Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cuma 9 Mar.

  • Çrş
    Mar 7
  • Prş
    Mar 8
  • Cum
    Mar 9
  • Cts
    Mar 10
  • Paz
    Mar 11
  • Pzt
    Mar 12
  • Sal
    Mar 13
  •  
?  
İspanya - La Liga 
Canlı +15:00 Girona 2 - 0 Deportivo La Coruña fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Canlı +14:45 Roma 3 - 0 Torino fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Canlı +14:30 Mainz 05 0 - 1 Schalke 04 fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Fransa - Ligue 1 
Canlı +14:45 Strasbourg 1 - 3 Monaco fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +15:30 Sporting Braga 3 - 0 Moreirense Sport TV1, Sport TV África
Meksika - Liga MX 
Canlı +20:00 Morelia 2 - 0 Veracruz fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Sky H…
Canlı +22:00 Atlas 1 - 0 Puebla fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Wat…
Arjantin - Superliga Argentina 
Canlı +17:00 Godoy Cruz 1 - 0 Arsenal Fanatiz, FOX Play Latin America, Fox S…
Canlı +17:00 Gimnasia La Plata 0 - 2 Banfield TyC Sports Internacional, Fanatiz, TNT…
Canlı +19:15 Talleres Córdoba 3 - 1 Atlético Tucumán TyC Sports Internacional, Fanatiz, Sport…
Kolombiya - Primera A 
Canlı +20:00 Junior 2 - 1 Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Almanya - Bundesliga 2 
Canlı +12:30 Dynamo Dresden 3 - 2 Heidenheim FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı +12:30 Arminia Bielefeld 1 - 0 Nürnberg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Meksika - Ascenso MX 
Canlı +20:00 Atlante 1 - 0 Tampico Madero TDN, Televisa Deportes En Vivo
Canlı 21:00 Atlético San Luis vs Potros UAEM Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Canlı +21:30 Venados 1 - 3 Correcaminos UAT fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Canlı +21:30 Cafetaleros de Tapachula 2 - 0 Universidad Guadalajara TVC Deportes
Canlı +22:36 Cimarrones de Sonora 1 - 1 Juárez TVC Deportes
Canlı +23:00 Murciélagos 1 - 1 Alebrijes de Oaxaca TDN, Televisa Deportes En Vivo
Peru - Primera Division 
Canlı +20:00 Alianza Lima 0 - 0 Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Portekiz - Segunda Liga 
Canlı +14:00 Benfica II 0 - 4 Académica fuboTV, Benfica TV
Futbol Şovları 
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Cezayir - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Arjantin - Primera B Nacional
 Arjantin - Primera B Metropolitana
 Arjantin - Primera D Metropolitana
 Avusturya - 1. Liga
 Avusturya - Regionalliga
 Azerbaycan - Premier Liqa
 Azerbaycan - Birinci Divizionu
 Bahreyn - Premier League
 Botsvana - Premier League
 Brezilya - Campeonato Paulista A2
 Brezilya - Campeonato Potiguar
 Bulgaristan - B Group
 Şili - Primera B
 Çin - Super League
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Hırvatistan - 1. HNL
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 Çek Cumhuriyeti - Synot Liga
 Çek Cumhuriyeti - 2. Liga
 Danimarka - Super Liga
 Ekvador - Primera A
 Estonya - Meistriliiga
 Finlandiya - Suomen Cup
 Fransa - Ligue 2
 Fransa - Championnat National
 Gürcistan - Umaglesi Liga
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Football League
 Hong Kong - HKFA 1st Division
 İrlanda Cumhuriyeti - Airtricity Premier League
 İrlanda Cumhuriyeti - First Division
 İsrail - Liga Leumit
 İtalya - Serie C
 İtalya - Campionato Primavera
 Japonya - J1 League
 Japonya - J3 League
 Ürdün - Jordan League
 Kore Cumhuriyeti - Korean FA Cup
 Kuveyt - Premier League
 Makedonya - Vtora Liga
 Malezya - Super League
 Malezya - Premier League
 Malta - Premier League
 Fas - GNF 1 Botola
 Namibya - Namibia Premier League
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Eerste Divisie
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Umman - Omani League
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Polonya - Ekstraklasa
 Polonya - I Liga
 Katar - Qatar Stars League
 Romanya - Liga I
 Rusya - Premier Lig
 Suudi Arabistan - Pro League
 İskoçya - Premier Lig
 Sırbistan - Prva Liga
 Güney Afrika - Nedbank Cup
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Tercera División
 İsviçre - Swiss Challenge League
 Suriye - Premier League
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Tayland - Thai Premier League
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Ukrayna - Premier Lig
 Birleşik Arap Emirlikleri - UAE Division 1 Group A
 Birleşik Arap Emirlikleri - Etisalat Emirates Cup
 Özbekistan - Uzbek League
 Venezuela - Primera División
 Galler - Premier League
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Kuzey Amerika - CONCACAF Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 13:00 Seattle Sounders FC vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 13:30 América vs Tauro Univision Deportes
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 10:00 PSG vs Real Madrid Fox Sports Florida, Fox Sports Midwest, Fo…
Tekrar 11:00 PSG vs Real Madrid Fox Sports Southwest
Tekrar 12:00 Liverpool vs Porto Fox Sports Midwest, Fox Sports San Diego
Tekrar 12:00 PSG vs Real Madrid MASN2, beIN Sports 2, Astro SuperSport 3
Tekrar 13:00 Liverpool vs Porto Fox Sports Southwest
Tekrar 19:00 PSG vs Real Madrid
*Repeat from March 6, 2018
Root Sports Northwest, ESPN2 Norte
Tekrar 19:00 Manchester City vs Basel YES Network
Tekrar 20:00 Liverpool vs Porto FOX Deportes
Tekrar 21:00 Liverpool vs Porto Root Sports Northwest
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 1:00 RB Leipzig vs Zenit Fox Soccer Plus
Gecikme 4:00 Borussia Dortmund vs Salzburg ESPN Deportes
Tekrar 10:30 Olympique Marseille vs Athletic Club Fox Soccer Plus, beIN Sports 3 Indonesia,
Tekrar 12:30 Milan vs Arsenal Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Tekrar 1:00 Valencia vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 10:00 Valencia vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
İtalya - Serie A 
Gecikme 22:00 Roma vs Torino fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 5:00 Freiburg vs Bayern München Fox Sports Arizona
Tekrar 19:00 Mainz 05 vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 11:00 Troyes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 22:00 Strasbourg vs Monaco fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 13:00 Benfica vs Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Meksika - Liga MX 
Tekrar 14:00 Guadalajara vs América Univision Deportes
Avusturya - 1. Liga 
Tekrar 12:30 Hartberg vs Liefering
Brezilya - Campeonato Paulista A1 
Tekrar 0:00 Palmeiras vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 1:00 Corinthians vs Mirassol PFC Internacional
Tekrar 3:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Tekrar 12:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Tekrar 15:00 Palmeiras vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 21:00 Palmeiras vs São Paulo PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Carioca 
Tekrar 0:00 Boavista vs Flamengo PFC Internacional
Tekrar 3:00 Vasco da Gama vs Fluminense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 4:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Tekrar 7:00 Botafogo vs Bangu PFC Internacional
Tekrar 11:00 Vasco da Gama vs Fluminense PFC Internacional
Tekrar 17:00 Flamengo vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Madureira vs Vasco da Gama PFC Internacional
Tekrar 23:00 Macaé vs Flamengo PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Mineiro 
Tekrar 5:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Tekrar 6:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Tekrar 15:45 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Tekrar 20:00 Uberlândia vs Atlético Mineiro PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Catarinense 
Tekrar 2:00 Botafogo vs Bangu PFC Internacional
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Tekrar 2:00 Mineros de Guayana vs Nacional Asunción FOX Deportes
Tekrar 7:00 Sport Huancayo vs Unión Española FOX Deportes
İskoçya - Scottish FA Cup 
Tekrar 10:30 Rangers vs Falkirk fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:30 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:00 The Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 7:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 10:30 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 12:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 12:30 The Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 14:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Tekrar 14:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 16:45 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 18:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018