Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Cumartesi 14 Oca., 2017

?  
İngiltere - Premier Lig 
Canlı + 7:30 Tottenham Hotspur 4 - 0 West Bromwich Albion NBCSN, NBC Sports Live, UNIVERSO,
Canlı +10:00 Burnley 1 - 0 Southampton NBC Sports Live, Premier League Extra T…
Canlı +10:00 Hull City 3 - 1 AFC Bournemouth NBC Sports Live, Premier League Extra T…
Canlı +10:00 Sunderland 1 - 3 Stoke City DIRECTV, NBC Sports Live, Premier Leag…
Canlı +10:00 Swansea City 0 - 4 Arsenal NBCSN, NBC Sports Live, UNIVERSO,
Canlı +10:00 Watford 0 - 0 Middlesbrough NBC Sports Live, Premier League Extra T…
Canlı +10:00 West Ham United 3 - 0 Crystal Palace NBC Sports Live, Telemundo Deportes En…
Canlı +12:30 Leicester City 0 - 3 Chelsea NBC, NBC Sports Live, UNIVERSO, UNI…
İspanya - La Liga 
Canlı + 7:00 Leganés 0 - 0 Athletic Club fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, D…
Canlı +10:15 Barcelona 5 - 0 Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı +12:30 Atlético Madrid 1 - 0 Real Betis fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +14:45 Deportivo La Coruña 0 - 0 Villarreal fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İtalya - Serie A 
Canlı +12:00 Crotone 0 - 1 Bologna fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Serie…
Canlı +14:45 Internazionale 3 - 1 Chievo fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Fransa - Ligue 1 
Canlı +11:00 Rennes 0 - 1 PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Canlı +14:00 Nancy 1 - 0 Bastia DAZN, beIN Sports MAX 8, DAZN, QQ Sp…
Canlı +14:00 Lorient 3 - 1 Guingamp fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +14:00 Montpellier 1 - 1 Dijon DAZN, Digi Sport 2, beIN Sports MAX 7,
Canlı +14:00 Toulouse 0 - 1 Nantes fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +14:00 Angers 1 - 1 Bordeaux fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Portekiz - Primeira Liga 
Canlı +11:00 Benfica 3 - 3 Boavista fuboTV, BTV Online, Antena 1 - RTP, Su…
Canlı +11:00 Vitória Setúbal 1 - 0 Nacional fuboTV, Sport TV1, Телеканал Футбол, Spor…
Canlı +13:20 Chaves 2 - 2 Sporting CP fuboTV, Univision Deportes, RTPi, SIC Inte…
Canlı +15:30 Feirense 0 - 0 Vitória Guimarães fuboTV, Sport TV1, Nova Sports 3, Nova…
Hazırlık 
Canlı + 2:35 Çin P1 - 1 Hırvatistan
*Third Place Match ( China Cup 2017 )
Arena Sport 3, CCTV-5, CCTV 5+ VIP, T…
Canlı +10:00 Kamboçya 7 - 2 Suudi Arabistan
Afrika - Afrika Kupası 
Canlı +11:00 Gabon 1 - 1 Guinea-Bissau fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +14:00 Burkina Faso 1 - 1 Kamerun fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Florida Cup 
Canlı 13:00 Atlético Mineiro vs Tampa Bay Rowdies FOX Soccer Match Pass, FOX Sports GO,
Meksika - Liga MX 
Canlı +18:00 Querétaro 0 - 0 Morelia fuboTV, Univision Deportes, Imagen Radio
Canlı +20:00 Pachuca 1 - 0 Chiapas UNIVERSO, UNIVERSO NOW, Telemundo…
Canlı +20:00 Atlas 2 - 0 Tigres UANL Azteca America, Azteca 7
Canlı +20:00 Monterrey 2 - 2 Guadalajara fuboTV, Univision Deportes, Univision, Univ…
Canlı +22:00 Necaxa 0 - 1 León fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, Un…
Avustralya - A-League 
Canlı + 1:40 Wellington Phoenix 1 - 0 Central Coast Mariners ESPN3, WatchESPN, BT Sport 1, BT Spor…
Canlı + 4:05 Sydney FC 0 - 0 Western Sydney Wanderers ESPN3, WatchESPN, sportdigital, Arena S…
Avustralya - W-League 
Canlı 22:30 Newcastle United vs Brisbane Roar ESPN3, WatchESPN, Foxtel Now
Kosta Rika - Primera Division 
Canlı +16:05 Limón 2 - 2 Alajuelense
Canlı +16:05 Pérez Zeledón 1 - 1 Municipal Liberia
Canlı +20:00 Deportiva Carmelita 2 - 2 C.s. Cartagines
Canlı +21:00 Belén Siglo XXI 1 - 1 Herediano Telecentro
İngiltere - Championship 
Canlı + 7:00 Bristol City 2 - 3 Cardiff City
Canlı +10:00 Birmingham City 0 - 0 Nottingham Forest
Canlı +10:00 Burton Albion 0 - 2 Wigan Athletic
Canlı +10:00 Fulham 2 - 0 Barnsley beIN SPORTS CONNECT, SportsMax,
Canlı +10:00 Preston North End 2 - 0 Brighton & Hove Albion
Canlı +10:00 Rotherham United 2 - 1 Norwich City
Canlı +10:00 Sheffield Wednesday 2 - 0 Huddersfield Town
Canlı +10:05 Brentford 1 - 2 Newcastle United nufcTV, Viaplay Denmark, Eurosport 1 Norwa…
Canlı +10:05 Ipswich Town 3 - 2 Blackburn Rovers
Canlı +12:30 Wolverhampton Wanderers 1 - 0 Aston Villa beIN SPORTS CONNECT, SportsMax, DAZ…
İngiltere - League One 
Canlı +10:00 AFC Wimbledon 2 - 1 Oxford United
Canlı +10:00 Bolton Wanderers 1 - 2 Swindon Town beIN SPORTS CONNECT, beIN SP…
Canlı +10:00 Bury 5 - 1 Peterborough United
Canlı +10:00 Charlton Athletic 0 - 0 Millwall
Canlı +10:00 Chesterfield 1 - 0 Coventry City
Canlı +10:00 Fleetwood Town 3 - 1 Bristol Rovers
Canlı +10:00 Northampton Town 1 - 2 Scunthorpe United
Canlı +10:00 Oldham Athletic 1 - 0 Gillingham
Canlı 10:00 Port Vale 0 - 0 Milton Keynes Dons
Canlı +10:00 Shrewsbury Town 1 - 0 Bradford City
Canlı +10:00 Walsall 4 - 1 Sheffield United
Canlı +10:05 Southend United 2 - 1 Rochdale
Guetemala - Liga Nacional 
Canlı +17:05 CSD Comunicaciones 0 - 1 Coban Imperial Telecentro
Meksika - Ascenso MX 
Canlı 18:00 Lobos BUAP 0 - 0 Dorados UnivisionTDN
Canlı 20:00 Celaya 0 - 0 Alebrijes de Oaxaca Sky HD, SKY Planeta Fútbol
Canlı 20:00 Cafetaleros de Tapachula 0 - 0 Cimarrones de Sonora fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, TVC Deport…
Canlı 21:00 Tampico Madero 0 - 0 UAEM Potros Multimedios TV
Canlı 23:05 Murciélagos 0 - 0 Coras de Tepic UnivisionTDN
Futbol Şovları 
Canlı 6:30 Premier League Live TSN1, TSN4
Canlı 9:30 Premier League Soccer Pre-Game TSN1, TSN4
Canlı 10:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 12:15 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 14:30 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 16:45 The Xtra Saturday fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 16:45 The Xtra - Weekend beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 17:00 Futbol Central Univision Deportes
Canlı 17:00 The Xtra Saturday fuboTV, beIN SPORTS en Español
 Belçika - Second Division
 Brezilya - Campeonato Carioca
 Brezilya - Copa São Paulo de Juniores
 Şili - Primera B
 Güney Kıbrıs - First Division
 Güney Kıbrıs - 2. Division
 El Salvador - Primera Division
 İngiltere - Conference National
 İngiltere - League Two
 İngiltere - Conference North
 İngiltere - Non League Division One
 İngiltere - FA Trophy
 Fransa - Ligue 2
 Fransa - Fransa Kupası
 Fransa - Championnat National
 Fransa - CFA
 Fransa - CFA 2
 Almanya - Telekom Cup
 Yunanistan - Superleague
 Yunanistan - Football League
 Honduras - Liga Nacional
 Hindistan - I-League
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İtalya - Serie D
 Ürdün - Jordan League
 Malta - Premier League
 Hollanda - Eredivisie
 Hollanda - Topklasse
 Yeni Zelanda - ASB Premiership
 Nijerya - Nigeria Premier League
 Kuzey İrlanda - NIFL Premiership
 Portekiz - Segunda Liga
 Katar - Qatar Stars League
 İskoçya - Scottish Championship
 İskoçya - Scottish League One
 İskoçya - Scottish League Two
 Güney Afrika - Multichoice Diski Challenge
 İspanya - Segunda Division
 İspanya - Segunda División B
 İspanya - Tercera División
 İspanya - Laliga Iberdrola
 Tanzanya - Tanzania Premier League
 Türkiye - Süper Lig
 Türkiye - 1. Lig
 Türkiye - 2. Lig
 Türkiye - 3. Lig
 Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League
 Birleşik Arap Emirlikleri - UAE Division 1 Group A
 Vietnam - V.League 1
 Galler - Premier League
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 Bayern München vs Atlético Madrid Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Rostov vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 13:00 Barcelona vs Borussia M'gladbach FOX Deportes
Tekrar 18:00 Rostov vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 19:00 Bayer Leverkusen vs Tottenham Hotspur
*Repeat from October 18, 2016
ESPN Deportes
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 4:00 Austria Wien vs Roma Fox Soccer Plus
Tekrar 12:00 Roma vs Austria Wien Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 5:00 Manchester United vs Arsenal One World Sports
Tekrar 21:00 Manchester United vs Arsenal One World Sports
FIFA Klüpler Dünya Kupası 
Tekrar 20:00 América vs Atlético Nacional Fox Soccer Plus
İspanya - La Liga 
Tekrar 20:00 Barcelona vs Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 22:00 Barcelona vs Las Palmas fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 6:00 Borussia Dortmund vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Bayern München vs Bayer Leverkusen Fox Soccer Plus
Tekrar 22:00 Mainz 05 vs Bayern München Fox Soccer Plus
Fransa - Ligue 1 
Gecikme 18:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 20:00 Rennes vs PSG fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Portekiz - Primeira Liga 
Gecikme 18:00 Benfica vs Boavista fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 0:00 Chelsea vs Peterborough United Fox Soccer Plus
Tekrar 8:00 Tottenham Hotspur vs Aston Villa Fox Soccer Plus
İtalya - İtalya Kupası 
Tekrar 11:30 Fiorentina vs Chievo fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Afrika - Afrika Kupası 
Tekrar 12:55 Gabon vs Guinea-Bissau fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Gecikme 18:00 Gabon vs Guinea-Bissau fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Kuzey Amerika - Copa Centroamericana 
Tekrar 2:00 Kosta Rika vs El Salvador Univision Deportes
Tekrar 4:00 Panama vs Belize Univision Deportes
Tekrar 7:00 Honduras vs Nikaragua Univision Deportes
Tekrar 11:00 Kosta Rika vs El Salvador Univision Deportes
Tekrar 12:00 Panama vs Belize Univision Deportes
Florida Cup 
Tekrar 16:00 Tampa Bay Rowdies vs Wolfsburg Fox Soccer Plus
Tekrar 20:00 Atlético Mineiro vs Tampa Bay Rowdies FOX Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 15:15 Guadalajara vs Pumas UNAM Univision Deportes
Tekrar 16:00 León vs Pachuca Univision Deportes
Tekrar 16:30 Cruz Azul vs Necaxa Univision Deportes
Brezilya - Campeonato Gaucho 
Tekrar 19:15 Brasil de Pelotas vs Internacional PFC Internacional
Tekrar 21:15 Grêmio vs Caxias PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Pernambucano 
Tekrar 3:15 Santa Cruz vs Salgueiro PFC Internacional
Brezilya - Campeonato Baiano 
Tekrar 23:15 Bahia vs Feirense PFC Internacional
Kosta Rika - Primera Division 
Tekrar 15:00 Alajuelense vs Santos de Guápiles Telecentro
Gecikme 19:00 Limón vs Alajuelense Telecentro
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 3:00 Venados vs Loros Universidad fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 14:30 Venados vs Loros Universidad fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Portekiz - Taça da Liga 
Tekrar 9:30 Benfica vs Vizela fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 22:00 Vitória Guimarães vs Benfica fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 0:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 0:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 1:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:30 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 8:00 Zona Aguila Univision Deportes
Tekrar 8:30 FIFA Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 8:30 The Ligue 1 Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:00 Total Italian Football fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 9:30 La Liga World fuboTV, beIN SPORTS, beIN Sports Canad…
Tekrar 9:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:00 The Xtra Saturday fuboTV, beIN SPORTS en Español

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Real MadridMay 26
14:45
Liverpool
PortekizMay 28
13:45
Tunus
İtalyaMay 28
14:45
Suudi Arabistan
FransaMay 28
15:00
İrlanda Cumhuriyeti
ABDMay 28
18:30
Bolivya
MeksikaMay 28
21:00
Galler
ArjantinMay 29
19:00
Haiti
PeruMay 29
21:00
İskoçya
FransaHaz 1
15:00
İtalya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya vs Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır vs Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas vs İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz vs İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa vs Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru vs Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin vs İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan vs Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika vs Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya vs İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya vs Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç vs Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika vs Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus vs İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018