Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Pazar 24 Ara.

?  
Türkiye - Süper Lig 
Canlı + 6:00 Kayserispor 0 - 1 Yeni Malatyaspor Digiturk Play, beIN Sports 2 Turkey,
Canlı + 6:00 Karabükspor 1 - 1 Trabzonspor SportKlub 1 Serbia, SportKlub 1 Slove…
Canlı + 8:30 Kasımpaşa 1 - 2 İstanbul Başakşehir Digiturk Play, beIN Sports Turkey,
Canlı +11:30 Galatasaray 3 - 1 Göztepe fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
 Mısır - Premier League
 İran - Persian Gulf Cup
 İsrail - Ligat Ha'Al
 Fas - GNF 1 Botola
 Hollanda - Eredivisie
 Suudi Arabistan - Pro League
 İspanya - Tercera División
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Tunus - Ligue Professionnelle 1
 Türkiye - 1. Lig
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 Barcelona vs Sporting CP Fox Soccer Plus
Tekrar 13:00 Borussia Dortmund vs Real Madrid
*Repeat from September 26, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 15:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus
*Repeat from October 18, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 21:00 Juventus vs Real Madrid FOX Deportes
Dünya Kupası Elemeleri 
Tekrar 6:00 Meksika vs Trinidad Tobago Univision Deportes
Tekrar 20:00 Meksika vs Kosta Rika Univision Deportes
Tekrar 22:00 Meksika vs Trinidad Tobago Univision Deportes
Kuzey Amerika - CONCACAF Gold Cup 
Tekrar 21:00 Meksika vs Honduras Univision Deportes
İspanya - La Liga 
Tekrar 1:15 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:00 Espanyol vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 15:00 Espanyol vs Atlético Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 17:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
İtalya - Serie A 
Tekrar 11:00 Juventus vs Roma fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 13:00 Napoli vs Sampdoria fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 16:00 Sassuolo vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 19:00 Sassuolo vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 20:00 Napoli vs Sampdoria fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 21:00 Juventus vs Roma fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 0:00 Hannover 96 vs Bayer Leverkusen Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 11:00 PSG vs Caen fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:00 PSG vs Caen fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 23:00 PSG vs Caen fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 10:00 Sporting CP vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Benfica vs Belenenses fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Almanya - DFL-Supercup 
Tekrar 15:00 Borussia Dortmund vs Bayern München FOX Deportes
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 4:00 Slough Town vs Rochdale Fox Soccer Plus
Tekrar 13:00 Arsenal vs Chelsea FOX Deportes
Tekrar 19:00 Arsenal vs Chelsea FOX Deportes
Hazırlık 
Tekrar 8:00 Kanada vs ABD Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 ABD vs Rusya Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Norveç vs ABD Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 ABD vs Yeni Zelanda Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Kanada vs ABD Fox Soccer Plus
Tekrar 20:00 ABD vs Rusya Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Norveç vs ABD Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 12:30 Napoli vs Udinese fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Güney Amerika - Copa Libertadores 
Tekrar 10:00 Club Atletico Lanus vs Gremio Fb Porto Alegrense FOX Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 0:00 Tigres UANL vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 1:00 Guadalajara vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 2:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 3:00 América vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 4:00 Cruz Azul vs América Univision Deportes
Tekrar 5:00 Guadalajara vs Atlas Univision Deportes
Tekrar 10:00 Guadalajara vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 11:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 16:00 Guadalajara vs Atlas Univision Deportes
Tekrar 17:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 18:00 Guadalajara vs Atlas Univision Deportes
Tekrar 19:00 América vs Guadalajara Univision Deportes
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 19:30 Corinthians vs Fluminense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Güney Amerika - Copa Sudamericana 
Tekrar 17:00 Flamengo vs Independiente FOX Deportes
Plaj Futbolu 
Tekrar 23:00 Meksika vs ABD Univision Deportes
Kadınlar Dostluk Maçı 
Tekrar 6:00 ABD vs Kore Cumhuriyeti Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 ABD vs Kore Cumhuriyeti Fox Soccer Plus
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Venados vs Juárez fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Hollanda - Eerste Divisie 
Tekrar 4:00 Gent vs Sporting Charleroi Eleven Sports Network
Tekrar 10:00 Gent vs Sporting Charleroi Eleven Sports Network
Peru - Primera Division 
Tekrar 11:00 Universitario vs Juan Aurich Peru Magico
Tekrar 13:00 Academia Cantolao vs Sport Huancayo Peru Magico
Tekrar 15:00 Melgar vs Alianza Atlético Peru Magico
Tekrar 17:00 UTC Cajamarca vs Comerciantes Unidos Peru Magico
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 16:00 Peñarol vs Defensor Sporting fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Tekrar 0:00 Deportivo Lara vs Monagas fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 12:00 Barca TV por UDN Univision Deportes
Tekrar 13:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 15:00 República Deportiva Univision Deportes

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 1 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018