Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 21 Eki.

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 7:30 Chelsea 4 - 2 Watford fuboTV, NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports…
Canlı +10:00 Huddersfield Town 2 - 1 Manchester United NBCSports.com, NBCSN, NBC Sports App, T…
Canlı +10:00 Manchester City 3 - 0 Burnley CNBC, NBCSports.com, NBC Sports App,
Canlı +10:00 Newcastle United 1 - 0 Crystal Palace NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Stoke City 1 - 2 AFC Bournemouth NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +10:00 Swansea City 1 - 2 Leicester City NBC Sports Gold, TalkSport Radio World,
Canlı +12:30 Southampton 1 - 0 West Bromwich Albion NBC, NBCSports.com, NBC Sports App, Tele…
İspanya - La Liga 
Canlı + 7:00 Levante 1 - 1 Getafe fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +10:15 Real Betis 2 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +12:30 Valencia 4 - 0 Sevilla fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +14:45 Barcelona 2 - 0 Málaga fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
İtalya - Serie A 
Canlı +12:00 Sampdoria 5 - 0 Crotone fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Canlı +14:45 Napoli 0 - 0 Internazionale fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Rai Ita…
Almanya - Bundesliga 
Canlı + 9:30 RB Leipzig 1 - 0 Stuttgart fuboTV, Fox Soccer Plus, FOX Sports GO, U…
Canlı + 9:30 Borussia M'gladbach 1 - 5 Bayer Leverkusen FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı + 9:30 Eintracht Frankfurt 2 - 2 Borussia Dortmund fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO, FOX…
Canlı + 9:30 Augsburg 1 - 2 Hannover 96 FOX Soccer Match Pass, Sportsnet Worl…
Canlı +12:30 Hamburger SV 0 - 1 Bayern München fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Univ…
Fransa - Ligue 1 
Canlı +11:00 Monaco 2 - 0 Caen fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:00 Amiens SC 1 - 0 Bordeaux fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Angers SCO 0 - 1 Toulouse fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 5
Canlı +14:00 Metz 1 - 2 Dijon fuboTV, DAZN, DAZN, beIN Sports MAX 6
Canlı +14:00 Nantes 2 - 1 Guingamp fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Canlı +14:00 Rennes 1 - 0 Lille fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, DAZN,
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +11:00 Feirense 1 - 0 Rio Ave Sport TV1, Sport TV África
Canlı +13:15 Vitória Setúbal 3 - 1 Marítimo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, Sport TV…
Canlı +15:30 Porto 6 - 1 Paços de Ferreira fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, DAZN
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Canlı + 7:30 Mali U-17 2 - 1 Gana U-17
*Quarter Final 1
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Canlı +10:30 ABD U-17 1 - 4 İngiltere U-17
*Quarter Final 2
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Meksika - Liga MX 
Canlı +18:00 Lobos BUAP 3 - 0 Cruz Azul fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Sky HD,
Canlı +18:00 Querétaro 1 - 2 Santos Laguna ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +20:00 Tigres UANL 3 - 0 Toluca fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Canlı +20:06 Pachuca 1 - 0 Puebla fuboTV, Univision Deportes, Galavision, Uni…
Canlı +22:00 América 0 - 1 Necaxa fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Şili - Primera Division 
Canlı +11:00 Deportes Iquique 0 - 1 Deportes Temuco Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +14:30 Huachipato 3 - 1 Universidad Católica Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +17:00 Audax Italiano 0 - 3 Colo-Colo TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Canlı +19:30 San Luis 1 - 3 Antofagasta Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Kolombiya - Primera A 
Canlı +16:15 Envigado 1 - 2 Atlético Huila RCN Nuestra Tele, Win Sports
Canlı +18:30 Deportes Tolima 1 - 0 Atlético Bucaramanga RCN Nuestra Tele, Win Sports
Canlı 19:00 La Equidad 2 - 2 Medellín RCN Television
Canlı +20:45 Junior 0 - 1 Santa Fe RCN Nuestra Tele, Win Sports
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı 22:00 Herediano 3 - 2 Alajuelense Telecentro
El Salvador - Primera Division 
Canlı +17:00 Pasaquina 4 - 3 Sonsonate
Canlı +17:05 Dragón 1 - 1 Municipal Limeño Telecentro
Canlı 21:00 Firpo vs Chalatenango
İngiltere - Championship 
Canlı +10:00 Aston Villa 2 - 1 Fulham fulhamfctv, AVTV
Canlı +10:00 Barnsley 0 - 1 Hull City iFollow
Canlı +10:00 Bolton Wanderers 1 - 1 Queens Park Rangers iFollow, QPR+
Canlı +10:00 Brentford 3 - 3 Sunderland iFollow
Canlı +10:00 Bristol City 0 - 3 Leeds United LUTV, BCTV+
Canlı +10:00 Derby County 2 - 0 Sheffield Wednesday iFollow, Rams PlayerHD
Canlı +10:00 Middlesbrough 0 - 1 Cardiff City iFollow
Canlı +10:00 Nottingham Forest 2 - 0 Burton Albion iFollow
Canlı +10:00 Sheffield United 2 - 1 Reading iFollow
Canlı +10:00 Wolverhampton Wanderers 3 - 2 Preston North End ESPN3, WatchESPN, iFollow, Wolves TV
Canlı +12:30 Millwall 2 - 0 Birmingham City ESPN3, WatchESPN, BluesTV, DAZN
İngiltere - League One 
Canlı +10:00 AFC Wimbledon 0 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Canlı +10:00 Blackburn Rovers 3 - 0 Portsmouth iFollow
Canlı +10:00 Blackpool 1 - 3 Wigan Athletic iFollow
Canlı +10:00 Bradford City 0 - 1 Charlton Athletic iFollow
Canlı +10:00 Doncaster Rovers 0 - 3 Walsall iFollow
Canlı +10:00 Gillingham 1 - 2 Northampton Town iFollow
Canlı +10:00 Milton Keynes Dons 4 - 4 Oldham Athletic iFollow
Canlı +10:00 Oxford United 3 - 3 Rotherham United iFollow
Canlı +10:00 Rochdale 1 - 0 Bristol Rovers iFollow
Canlı +10:00 Scunthorpe United 2 - 1 Peterborough United iFollow
Canlı +10:00 Shrewsbury Town 1 - 0 Fleetwood Town iFollow
Canlı +10:00 Southend United 1 - 0 Bury iFollow
İngiltere - League Two 
Canlı +10:00 Barnet 1 - 1 Yeovil Town iFollow
Canlı +10:00 Cambridge United 2 - 1 Chesterfield iFollow
Canlı +10:00 Carlisle United 1 - 1 Notts County iFollow
Canlı +10:00 Cheltenham Town 1 - 0 Lincoln City iFollow
Canlı +10:00 Coventry City 0 - 0 Colchester United iFollow
Canlı +10:00 Crawley Town 0 - 0 Luton Town iFollow
Canlı +10:00 Crewe Alexandra 0 - 2 Accrington Stanley iFollow
Canlı +10:00 Exeter City 0 - 1 Port Vale iFollow
Canlı +10:00 Morecambe 0 - 0 Grimsby Town iFollow
Canlı +10:00 Newport County 1 - 1 Mansfield Town iFollow
Canlı +10:00 Stevenage 1 - 2 Forest Green Rovers iFollow
Canlı +10:00 Swindon Town 1 - 0 Wycombe Wanderers iFollow
Almanya - Bundesliga 2 
Canlı + 7:00 Eintracht Braunschweig 1 - 0 Bochum Sky Sport Bundesliga 2, Sky Go Deutsch…
Canlı + 7:00 Union Berlin 3 - 1 Greuther Fürth FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Canlı + 7:00 Holstein Kiel 2 - 1 Arminia Bielefeld FOX Soccer Match Pass, Sky Sport Bun…
Guetemala - Liga Nacional 
Canlı +19:00 Comunicaciones 3 - 0 Malacateco Telecentro
Meksika - Ascenso MX 
Canlı 20:00 Alebrijes de Oaxaca 4 - 0 Murciélagos UnivisionTDN
Canlı 20:00 Potros UAEM 0 - 0 Atlético San Luis fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Canlı 21:00 Juárez 2 - 2 Cimarrones de Sonora ESPN DOS, Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Canlı 21:00 Tampico Madero 4 - 1 Atlante
Canlı 22:00 Dorados 0 - 1 Zacatepec fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Canlı 22:00 Dorados vs Atlético Zacatepec
Peru - Primera Division 
Canlı +11:45 Universidad San Martín 4 - 1 Alianza Atlético Peru Magico, Fanatiz, Gol Peru
Canlı +14:00 Sporting Cristal 2 - 1 Sport Rosario Peru Magico, Fanatiz, Gol Peru
Canlı +14:15 Sport Huancayo 3 - 0 Deportivo Municipal Fanatiz, Gol Peru
Canlı +16:00 Melgar 5 - 0 Academia Cantolao Fanatiz, Gol Peru
Canlı +16:00 Real Garcilaso 1 - 2 Universitario Peru Magico, Fanatiz, Gol Peru
Canlı +20:30 Alianza Lima 1 - 0 Unión Comercio Peru Magico, Fanatiz, GolTV Sudamerica, G…
İsviçre - Axpo Super League 
Canlı +13:00 Basel 2 - 1 Thun TeleClub Sport, TeleClub Sport Live
Canlı +13:00 Zürich 0 - 4 Grasshopper fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Amerika Birleşik Devletleri - NASL 
Canlı +15:00 Porto Riko 1 - 2 Indy Eleven ESPN3, WatchESPN, NASL.com
Canlı +19:30 North Carolina 1 - 1 San Francisco Deltas fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +21:00 Edmonton 0 - 2 Miami ESPN3, WatchESPN, CW South Florida -…
Amerika Birleşik Devletleri - USL 
Canlı +18:05 Rochester Rhinos 2 - 1 Charlotte Independence YouTube
Canlı +19:00 Charleston Battery 0 - 4 New York RB II SiriusXM FC, YouTube
Canlı +19:30 Tampa Bay Rowdies 3 - 0 Cincinnati YouTube
Canlı +20:30 Swope Park Rangers P1 - 1 Phoenix Rising YouTube
Canlı +20:30 San Antonio 2 - 1 Tulsa Roughnecks YouTube
Canlı +20:45 Reno 1868 0 - 1 OKC Energy YouTube
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 13:00 Milwaukee vs Detroit Mercy ESPN3, WatchESPN
Canlı 15:00 Niagara vs Iona ESPN3, WatchESPN
Canlı 18:00 Wake Forest vs Boston College WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Nc State vs Louisville WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Clemson vs Syracuse WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Umass Lowell vs Binghamton ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Lipscomb vs Kentucky WatchESPN, SEC Network +
Canlı 19:00 Northern Kentucky vs Wright State ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Mercer vs Unc-greensboro ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Bowling Green vs Akron ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Old Dominion vs Marshall fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı 19:30 Lenoir-rhyne vs Wingate ESPN3, WatchESPN
Canlı 20:30 Bradley vs Loyola-Chicago ESPN3, WatchESPN
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Canlı 13:00 Green Bay vs Detroit Mercy ESPN3, WatchESPN
Canlı 13:00 Quinnipiac vs Canisius ESPN3, WatchESPN
Canlı 13:00 Youngstown State vs Milwaukee ESPN3, WatchESPN
Canlı 13:00 IUPUI vs Oakland ESPN3, WatchESPN
Canlı 16:00 Missouri State vs Evansville ESPN3, WatchESPN
Canlı 17:00 Lenoir-rhyne vs Wingate ESPN3, WatchESPN
Canlı 18:00 Northern Iowa vs Loyola ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Cleveland State vs Northern Kentucky ESPN3, WatchESPN
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 7:00 Premier League Live TSN1, TSN4
Canlı 9:00 Bundesliga Match Day Fox Sports 1
Canlı 9:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 9:30 Premier League Pre-Games TSN1, TSN3, TSN4
Canlı 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 12:00 Premier League Pre-Games TSN1, TSN3, TSN4
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 16:45 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
 Afrika - CAF Konfederasyon Kupası
 Afrika - CAF Şampiyonlar Ligi
 Arnavutluk - Superliga
 Cezayir - Ligue 1
 Angola - Girabola
 Ermenistan - Armenian Premier League
 Avustralya - A-League
 Avusturya - Football Bundesliga
 Avusturya - Regionalliga
 Azerbaycan - Premier Liqa
 Azerbaycan - Birinci Divizionu
 Belarus - Premier League
 Belçika - Pro League
 Belçika - Second Division
 Belize - Premier League of Belize
 Bolivya - Liga de Futbol
 Bosna Hersek - Premijer Liga
 Botsvana - Premier League
 Brezilya - Brasileirão
 Brezilya - Serie B
 Brezilya - Serie C
 Brezilya - Primeira Liga
 Bulgaristan - Parva Liga
 Bulgaristan - B Group
 Şili - Primera B
 Çin - Super League
 Çin - China League One
 Kolombiya - Primera B
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Hırvatistan - 1. HNL
 Hırvatistan - Druga HNL
 Hırvatistan - Treća HNL
 Güney Kıbrıs - First Division
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 Çek Cumhuriyeti - Synot Liga
 Çek Cumhuriyeti - 2. Liga
 Çek Cumhuriyeti - 3. Liga
 Çek Cumhuriyeti - 4. Liga
 Danimarka - Super Liga
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - Premier Lig 2
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 Estonya - Meistriliiga
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Avrupa - UEFA U17 Euro Eleme
 Finlandiya - Ykkönen
 Finlandiya - Kakkonen
 Fransa - Ligue 2
 Fransa - Fransa Kupası
 Fransa - CFA 2
 Almanya - 3. Liga
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League 2
 Haiti - Ligue Haïtienne
 Honduras - Liga Nacional
 Hong Kong - HKFA 2nd Division
 Macaristan - NB1
 Macaristan - Nemzeti Bajnokság II
 İran - Azadegan League
 İrlanda Cumhuriyeti - Airtricity Premier League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie B
 İtalya - Serie C
 İtalya - Serie D
 Japonya - J1 League
 Japonya - J2 League
 Japonya - J3 League
 Ürdün - Jordan League
 Kazakistan - Kazakhstan Premier League
 Kenya - Kenyan Premier League
 Kore Cumhuriyeti - K League 1
 Kore Cumhuriyeti - K League 2
 Kosova - Raiffeisen Superliga
 Lübnan - Premier League
 Libya - Libyan Premier League
 Makedonya - Vtora Liga
 Malta - Premier League
 Meksika - Segunda División
 Moldovya - Divizia Nationala
 Karadağ - Prva Crnogorska Liga
 Fas - GNF 1 Botola
 Namibya - Namibia Premier League
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Topklasse
 Hollanda - Tweede Divisie
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Nikaragua - Primera División
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Norveç - Eliteserien
 Norveç - 1. Divisjon
 Norveç - 2. Divisjon
 Panama - Liga Panameña de Fútbol
 Paraguay - Division Profesional
 Peru - Segunda División
 Filipinler - UFL
 Polonya - Ekstraklasa
 Polonya - I Liga
 Portekiz - Segunda Liga
 Katar - Qatar Stars League
 Romanya - Liga I
 Romanya - Liga II
 Rusya - Premier Lig
 Rusya - FNL
 Suudi Arabistan - Pro League
 İskoçya - Premier Lig
 İskoçya - Scottish Championship
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 İskoçya - Scottish League Cup
 Sırbistan - Super Liga
 Sırbistan - Prva Liga
 Singapur - Singapore Premier League
 Slovakya - Fortuna Liga
 Slovakya - 2. Futbalová Liga
 Slovakya - 3. Futbalová Liga
 Slovenya - Prva Liga
 Slovenya - Druga Liga
 Güney Afrika - ABSA Premiership
 Güney Afrika - National First Division
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 Sudan - Sudan Premier League
 İsveç - Allsvenskan
 İsveç - Superettan
 İsveç - Division 1
 İsviçre - Swiss Challenge League
 İsviçre - 1. Liga Promotion
 İsviçre - 1. Liga Classic
 Suriye - Premier League
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Tayland - Thai Division 1
 Tunus - Ligue Professionnelle 1
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Ukrayna - Premier Lig
 Ukrayna - Persha Liga
 Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League
 Uruguay - Primera Division
 Özbekistan - Uzbek League
 Vietnam - V.League 1
 Galler - Premier League
 Dünya - Plaj Futbolu
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 1:00 Manchester City vs Napoli Fox Soccer Plus
Tekrar 7:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports Arizona, Viasat Sport / HD
Tekrar 12:00 Chelsea vs Roma Fox Sports Ohio, Fox Sports Ohio+
Tekrar 13:00 Manchester City vs Napoli FOX Deportes
Tekrar 16:00 Barcelona vs Olympiakos Piraeus FOX Deportes
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 3:00 Olympique Marseille vs Vitória Guimarães Fox Soccer Plus
Tekrar 11:30 Everton vs Olympique Lyonnais Fox Soccer Plus
İtalya - Serie A 
Gecikme 17:30 Napoli vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 19:00 Napoli vs Internazionale fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 7:00 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Soccer Plus
Tekrar 11:30 Schalke 04 vs Mainz 05 Univision Deportes
Tekrar 14:00 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Sports South
Tekrar 14:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Sports Detroit, Fox Sports South, Fox…
Tekrar 16:30 Schalke 04 vs Mainz 05 Fox Sports Florida
Tekrar 18:00 Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund Fox Sports Midwest
Tekrar 18:00 Hamburger SV vs Bayern München Fox Soccer Plus
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Tekrar 16:00 ABD U-17 vs İngiltere U-17 Fox Soccer Plus
Tekrar 20:00 Mali U-17 vs Gana U-17 Fox Soccer Plus
Meksika - Liga MX 
Tekrar 2:00 Morelia vs León Univision Deportes
Tekrar 4:00 Atlas vs Tijuana Univision Deportes
Tekrar 14:30 Morelia vs León Univision Deportes
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:00 Corinthians vs Grêmio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 0:00 Vasco da Gama vs Coritiba PFC Internacional
Tekrar 3:00 Flamengo vs Bahia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 10:00 Corinthians vs Grêmio fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 11:00 Vasco da Gama vs Coritiba PFC Internacional
Gecikme 17:30 Vasco da Gama vs Coritiba fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 21:00 Cruzeiro vs Atletico Minerio PFC Internacional
Gecikme 23:45 Grêmio vs Palmeiras PFC Internacional
Brezilya - Serie B 
Tekrar 2:00 Villa Nova vs Oeste PFC Internacional
Tekrar 4:00 Luverdense vs Goiás PFC Internacional
Tekrar 8:30 Criciúma vs Internacional PFC Internacional
Çek Cumhuriyeti - 2. Liga 
Tekrar 4:15 Třinec vs FK Pardubice
Kadınlar Dostluk Maçı 
Tekrar 5:00 ABD vs Kore Cumhuriyeti Fox Soccer Plus
Kore Cumhuriyeti - K League 2 
Tekrar 2:00 Seoul vs Suwon Bluewings
Peru - Primera Division 
Tekrar 18:00 Melgar vs Academia Cantolao Peru Magico
Tekrar 22:30 Sport Huancayo vs Deportivo Municipal Peru Magico
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Tekrar 1:00 Oklahoma vs Kansas Fox Sports Midwest
Tekrar 1:00 Southern New Hampshire vs Assumption FCS Atlantic
Tekrar 2:00 Oklahoma vs Kansas FCS Pacific
Tekrar 4:00 Oklahoma vs Kansas FCS Central
Tekrar 4:00 Southern New Hampshire vs Bentley FCS Pacific
Tekrar 6:00 Southern New Hampshire vs Assumption FCS Pacific
Tekrar 13:00 Oklahoma vs Kansas FCS Atlantic
Tekrar 18:00 Oklahoma vs Kansas FCS Pacific
Tekrar 21:00 Oklahoma vs Kansas FCS Central
Tekrar 23:00 Ashland vs Northern Michigan FCS Central
Futbol Şovları 
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 7:00 Bayern Munich TV Por UDN Univision Deportes
Tekrar 8:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 8:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 10:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 10:00 2018 FIFA World Cup Magazine Fox Sports 2
Tekrar 10:30 Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 14:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 15:00 Bundesliga Report Fox Sports 2
Tekrar 21:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan