05 Ocak 2018EastbourneFree

Haberler

Enrique healing after brain tumour surgery
Ghanasoccernet.com (2 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 3 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018