Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Pazar 15 Oca., 2017

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 8:30 Everton 4 - 0 Manchester City NBCSN, Telemundo, NBC Sports Live, Telemu…
Canlı +11:00 Manchester United 1 - 1 Liverpool NBCSN, Telemundo, NBC Sports Live, Telemu…
İspanya - La Liga 
Canlı + 6:00 Valencia 2 - 1 Espanyol fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Canlı +10:15 Celta de Vigo 1 - 0 Deportivo Alavés fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +12:30 Sporting Gijón 2 - 3 Eibar fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +12:30 Granada 1 - 1 Osasuna fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +14:45 Sevilla 2 - 1 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
İtalya - Serie A 
Canlı + 6:30 Cagliari 4 - 1 Genoa fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Sport…
Canlı + 9:00 Lazio 2 - 1 Atalanta fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı + 9:00 Sampdoria 0 - 0 Empoli fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı + 9:00 Sassuolo 4 - 1 Palermo fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı + 9:00 Napoli 3 - 1 Pescara fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Serie…
Canlı + 9:00 Udinese 0 - 1 Roma fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:45 Fiorentina 2 - 1 Juventus fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, ESP…
Fransa - Ligue 1 
Canlı + 9:00 Nice 0 - 0 Metz fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +11:00 Caen 3 - 2 Olympique Lyonnais fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Canlı +15:00 Olympique Marseille 1 - 4 Monaco fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +11:00 Marítimo 3 - 1 Paços de Ferreira fuboTV, Sport TV1, SportKlub 4 Serbia,
Canlı +13:00 Porto 3 - 0 Moreirense fuboTV, Antena 1 - RTP, sportdigital, Sp…
Canlı +15:15 Belenenses 1 - 0 Rio Ave fuboTV, Sport TV1, SportKlub 4 Serbia,
Hazırlık 
Canlı 2:35 İzlanda 0 - 1 Şili
*Final ( China Cup 2017 )
Arena Sport 3, Fox Sports Chile, Guangdo…
Afrika - Afrika Kupası 
Canlı 11:00 Cezayir 2 - 2 Zimbabve fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:00 Tunus 0 - 2 Senegal fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Kuzey Amerika - Copa Centroamericana 
Canlı +13:00 Belize 0 - 3 Kosta Rika Canal 4 El Salvador, Telesistema Hondu…
Canlı +15:30 El Salvador 1 - 2 Honduras Canal 4 El Salvador, Telesistema Hondu…
Canlı +18:00 Panama 2 - 1 Nikaragua Canal 4 El Salvador, RPC Canal 4, Tele…
Florida Cup 
Canlı 14:00 Vasco Da Gama vs Barcelona Sporting Club FOX Soccer Match Pass, SporTV, Neo Prime,
Canlı 14:00 River Plate vs Millonarios FOX Soccer Match Pass, FOX Deportes, Es…
Canlı 16:45 Bahia vs Estudiantes FOX Soccer Match Pass, Esporte Interati…
Meksika - Liga MX 
Canlı +13:00 Pumas UNAM 1 - 0 Cruz Azul fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Canlı +17:00 Toluca 2 - 1 América fuboTV, Univision Deportes, TDN, Televis…
Canlı +19:00 Santos Laguna 2 - 1 Veracruz fuboTV, Univision Deportes, ESPN2 Norte,
Avustralya - A-League 
Canlı + 1:05 Newcastle Jets 2 - 2 Perth Glory ESPN3, WatchESPN, BT Sport 2, BT Spor…
El Salvador - Primera Division 
Canlı +16:00 FAS 2 - 2 UES Centro America TV
Canlı +16:00 Dragón 0 - 0 Municipal Limeño
Canlı +16:00 Águila 5 - 2 Firpo
Canlı +16:00 CD Chalatenango 1 - 2 Isidro Metapan
Canlı 16:00 Santa Tecla vs Sonsonate
Guetemala - Liga Nacional 
Canlı +12:30 Antigua GFC 3 - 1 Malacateco
Canlı +13:00 Suchitepéquez 0 - 0 Municipal
Canlı +13:00 Deportivo Marquense 0 - 0 Guastatoya Telecentro
Canlı +16:00 Carcha 0 - 0 Deportivo Mictlan
Canlı +19:00 Club Xelaju 0 - 2 Deportivo Petapa
Honduras - Liga Nacional 
Canlı +14:00 Real Sociedad 2 - 0 Olimpia
Canlı +16:00 CD Vida 0 - 4 Real Espana
Canlı +17:00 Motagua 3 - 1 Honduras Progreso Telecentro
İspanya - Laliga Iberdrola 
Canlı 7:00 Espanyol vs Oiartzun KE ETB 1
Canlı 7:00 Zaragoza CFF vs Valencia Aragón TV
Canlı 10:00 Barcelona vs UDG Tenerife Radio Barca, Gol
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 7:30 Premier League Live TSN1, TSN4, TSN5
Canlı 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 10:30 Premier League Live TSN1, TSN4, TSN5
Canlı 12:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 15:00 Republica Deportiva Univision Deportes
Canlı 16:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 16:45 The Xtra Sunday fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Canlı 17:00 The Xtra Sunday fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 21:00 Somos LMX Univision Deportes
Canlı 22:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
 Belçika - Second Division
 Brezilya - Campeonato Pernambucano
 Şili - Primera B
 Kosta Rika - Primera Division
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Güney Kıbrıs - First Division
 Fransa - CFA 2
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Yunanistan - Football League 2
 Hindistan - I-League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie D
 Malta - Premier League
 Meksika - Ascenso MX
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Topklasse
 Nijerya - Nigeria Premier League
 Portekiz - Segunda Liga
 Portekiz - II Divisão
 Güney Afrika - Multichoice Diski Challenge
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Trinidad Tobago - T & T Pro League
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 10:00 Bayern München vs Atlético Madrid Fox Soccer Plus
Tekrar 18:00 Bayern München vs Atlético Madrid Fox Soccer Plus
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 4:00 Roma vs Viktoria Plzeň Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Astra Giurgiu II vs Roma Fox Soccer Plus
Tekrar 17:00 Osmanlispor A.s. vs Villarreal Cf
*Repeat from October 20, 2016
ESPN Deportes
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 21:00 Manchester United vs Arsenal One World Sports
FIFA Klüpler Dünya Kupası 
Tekrar 20:00 Real Madrid vs Kashima Antlers Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Tekrar 9:30 Barcelona vs Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 13:30 Atlético Madrid vs Real Betis fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 14:00 Barcelona vs Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 20:00 Sevilla vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Sevilla vs Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
İtalya - Serie A 
Tekrar 1:15 Internazionale vs Chievo fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 13:00 Internazionale vs Chievo fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 18:00 Udinese vs Roma fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 20:00 Fiorentina vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 23:00 Fiorentina vs Juventus fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 6:00 Wolfsburg vs Borussia Dortmund Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Darmstadt 98 vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Bayern München vs RB Leipzig Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Tekrar 9:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Portekiz - Primeira Liga 
Tekrar 10:00 Benfica vs Boavista fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 0:00 Cambridge United vs Leeds United Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Chelsea vs Peterborough United Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 14:30 Juventus vs Atalanta fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 20:00 Milan vs Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Afrika - Afrika Kupası 
Gecikme 1:00 Burkina Faso vs Kamerun fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Gecikme 18:00 Tunus vs Senegal fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Kuzey Amerika - Copa Centroamericana 
Tekrar 4:00 Kosta Rika vs El Salvador Univision Deportes
Tekrar 7:00 Kosta Rika vs El Salvador Univision Deportes
Tekrar 9:00 Panama vs Belize Univision Deportes
Florida Cup 
Tekrar 2:00 Bayer Leverkusen vs Atlético Mineiro Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Bayer Leverkusen vs Atlético Mineiro FOX Deportes
Tekrar 16:00 Estudiantes vs Bayer Leverkusen Fox Soccer Plus
Meksika - Liga MX 
Tekrar 1:00 Querétaro vs Morelia Univision Deportes
Tekrar 2:00 Monterrey vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 5:00 Necaxa vs León Univision Deportes
Tekrar 8:00 Necaxa vs León Univision Deportes
Tekrar 10:00 Monterrey vs Guadalajara Univision Deportes
Tekrar 23:00 Pumas UNAM vs Cruz Azul Univision Deportes
Brezilya - Brasileirão 
Tekrar 0:00 Botafogo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 12:30 Botafogo vs Flamengo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Brezilya - Campeonato Carioca 
Tekrar 9:45 Friburguense vs Botafogo PFC Internacional
Tekrar 11:45 Fluminense vs Vasco da Gama PFC Internacional
Tekrar 14:00 Flamengo vs Friburguense PFC Internacional
Tekrar 21:15 Fluminense vs Vasco da Gama PFC Internacional
Tekrar 23:15 Flamengo vs Friburguense PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Catarinense 
Tekrar 3:15 Guarani vs Joinville PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Goiano 
Tekrar 19:15 Itumbiara vs Atlético GO PFC Internacional
Kosta Rika - Primera Division 
Gecikme 19:30 Deportivo Saprissa vs UCR Centro America TV
El Salvador - Primera Division 
Tekrar 17:30 FAS vs UES Centro America TV
Honduras - Liga Nacional 
Tekrar 15:00 Olimpia vs Honduras Progreso Telecentro
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Cafetaleros de Tapachula vs Cimarrones de Sonora fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 17:30 Loros Universidad vs Celaya fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Xtra Saturday fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 3:15 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:30 La Liga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 11:00 Zona Azul Univision Deportes
Tekrar 22:00 The Xtra Sunday fuboTV, beIN SPORTS en Español

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridMay 26
14:45
Liverpool
PortekizMay 28
13:45
Tunus
İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
FransaHaz 1
15:00
İtalya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018