Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Salı 17 Eki.

?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Canlı +14:45 Spartak Moskva 5 - 1 Sevilla fuboTV, ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Ma…
Canlı +14:45 RB Leipzig 3 - 2 Porto fuboTV, ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Ma…
Canlı +14:45 Monaco 1 - 2 Beşiktaş fuboTV, ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Ma…
Canlı +14:45 Real Madrid 1 - 1 Tottenham Hotspur fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, FOX…
Canlı +14:45 APOEL 1 - 1 Borussia Dortmund fuboTV, ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Ma…
Canlı +14:45 Manchester City 2 - 1 Napoli fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Canlı +14:45 Feyenoord 1 - 2 Shakhtar Donetsk fuboTV, ESPN3, WatchESPN, FOX Soccer Ma…
Canlı +14:45 Maribor 0 - 7 Liverpool fuboTV, Fox Soccer Plus, Fox Sports Arizon…
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Canlı + 7:30 İran U-17 2 - 1 Meksika U-17
*Son 16
fuboTV, Fox Sports 2, FOX Sports GO, Telem…
Canlı + 7:30 Fransa U-17 1 - 2 İspanya U-17
*Son 16
Telemundo Deportes En Vivo, FOX Soccer…
Canlı 10:30 İngiltere U-17 P0 - 0 Japonya U-17
*Son 16
fuboTV, Fox Soccer Plus, Fox Sports 2, FO…
Canlı +10:30 Mali U-17 5 - 1 Irak U-17
*Son 16
fuboTV, Fox Soccer Plus, Telemundo, Telemun…
İngiltere - FA Cup 
Canlı 14:45 Ebbsfleet United 3 - 0 East Thurrock United
Canlı 14:45 Concord Rangers 1 - 2 Woking
Canlı 14:45 Leyton Orient 1 - 0 Dagenham & Redbridge
Canlı 14:45 Billericay Town 2 - 1 Brackley Town
Canlı 14:45 Kettering Town 0 - 1 Nantwich Town
Canlı 14:45 Boston United 3 - 4 Chorley
Canlı 14:45 Ossett Town 1 - 2 Solihull Moors
Canlı 14:45 Bromley 3 - 0 Dover Athletic
Canlı 14:45 Enfield Town 1 - 3 Maidstone United
Meksika - Liga MX 
Canlı +20:00 Lobos BUAP 1 - 2 Tijuana fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, Sky HD,
Canlı +21:00 Querétaro 1 - 2 Cruz Azul ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +21:45 Tigres UANL 1 - 0 Veracruz fuboTV, ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Depor…
Canlı +22:00 Pumas UNAM 2 - 0 León fuboTV, Univision Deportes, Fanatiz, TDN
Canlı +22:30 Atlas 0 - 1 Morelia Fanatiz, Watch ESPN Brasil, ESPN DOS,
Arjantin - Primera B Metropolitana 
Canlı +14:30 Acassuso 2 - 0 Comunicaciones TyC Sports Play
Canlı +14:35 Barracas Central 0 - 0 Deportivo Español fuboTV, TyC Sports Internacional, TyC Sp…
Canlı +19:05 Platense 0 - 1 UAI Urquiza fuboTV, TyC Sports Argentina, TyC Sports…
İngiltere - League One 
Canlı +14:45 AFC Wimbledon 3 - 1 Rotherham United iFollow
Canlı +14:45 Blackburn Rovers 1 - 1 Plymouth Argyle iFollow
Canlı +14:45 Blackpool 2 - 1 Bury iFollow
Canlı +14:45 Bradford City 1 - 1 Oldham Athletic iFollow
Canlı +14:45 Doncaster Rovers 2 - 1 Portsmouth iFollow
Canlı +14:45 Gillingham 1 - 1 Wigan Athletic iFollow
Canlı +14:45 Milton Keynes Dons 1 - 1 Walsall iFollow
Canlı +14:45 Oxford United 1 - 1 Charlton Athletic iFollow
Canlı +14:45 Rochdale 2 - 2 Northampton Town iFollow
Canlı +14:45 Scunthorpe United 1 - 1 Fleetwood Town iFollow
Canlı +14:45 Shrewsbury Town 4 - 0 Bristol Rovers iFollow
Canlı +14:45 Southend United 1 - 1 Peterborough United iFollow
İngiltere - League Two 
Canlı +14:45 Cambridge United 2 - 1 Yeovil Town iFollow
Canlı +14:45 Carlisle United 3 - 3 Wycombe Wanderers iFollow
Canlı +14:45 Cheltenham Town 2 - 3 Grimsby Town iFollow
Canlı +14:45 Coventry City 0 - 1 Forest Green Rovers iFollow
Canlı +14:45 Crawley Town 0 - 2 Chesterfield iFollow
Canlı +14:45 Crewe Alexandra 2 - 0 Notts County iFollow
Canlı +14:45 Exeter City 1 - 4 Luton Town iFollow
Canlı +14:45 Morecambe 0 - 3 Port Vale iFollow
Canlı +14:45 Newport County 1 - 2 Colchester United iFollow
Canlı +14:45 Stevenage 3 - 2 Accrington Stanley iFollow
Canlı +14:45 Swindon Town 0 - 1 Lincoln City iFollow
Canlı +15:00 Barnet 1 - 1 Mansfield Town iFollow
Peru - Primera Division 
Canlı +16:30 UTC Cajamarca 2 - 3 Real Garcilaso Peru Magico, Fanatiz
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Canlı 18:00 Illinois-chicago vs Bradley ESPN3, WatchESPN
Canlı 18:00 Connecticut vs Boston College WatchESPN, ACC Network
Canlı 18:00 Marshall vs Liberty ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Dartmouth vs New Hampshire ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Villanova vs Pennsylvania ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Furman vs Mercer ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Notre Dame vs Akron ESPN3, WatchESPN
Canlı 19:00 Old Dominion vs North Carolina WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Unc-wilmington vs Nc State WatchESPN, ACC Network
Canlı 19:00 Maryland vs Georgetown fuboTV, BTN
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Canlı 19:00 Southern New Hampshire vs Assumption fuboTV, FCS Atlantic
Canlı 19:00 Drake vs Missouri State ESPN3, WatchESPN
Futbol Şovları 
Canlı 8:00 FIFA World Cup European Playoffs Draw ESPN3, WatchESPN, FIFA.com, HRT 2, Kanal…
Canlı 14:00 UEFA Champions League Pre-Game Fox Sports 2, TSN2, TSN1, TSN3, TSN4
Canlı 17:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 20:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Cezayir - Ligue 1
 Arjantin - Primera C Metropolitana
 Asya - AFC Asya Şampiyonlar Ligi
 Avusturya - Regionalliga
 Botsvana - Premier League
 Brezilya - Serie B
 Çek Cumhuriyeti - 4. Liga
 İngiltere - Non League Premier
 İngiltere - Non League Division One
 Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası
 Avrupa - UEFA U17 Euro Eleme
 Avrupa - UEFA Gençler Ligi
 Almanya - Regionalliga
 Almanya - Oberliga
 Macaristan - NB1
 Endonezya - Divisi Utama Liga Indonesia
 İran - Persian Gulf Cup
 İrlanda Cumhuriyeti - Airtricity Premier League
 Kenya - Kenyan Premier League
 Litvanya - A Lyga
 Norveç - 1. Divisjon
 Paraguay - Division Profesional
 Romanya - Liga II
 Slovenya - Pokal Slovenije
 Güney Afrika - ABSA Premiership
 İsveç - Superettan
 Trinidad Tobago - T & T Pro League
 Venezuela - Primera División
 Dünya - Futbol Şovları
?  
ABD/Kanada - Major League Soccer 
Tekrar 4:00 New York RB vs Atlanta United Fox Soccer Plus
FIFA Dünya Kupası 
Tekrar 13:00 Almanya vs Azerbaycan Univision Deportes
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 16:30 RB Leipzig vs Porto FOX Deportes
Gecikme 16:45 Spartak Moskva vs Sevilla ESPN Deportes
Tekrar 17:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Soccer Plus, Super Soccer Channel 61,
Tekrar 19:00 Maribor vs Liverpool Root Sports Northwest
Tekrar 19:30 Manchester City vs Napoli Fox Soccer Plus, beIN SPORTS 2
Tekrar 22:00 Real Madrid vs Tottenham Hotspur Fox Sports 1
Tekrar 23:00 Spartak Moskva vs Sevilla Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Gecikme 20:00 Maribor vs Liverpool Fox Sports 2
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 19:00 Manchester City vs Stoke City YES Network
İspanya - La Liga 
Tekrar 11:00 Getafe vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 14:30 Atlético Madrid vs Barcelona fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Tekrar 8:30 Juventus vs Lazio fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 12:30 Roma vs Napoli fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 15:00 Internazionale vs Milan fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 2:00 Werder Bremen vs Borussia M'gladbach MSG Plus
Tekrar 9:00 Borussia Dortmund vs RB Leipzig Fox Sports Arizona
Tekrar 10:00 Borussia Dortmund vs RB Leipzig Fox Sports Florida
Tekrar 10:00 Bayern München vs Freiburg Fox Sports Southwest, beIN Sports 1, be…
Tekrar 12:00 Werder Bremen vs Borussia M'gladbach Fox Sports West, MASN, MASN2
Tekrar 12:00 Stuttgart vs Köln Fox Sports Ohio, Fox Sports Ohio+
Tekrar 12:00 Borussia Dortmund vs RB Leipzig AT&T SportsNet Pittsburgh
Tekrar 21:30 Werder Bremen vs Borussia M'gladbach Root Sports Northwest
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 10:30 Dijon vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
FIFA U-17 Dünya Kupası 
Tekrar 2:00 Paraguay U-17 vs ABD U-17 Fox Soccer Plus
Tekrar 17:00 Fransa U-17 vs İspanya U-17 Fox Sports 2
Meksika - Liga MX 
Tekrar 4:00 Cruz Azul vs América Univision Deportes
Tekrar 11:00 Guadalajara vs Morelia Univision Deportes
Tekrar 15:00 Cruz Azul vs América Univision Deportes
Tekrar 16:00 Monterrey vs Pachuca Univision Deportes
Tekrar 22:55 Tigres UANL vs Veracruz ESPN Deportes
Arjantin - Primera B Nacional 
Tekrar 2:00 Los Andes vs Sarmiento TyC Sports Internacional, TyC Sports In…
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:00 Vasco da Gama vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 0:30 Atlético GO vs Palmeiras PFC Internacional
Tekrar 2:30 Vasco da Gama vs Botafogo PFC Internacional
Tekrar 3:00 Bahia vs Corinthians fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 7:30 Corinthians vs Vasco da Gama PFC Internacional
Tekrar 16:30 Vasco da Gama vs Botafogo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 23:15 Atletico Minerio vs Chapecoese PFC Internacional
Brezilya - Serie B 
Tekrar 15:00 Boa vs Internacional PFC Internacional
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 14:00 Venados vs Tampico Madero fuboTV, GOLTV
Tekrar 14:00 Venados FC vs Tampico Madero FC GOLTV, GolTV Espanol
Amerika Birleşik Devletleri - College Soccer 
Tekrar 1:00 TexAS Tech vs Oklahoma State FCS Pacific
Tekrar 12:00 California vs Washington Pac-12
Tekrar 15:00 TexAS Tech vs Oklahoma State FCS Atlantic
Tekrar 16:00 UC Santa Barbara vs Cal Poly-san Luis Obispo Fox Sports San Diego
Tekrar 17:00 UC Santa Barbara vs Cal Poly-san Luis Obispo Fox Sports Prime Ticket
Amerika Birleşik Devletleri - NCAA Women's Soccer 
Tekrar 0:00 Oklahoma vs Texas FCS Atlantic
Tekrar 21:00 Oklahoma vs Texas FCS Pacific
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 11:30 Nacional vs El Tanque Sisley fuboTV, GOLTV
Tekrar 20:30 Rampla Juniors vs Peñarol fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:00 Monday Night Soccer fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 1:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:30 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Gecikme 12:30 Bundesliga Highlights Show Fox Sports 2
Tekrar 13:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 13:30 UEFA Champions League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 14:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 15:00 The Turkish SüperLig Hour fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 16:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 18:00 LaLiga Highlight Zone fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 19:00 UEFA Europa League Magazine Fox Sports 2
Tekrar 19:30 Ligue 1 Highlights fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 20:00 LaLiga News fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018