Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

SV Zulte-Waregem

Kuruluş  2001
Stadyum  Regenboogstadion
Capacity  10,200
Manager  F. Dury

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Oyuncular

#İsimAgeA
Kaleciler
L. Bostyn 2400000000000
E. Bansen 2000000000000
S. Bossut 3200000000000
Defans
M. Heylen 2400000000000
D. De fauw 3600000000000
B. Hamalainen 2900000000000
T. Derijck 3100000000000
M. Baudry 2800000000000
S. Walsh 2300000000000
J. Bjørdal 3200000000000
K. Madu 2200000000000
P. De Smet 2000000000000
Orta Saha
G. De Mets 3100000000000
J. De Sart 2300000000000
D. Marcq 2900000000000
S. Coopman 2300000000000
O. Kaya 3200000000000
F. Jensen 2500000000000
N. De Pauw 2800000000000
A. Cordaro 3200000000000
Forvetler
H. Harbaoui 3300000000000
I. Šaponjić 2000000000000
A. Leya 2000000000000
P. Olayinka 2200000000000
T. Bongonda 2200000000000
İsimDateFromFee
Transfers In
T. Buffel 01 Temmuz 2018GenkFree
H. Harbaoui 03 Ocak 2018Anderlecht-
J. Bjørdal 24 Ocak 2018RosenborgFree
D. Marcq 03 Ocak 2018Gent-
E. Demir 01 Temmuz 2018WBFree
R. Mühren 01 Temmuz 2018Sparta-
B. Verboom 01 Temmuz 2018Kortrijk-
H. Bjørdal 01 Temmuz 2018BrightonFree
M. Bürki 01 Temmuz 2018Young Boys-
H. Faik 01 Temmuz 2018ExcelsiorFree
E. Bansen 24 Ocak 2018Dortmund-
M. Soisalo 01 Temmuz 2018Middlesbrough-
U. Nissilä 01 Temmuz 2018KuPSFree
Transfers Out
B. Hamalainen 01 Temmuz 2018DresdenFree
J. De Sart 01 Temmuz 2018Middlesbrough-
P. Olayinka 01 Temmuz 2018Gent-
S. Coopman 01 Temmuz 2018Club Brugge-
A. Leya 01 Temmuz 2018Anderlecht-
G. Kastanos 01 Şubat 2018Juventus-
I. Šaponjić 01 Temmuz 2018Benfica-
I. Doumbia 20 Haziran 2018Anderlecht-

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan