Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SK Slavia Praha

Kuruluş  1892
Stadyum  Eden Aréna
Capacity  21,000
Manager  J. Trpišovský

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

Kaleciler
Ondřej KolářO. Kolář
Přemysl KovářP. Kovář
Martin OtáhalM. Otáhal
Defans
Jakub JugasJ. Jugas
Gol: 1
Ondřej KúdelaO. Kúdela
Per Egil FloP. Flo
Jan BořilJ. Bořil
Eduard SobolE. Sobol
Gol: 1
Lukáš PokornýL. Pokorný
Michal FrydrychM. Frydrych
Gol: 1
Simon DeliS. Deli
Gol: 1
Orta Saha
Josef HušbauerJ. Hušbauer
Gol: 3
Pavel BuchaP. Bucha
Jakub HromadaJ. Hromada
Daniel Miguel Alves GomesDanny
Gol: 1
Tomáš SoučekT. Souček
Gol: 3
Ruslan MingazowR. Mingazow
Michael Ngadeu-NgadjuiM. Ngadeu-Ngadjui
Gol: 1
Jan SýkoraJ. Sýkora
Gol: 2
Jaromír ZmrhalJ. Zmrhal
Gol: 5
Miroslav StochM. Stoch
Gol: 4
Forvetler
Tomáš  NecidT. Necid
Gol: 3
Muris MešanovićM. Mešanović
Stanislav TeclS. Tecl
Gol: 3
Mick van BurenM. van Buren
Gol: 5
Milan ŠkodaM. Škoda
Gol: 12
#İsimAgeA
Kaleciler
1O. Kolář 231257141401000100
31P. Kovář 329321102800000
30M. Otáhal 2100000100000
Defans
4J. Jugas 262520282800110400
15O. Kúdela 314707520700100
5P. Flo 291802200700000
18J. Bořil 272296262601100700
3E. Sobol 231540201731710300
28L. Pokorný 242703300800100
25M. Frydrych 2816122018221010500
19S. Deli 26802101003010200
Orta Saha
10J. Hušbauer 282138282538330600
12P. Bucha 202005231400000
26J. Hromada 21777148661000600
7Danny 3410932112981210600
22T. Souček 232195272431430500
9R. Mingazow 26922202000000
13M. Ngadeu-Ngadjui 271584201731610500
6J. Sýkora 249561711671120600
8J. Zmrhal 2413322116511850000
17M. Stoch 281923252147540200
Forvetler
27T. Necid 283161521302330100
24M. Mešanović 272313302300000
11S. Tecl 2743711473930200
14M. van Buren 2589716978950100
21M. Škoda 3218632720778120200
İsimDateFromFee
Transfers In
O. Kúdela 19 Ocak 2018Slovan400K €
S. Tecl 22 Ocak 2018Jablonec-
R. Mingazow 01 Ocak 2018Mladá Boleslav-
M. Berkovec 01 Temmuz 2018Karviná-
O. Kolář 22 Ocak 2018Slovan1M €
G. van Kessel 01 Temmuz 2018Oxford-
M. Alvir 16 Haziran 2018Domžale-
L. Pokorný 15 Ocak 2018Montpellier800K €
D. Trubač 01 Temmuz 2018Teplice-
P. Musa 01 Temmuz 2018Žižkov-
V. Mareš 01 Temmuz 2018Žižkov-
Transfers Out
R. Rotan 31 Ocak 2018Dynamo KyivFree
J. Laštůvka 26 Ocak 2018Baník-
Halil Altıntop 31 Ocak 2018Kaiserslautern-
T. Necid 01 Temmuz 2018Bursa-
E. Sobol 01 Temmuz 2018Shakhtar D-
G. Chochishvili 08 Ocak 2018Zlaté MoravceLoan
J. Kuchta 14 Şubat 2018ŽižkovLoan
T. Valenta 22 Şubat 2018Táborsko-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 1 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018