Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Apollon Limassol

Kuruluş  1954
Stadyum  Tsirion Athlítiko Kentro
Capacity  13,261
Manager  S. Avgousti

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
70M. Papastylianou 2000000000000
90E. Sofroniou 2300000000000
32M. Papacharalambous 1700000000000
46T. Kissas 309011003500000
83Bruno Vale 353150353500100300
Defans
56L. Kyriakou 2000000300000
52I. Pittas 2118961503300100
22V. Roberge 303060343400010500
27A. Angeli 2813421101600000
21Jander 292254272522830300
Orta Saha
44Héctor Yuste 302997343402160300
13K. Makridis 36201010700000
33I. Hadjivasilis 2816751402500000
68A. Pițian 2227033002900100
18S. Marković 27546123911140100
50I. Vasiliades 18281010300000
10Alex da Silva 34142027198151140100
95Alef 232246272613710700
5Esteban Sachetti 3225123030062001200
92A. Jakoliš 2624573328511750200
14Allan 2111261611521200400
88G. Vasiliou 3310061411322400200
28M. Stylianou 2425553222100000
16Bedoya 321164040700000
59E. Sylvestrou 1900000200000
30A. Schembri 31151329161381950100
A. Cedrés 1900000000000
Forvetler
99A. Maglica 26178626215118160600
77Adrián Sardinero 27107421111072140100
26F. Papoulis 33153123194149150600
23M. Špoljarić 2113031202600100
9N. Martínez 30100618135111640000
17João Pedro 322751333215120700
11E. Zelaya 301783331716617170800
İsimDateFromFee
Transfers In
S. Marković 31 Ocak 2018Córdoba-
E. Sofroniou 22 Ocak 2018Ermis-
C. Kyriakou 01 Temmuz 2018Estoril-
A. Karo 01 Temmuz 2018Nea Salamis-
C. Wheeler 01 Temmuz 2018AEL-
A. Reynolds 30 Haziran 2018Nea Salamis-
C. Manea 01 Temmuz 2018CFR-
M. Andreou 01 Temmuz 2018Alki Oroklini-
P. Psychas 01 Temmuz 2018Alki Oroklini-
Transfers Out
A. Jakoliš 01 Temmuz 2018FCSB-
N. Martínez 01 Temmuz 2018Olympiakos-
V. Cojocaru 24 Ocak 2018Viitorul-
A. Pițian 01 Temmuz 2018Astra-
Allan 01 Temmuz 2018Liverpool-

Haberler

Futbol: UEFA Avrupa Ligi
Habertürk (1 day ago)
De la liga local a la Champions League
Diario El Tiempo de Azul (2 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018