Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

FC København

Kuruluş  1992
Stadyum  Telia Parken
Capacity  42,358
Manager  S. Solbakken

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
S. Andersen 3600000000000
R. Olsen 2800000000000
K. Christensen 3800000000000
L. Köteles 3300000000000
Defans
S. Papagiannopoulos 2700000000000
P. Bengtsson 3000000000000
D. Vavro 2200000000000
M. Antonsson 3700000000000
M. Rasmussen 1900000000000
M. Lüftner 2400000000000
N. Boilesen 2600000000000
P. Ankersen 2700000000000
Orta Saha
R. Skov 2200000000000
N. Thomsen 2500000000000
Zeca 2900000000000
J. Greguš 2700000000000
W. Kvist 3300000000000
V. Fischer 2400000000000
Y. Toutouh 2500000000000
U. Matić 2800000000000
R. Falk 2600000000000
A. Keita 2000000000000
Forvetler
J. Wind 1900000000000
A. Pavlović 2400000000000
C. Holse 1900000000000
F. Santander 2700000000000
P. Soteriou 2500000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
S. Papagiannopoulos 15 Haziran 2018Östersunds FK-
B. Kadrii 01 Temmuz 2018Randers-
V. Fischer 01 Şubat 2018Mainz 052.4M €
J. Joronen 01 Temmuz 2018Horsens875K €
R. Skov 19 Ocak 2018Silkeborg-
Transfers Out
T. Høgli 12 Ocak 2018TromsøFree
E. Johansson 15 Temmuz 2018Djurgården-
F. Santander 01 Temmuz 2018Bologna5.4M €
M. Pusic 01 Şubat 2018AGF-
K. Kusk 31 Ocak 2018AaB-
D. Amankwaa 25 Ocak 2018HeartsFree
A. Pavlović 01 Temmuz 2018Rapid1.6M €
B. Verbič 31 Ocak 2018Dynamo Kyiv4M €
M. Hjulmand 09 Haziran 2018Admira-

Haberler

Europa League
AS English (1 day ago)
Sexy vikingo y futbolista
Criterio Hidalgo (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan