Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 16 Ara.

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 7:30 Leicester City 0 - 3 Crystal Palace fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Arsenal 1 - 0 Newcastle United fuboTV, CNBC, NBCSports.com, NBC Sports…
Canlı +10:00 Brighton & Hove Albion 0 - 0 Burnley NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Chelsea 1 - 0 Southampton fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Watford 1 - 4 Huddersfield Town NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +11:00 Stoke City 0 - 3 West Ham United fuboTV, UNIVERSO, UNIVERSO NOW, Tel…
Canlı +12:30 Manchester City 4 - 1 Tottenham Hotspur fuboTV, NBC, NBCSports.com, NBC Sports Li…
FIFA Klüpler Dünya Kupası 
Canlı 9:00 Al Jazira 1 - 4 Pachuca
*Third Place Match
fuboTV, Telemundo, UNIVERSO, UNIVERSO…
Canlı +12:00 Real Madrid 1 - 0 Grêmio
*Final
fuboTV, Telemundo, Telemundo Deportes En V…
İspanya - La Liga 
Canlı +10:15 Athletic Club 0 - 0 Real Sociedad fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +12:30 Eibar 2 - 1 Valencia fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +14:45 Atlético Madrid 1 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Canlı + 9:00 Internazionale 1 - 3 Udinese fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +12:00 Torino 1 - 3 Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:45 Roma 1 - 0 Cagliari fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Canlı + 9:30 Köln 1 - 0 Wolfsburg Fox Soccer Plus, FOX Soccer Match Pass,
Canlı + 9:30 Werder Bremen 2 - 2 Mainz 05 FOX Soccer Match Pass, Sportsnet World…
Canlı + 9:30 Eintracht Frankfurt 2 - 2 Schalke 04 fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Canlı + 9:30 Augsburg 3 - 3 Freiburg FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı + 9:30 Stuttgart 0 - 1 Bayern München fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Canlı +12:30 Borussia Dortmund 2 - 1 Hoffenheim Fox Soccer Plus, Univision Deportes, FOX…
Fransa - Ligue 1 
Canlı +11:00 Rennes 1 - 4 PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:00 Caen 0 - 0 Guingamp fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Dijon 3 - 0 Lille fuboTV, DAZN, DAZN, Digi Sport 2
Canlı +14:00 Montpellier 1 - 3 Metz fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Strasbourg 2 - 1 Toulouse fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 7
Canlı +14:00 Troyes 1 - 0 Amiens SC fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +13:15 Estoril 3 - 2 Desportivo Aves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Canlı +15:30 Sporting Braga 4 - 0 Belenenses fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
İngiltere - Championship 
Canlı +10:00 Birmingham City 1 - 2 Queens Park Rangers QPR+, BluesTV
Canlı +10:00 Bolton Wanderers 0 - 1 Burton Albion iFollow
Canlı +10:00 Brentford 0 - 0 Barnsley iFollow
Canlı +10:00 Bristol City 2 - 1 Nottingham Forest iFollow, BCTV+
Canlı +10:00 Derby County 2 - 0 Aston Villa AVTV, Rams PlayerHD
Canlı +10:00 Ipswich Town 2 - 0 Reading iFollow
Canlı +10:00 Leeds United 1 - 0 Norwich City iFollow, LUTV
Canlı +10:00 Millwall 2 - 1 Middlesbrough iFollow
Canlı +10:00 Preston North End 1 - 0 Sheffield United iFollow
Canlı +10:00 Sunderland 1 - 0 Fulham ESPN3, WatchESPN, fulhamfctv, DAZN
Canlı +12:30 Cardiff City 1 - 0 Hull City ESPN3, WatchESPN, DAZN, SportsMax, DAZN
İngiltere - League One 
Canlı +10:00 AFC Wimbledon 0 - 4 Wigan Athletic iFollow
Canlı +10:00 Blackburn Rovers 2 - 0 Charlton Athletic iFollow
Canlı +10:00 Doncaster Rovers 1 - 1 Oldham Athletic iFollow
Canlı +10:00 Gillingham 4 - 1 Bristol Rovers iFollow
Canlı +10:00 Northampton Town 2 - 1 Walsall iFollow
Canlı +10:00 Portsmouth 1 - 0 Bury iFollow
Canlı +10:00 Rochdale 0 - 0 Oxford United iFollow
Canlı +10:00 Rotherham United 1 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Canlı +10:00 Scunthorpe United 2 - 2 Milton Keynes Dons iFollow
Canlı +10:00 Shrewsbury Town 1 - 0 Blackpool iFollow
Canlı +10:00 Southend United 1 - 2 Bradford City iFollow
İngiltere - League Two 
Canlı +10:00 Barnet 2 - 1 Morecambe iFollow
Canlı +10:00 Cambridge United 1 - 2 Newport County iFollow
Canlı +10:00 Carlisle United 1 - 2 Port Vale iFollow
Canlı +10:00 Coventry City 2 - 1 Cheltenham Town iFollow
Canlı +10:00 Crewe Alexandra 3 - 0 Crawley Town iFollow
Canlı +10:00 Exeter City 2 - 1 Stevenage iFollow
Canlı +10:00 Forest Green Rovers 0 - 2 Luton Town iFollow
Canlı +10:00 Lincoln City 2 - 0 Accrington Stanley iFollow
Canlı +10:00 Mansfield Town 0 - 0 Yeovil Town iFollow
Canlı +10:00 Notts County 0 - 0 Grimsby Town iFollow
Canlı +10:00 Wycombe Wanderers 1 - 0 Chesterfield iFollow
Almanya - Bundesliga 2 
Canlı + 7:00 Kaiserslautern 1 - 1 Nürnberg FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı + 7:00 Erzgebirge Aue 1 - 1 Heidenheim Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Canlı + 7:00 Jahn Regensburg 3 - 2 Arminia Bielefeld FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 9:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1, Fox Sports 2
Canlı 9:30 Premier League Pre-Games TSN3, TSN4
Canlı 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 12:00 Premier League Pre-Games TSN3, TSN4
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Arnavutluk - Superliga
 Cezayir - Ligue 1
 Asya - Doğu Asya Kupası
 Avustralya - A-League
 Avusturya - Football Bundesliga
 Belçika - Pro League
 Belçika - Second Division
 Botsvana - Premier League
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Hırvatistan - 1. HNL
 Güney Kıbrıs - First Division
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - FA Trophy
 Fransa - Ligue 2
 Fransa - Championnat National
 Fransa - CFA
 Fransa - CFA 2
 Almanya - 3. Liga
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Yunanistan - Football League 2
 Honduras - Liga Nacional
 Hong Kong - HKFA 2nd Division
 Hindistan - Indian Super League
 Hindistan - I-League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie B
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 Kosova - Raiffeisen Superliga
 Malta - Premier League
 Fas - GNF 1 Botola
 Namibya - Namibia Premier League
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Topklasse
 Hollanda - Tweede Divisie
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Polonya - Ekstraklasa
 Portekiz - Segunda Liga
 Romanya - Liga I
 Suudi Arabistan - Pro League
 İskoçya - Premier Lig
 İskoçya - Scottish Championship
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 Güney Afrika - ABSA Premiership
 Güney Afrika - National First Division
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 İspanya - Laliga Iberdrola
 İsviçre - Axpo Super League
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Tunus - Ligue Professionnelle 1
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Galler - Premier League
 Dünya - Plaj Futbolu
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 4:00 Tottenham Hotspur vs APOEL
*Repeat from December 6, 2017
ESPN Deportes
Tekrar 4:00 Real Madrid vs Borussia Dortmund Fox Sports Arizona
Tekrar 6:00 Manchester United vs CSKA Moskva Fox Sports Ohio, Fox Sports Tennessee, Fox…
Tekrar 12:00 Manchester United vs CSKA Moskva Fox Sports San Diego
Tekrar 13:00 Chelsea vs Atlético Madrid FOX Deportes
Tekrar 18:30 Bayern München vs PSG Fox Soccer Plus
Tekrar 20:30 Shakhtar Donetsk vs Manchester City Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Gecikme 20:00 Atlético Madrid vs Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
İtalya - Serie A 
Gecikme 19:00 Torino vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 22:00 Torino vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 0:00 Borussia M'gladbach vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Tekrar 6:00 Borussia M'gladbach vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Tekrar 8:30 Bayern München vs Köln Univision Deportes
Tekrar 11:30 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Fox Sports 2
Tekrar 14:30 Stuttgart vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 14:30 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Univision Deportes
Tekrar 15:30 Borussia Dortmund vs Hoffenheim UniMás
Tekrar 16:00 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Fox Sports Florida, Fox Sports West, Fox S…
Tekrar 16:00 Stuttgart vs Bayern München Root Sports Northwest, Fox Sports Detroit
Tekrar 16:30 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Fox Soccer Plus
Tekrar 17:00 Eintracht Frankfurt vs Schalke 04 Univision Deportes
Tekrar 18:00 Stuttgart vs Bayern München Fox Sports Florida, Fox Sports Southwest,
Tekrar 18:00 Borussia Dortmund vs Hoffenheim Univision Deportes
Tekrar 20:00 Stuttgart vs Bayern München Fox Sports 2, Fox Sports South, ESPN DOS
Tekrar 23:00 Borussia M'gladbach vs Hamburger SV Root Sports Northwest
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 18:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 21:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 20:00 Estoril vs Desportivo Aves fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 2:00 Hereford United vs Fleetwood Town Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 0:00 Lazio vs Cittadella fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 9:30 Milan vs Hellas Verona fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 17:30 Internazionale vs Pordenone fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Meksika - Liga MX 
Tekrar 15:00 Tigres UANL vs Monterrey Univision Deportes
Tekrar 16:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Tekrar 20:00 Tigres UANL vs Monterrey Univision Deportes
Tekrar 21:00 Monterrey vs Tigres UANL Univision Deportes
Avusturya - Football Bundesliga 
Tekrar 12:30 Admira Wacker Mödling vs Rheindorf Altach
Belçika - Pro League 
Tekrar 15:00 Standard Liège vs Gent Eleven Sports Network
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 3:00 Santos vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Santos vs São Paulo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Peru - Primera Division 
Tekrar 11:00 Real Garcilaso vs Ayacucho Peru Magico
Tekrar 13:00 Universidad San Martín vs Sporting Cristal Peru Magico
Tekrar 15:00 Alianza Atlético vs Universitario Peru Magico
Tekrar 17:00 Comerciantes Unidos vs Sport Rosario Peru Magico
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 Bundesliga Weekly Fox Sports 2
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:00 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 0:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 4:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 7:30 Somos Bundesliga Univision Deportes
Tekrar 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 9:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Tekrar 18:30 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Tekrar 19:00 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 19:30 Bundesliga Report Fox Sports 2
Tekrar 22:00 Bundesliga Highlights Show Fox Sports 2
Tekrar 23:00 Bundesliga Report Fox Sports 2
Tekrar 23:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018