Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 23 Ara.

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 7:30 Everton 0 - 0 Chelsea fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Brighton & Hove Albion 1 - 0 Watford NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Manchester City 4 - 0 AFC Bournemouth fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Southampton 1 - 1 Huddersfield Town NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Stoke City 3 - 1 West Bromwich Albion NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Swansea City 1 - 1 Crystal Palace NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 West Ham United 2 - 3 Newcastle United fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Canlı +12:30 Burnley 0 - 3 Tottenham Hotspur fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
Canlı +14:45 Leicester City 2 - 2 Manchester United fuboTV, NBC, NBCSports.com, Telemundo, NBC…
İspanya - La Liga 
Canlı + 7:00 Real Madrid 0 - 3 Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +10:15 Valencia 0 - 1 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +12:30 Deportivo La Coruña 1 - 3 Celta de Vigo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
İtalya - Serie A 
Canlı + 6:30 Lazio 4 - 0 Crotone fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Canlı + 9:00 Napoli 3 - 2 Sampdoria fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Canlı + 9:00 Sassuolo 1 - 0 Internazionale fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Canlı + 9:00 Genoa 1 - 0 Benevento fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Serie…
Canlı + 9:00 SPAL 2 - 2 Torino fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Canlı + 9:00 Udinese 4 - 0 Hellas Verona fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN
Canlı +12:00 Milan 0 - 2 Atalanta fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:45 Juventus 1 - 0 Roma fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +13:15 Vitória Guimarães 0 - 1 Tondela Sport TV1, Sport TV África
Belçika - Pro League 
Canlı +12:00 Mouscron-Péruwelz 2 - 1 Zulte-Waregem Proximus 11, Play Sports 2, VOOsport 1
Canlı +14:00 Genk 2 - 3 Kortrijk Proximus 11, Play Sports 3, VOOsport 2
Canlı +14:30 Standard Liège 1 - 1 Sint-Truiden fuboTV, Eleven Sports Network, Foot+
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı +21:00 Herediano 0 - 0 Pérez Zeledón Telecentro
İngiltere - Championship 
Canlı +10:00 Bolton Wanderers 2 - 0 Cardiff City iFollow
Canlı +10:00 Derby County 3 - 0 Millwall iFollow, Rams PlayerHD
Canlı +10:00 Fulham 2 - 1 Barnsley iFollow, fulhamfctv
Canlı +10:00 Leeds United 1 - 0 Hull City LUTV
Canlı +10:00 Preston North End 1 - 1 Nottingham Forest iFollow
Canlı +10:00 Queens Park Rangers 1 - 1 Bristol City QPR+, BCTV+
Canlı +10:00 Reading 1 - 2 Burton Albion iFollow
Canlı +10:00 Sheffield Wednesday 1 - 2 Middlesbrough ESPN3, WatchESPN, iFollow, DAZN
Canlı +10:00 Sunderland 1 - 1 Birmingham City BluesTV
Canlı +10:00 Wolverhampton Wanderers 1 - 0 Ipswich Town Wolves TV
Canlı +12:30 Aston Villa 2 - 2 Sheffield United ESPN3, WatchESPN, AVTV, DAZN, SportsMax
İngiltere - League One 
Canlı + 9:00 Northampton Town 1 - 1 Blackburn Rovers iFollow
Canlı +10:00 AFC Wimbledon 2 - 1 Bradford City iFollow
Canlı +10:00 Bristol Rovers 0 - 1 Doncaster Rovers iFollow
Canlı +10:00 Charlton Athletic 1 - 1 Blackpool iFollow
Canlı +10:00 Oxford United 0 - 7 Wigan Athletic iFollow
Canlı +10:00 Peterborough United 3 - 0 Bury iFollow
Canlı +10:00 Plymouth Argyle 4 - 1 Oldham Athletic iFollow
Canlı +10:00 Rochdale 1 - 1 Walsall iFollow
Canlı +10:00 Rotherham United 2 - 1 Milton Keynes Dons iFollow
Canlı +10:00 Scunthorpe United 3 - 1 Southend United iFollow
Canlı +10:00 Shrewsbury Town 2 - 0 Portsmouth iFollow
İngiltere - League Two 
Canlı +10:00 Accrington Stanley 2 - 3 Crawley Town iFollow
Canlı +10:00 Barnet 0 - 2 Cheltenham Town iFollow
Canlı +10:00 Colchester United 1 - 1 Port Vale iFollow
Canlı +10:00 Crewe Alexandra 0 - 3 Swindon Town iFollow
Canlı +10:00 Forest Green Rovers 0 - 1 Carlisle United iFollow
Canlı +10:00 Luton Town 2 - 0 Grimsby Town iFollow
Canlı +10:00 Mansfield Town 2 - 1 Morecambe iFollow
Canlı +10:00 Newport County 0 - 0 Lincoln City iFollow
Canlı +10:00 Notts County 3 - 3 Cambridge United iFollow
Canlı +10:00 Stevenage 5 - 1 Chesterfield iFollow
Canlı +10:00 Yeovil Town 3 - 1 Exeter City iFollow
Honduras - Liga Nacional 
Canlı +16:00 Motagua 3 - 1 Olimpia Centro America TV
Canlı 16:00 Marathón vs Real España
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 6:00 The Express Preview: El Clasico fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 6:30 Premier League Live TSN1, TSN4, TSN5
Canlı 9:00 The Express Postgame: El Clasico fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 9:30 Premier League Pre-Game TSN1, TSN4, TSN5
Canlı 14:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
 Avustralya - A-League
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Mısır - Premier League
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 Haiti - Ligue Haïtienne
 Hindistan - Indian Super League
 Hindistan - I-League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 Japonya - Kral Kupası
 Fas - GNF 1 Botola
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Eerste Divisie
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Suudi Arabistan - Pro League
 İskoçya - Premier Lig
 İskoçya - Scottish Championship
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Tercera División
 Suriye - Premier League
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Tunus - Ligue Professionnelle 1
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Birleşik Arap Emirlikleri - UAE Division 1 Group A
 Galler - Premier League
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 Olympiakos Piraeus vs Barcelona Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Manchester United vs CSKA Moskva Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Real Madrid vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Borussia Dortmund vs Tottenham Hotspur
*Repeat from November 21, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 21:00 Juventus vs Barcelona
*Repeat from November 22, 2017
ESPN Deportes
Dünya Kupası Elemeleri 
Tekrar 17:00 Meksika vs Kosta Rika Univision Deportes
Tekrar 18:00 Meksika vs Trinidad Tobago Univision Deportes
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 6:00 Milan vs Austria Wien Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Arsenal vs BATE Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Atalanta vs Olympique Lyonnais Fox Soccer Plus
Kuzey Amerika - CONCACAF Gold Cup 
Tekrar 16:00 Meksika vs Honduras Univision Deportes
İspanya - La Liga 
Tekrar 1:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 10:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Gecikme 13:30 Valencia vs Villarreal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 18:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 20:00 Valencia vs Villarreal fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 21:00 Real Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Gecikme 19:00 Juventus vs Roma fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Juventus vs Roma fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 0:00 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Stuttgart vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 0:00 Benfica vs Belenenses fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 20:00 Sporting CP vs Portimonense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 4:00 Coventry City vs Boreham Wood Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Wycombe Wanderers vs Letherhead Fox Soccer Plus
Tekrar 20:00 Gateshead vs Luton Town Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 15:00 Roma vs Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Meksika - Liga MX 
Tekrar 8:00 América vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 12:00 América vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 13:00 Cruz Azul vs América Univision Deportes
Tekrar 14:00 Guadalajara vs Atlas Univision Deportes
Meksika - Copa MX 
Tekrar 2:00 Monterrey vs Pachuca Univision Deportes
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 3:00 Vasco da Gama vs Corinthians fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 12:30 Corinthians vs Fluminense fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Plaj Futbolu 
Tekrar 9:00 Meksika vs ABD Univision Deportes
Tekrar 10:00 ABD vs Meksika Univision Deportes
Tekrar 15:00 Meksika vs ABD Univision Deportes
Dallas Kupası 
Tekrar 7:00 Dallas vs Monterrey Univision Deportes
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 22:00 Venados vs Juárez fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera Division 
Tekrar 11:00 Sporting Cristal vs Real Garcilaso Peru Magico
Tekrar 13:00 Sport Rosario vs Universidad San Martín Peru Magico
Tekrar 15:00 Unión Comercio vs Deportivo Municipal Peru Magico
Tekrar 17:00 Ayacucho vs Alianza Lima Peru Magico
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 9:30 Peñarol vs Defensor Sporting fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 18:00 Wanderers vs Nacional fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 18:00 Wanderers vs Nacional Asunción GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 Road to the Clasico fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 4:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 12:00 Barca TV por UDN Univision Deportes

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018