Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

TV'de ve Online Canlı Futbol: Perşembe 12 Oca., 2017

?  
İspanya - Kral Kupası 
Canlı +13:00 Celta de Vigo 2 - 1 Valencia fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Canlı +13:00 Eibar 0 - 0 Osasuna fuboTV, beIN SPORTS CONNECT,
Canlı +15:15 Sevilla 3 - 3 Real Madrid fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Hazırlık 
Canlı +10:45 İsveç 6 - 0 Slovakya C More Play, TV12 Sweden
İtalya - İtalya Kupası 
Canlı +15:00 Milan 2 - 1 Torino fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, DIREC…
Florida Cup 
Canlı 19:00 Wolfsburg 0 - 0 Bahia Fox Soccer Plus, FOX Soccer Match Pass,
Avustralya - A-League 
Canlı + 3:55 Adelaide United 2 - 1 Melbourne City ESPN3, WatchESPN, DAZN, BT Sport ESP…
İngiltere - Championship 
Canlı +15:00 Reading 0 - 1 Queens Park Rangers fuboTV, beIN SPORTS CONNECT, Sport…
Futbol Şovları 
Canlı 0:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 11:00 Super Estadio Univision Deportes
Canlı 15:00 The Express Preview fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Canlı 15:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Canlı 17:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 18:00 Locura Deportiva Univision Deportes
Canlı 19:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Canlı 19:00 The Xtra - Weekday beIN Sports Canada, fuboTV Canada
Canlı 19:00 Univisión Deportes Futbol Club Univision Deportes
Canlı 21:30 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Canlı 22:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
 Brezilya - Campeonato Carioca
 Brezilya - Copa São Paulo de Juniores
 Fildişi Kıyısı - Côte d'Ivoire Premier Division
 Yunanistan - Greek Cup
 İsrail - Ligat Ha'Al
 İsrail - Liga Leumit
 Portekiz - Segunda Liga
 Dünya - Klüpler Arası Dostluk Maçı
 Dünya - Futbol Şovları
?  
Avrupa - UEFA Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:00 PSV vs Bayern München Fox Soccer Plus
Tekrar 10:00 Bayern München vs PSV Fox Soccer Plus
Tekrar 21:00 Atlético Madrid vs Rostov
*Repeat from November 1, 2016
ESPN Deportes
Avrupa - UEFA Avrupa Ligi 
Tekrar 12:00 Roma vs Austria Wien Fox Soccer Plus
İngiltere - Premier Lig 
Tekrar 9:00 Manchester United vs Arsenal One World Sports
FIFA Klüpler Dünya Kupası 
Tekrar 21:30 Atlético Nacional vs Kashima Antlers Fox Soccer Plus
İtalya - Serie A 
Tekrar 2:30 Juventus vs Bologna fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 9:30 Juventus vs Bologna fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Almanya - Bundesliga 
Tekrar 6:00 Bayern München vs Köln Fox Soccer Plus
Tekrar 14:00 Eintracht Frankfurt vs Bayern München Fox Soccer Plus
İspanya - Kral Kupası 
Tekrar 7:00 Barcelona vs Athletic Club fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Tekrar 19:00 Barcelona vs Athletic Club fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
İngiltere - FA Cup 
Tekrar 8:00 Preston North End vs Arsenal Fox Soccer Plus
Tekrar 9:00 West Ham United vs Manchester City YES Network
Tekrar 13:00 West Ham United vs Manchester City La Manga TV, Sony Six, Sony Six HD
Tekrar 21:00 West Ham United vs Manchester City FOX Deportes
İngiltere - Capital One Cup 
Tekrar 12:00 Southampton vs Liverpool fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 17:10 Manchester United vs Hull City fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Florida Cup 
Tekrar 0:00 Bayer Leverkusen 1 - 0 Atlético Mineiro Fox Soccer Plus
Tekrar 4:00 Bayer Leverkusen 1 - 0 Atlético Mineiro Fox Soccer Plus
Tekrar 16:00 Bayer Leverkusen vs Atlético Mineiro Fox Soccer Plus, FOX Deportes
Meksika - Liga MX 
Tekrar 4:00 León vs Pachuca Univision Deportes
Tekrar 7:00 León vs Pachuca Univision Deportes
Tekrar 14:00 Cruz Azul vs Necaxa Univision Deportes
Tekrar 20:00 Cruz Azul vs Necaxa Univision Deportes
Fransa - Coupe de la Ligue 
Gecikme 10:00 PSG vs Metz fuboTV, beIN SPORTS en Español, b…
Asya - AFC Asya Şampiyonlar Ligi 
Tekrar 2:30 Jeonbuk Motors vs Al Ain One World Sports
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Tekrar 19:00 Wolfsburg II vs Bahia
Meksika - Ascenso MX 
Tekrar 21:30 Loros Universidad vs Celaya fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Portekiz - Taça da Liga 
Tekrar 3:00 Vitória Setúbal vs Sporting CP fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Tekrar 13:00 Moreirense vs Porto fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Uruguay - Primera Division 
Tekrar 0:00 Nacional vs Plaza Colonia fuboTV, GOLTV
Tekrar 0:00 Nacional Asunción vs Plaza Colonia GOLTV, GolTV Espanol
Venezuela - Primera División 
Tekrar 11:00 Zamora vs Zulia fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol
Futbol Şovları 
Tekrar 1:00 The Xtra Special : Interviewing Chicharito fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 1:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 2:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 2:00 Futbol en Serio Punto Univision Deportes
Tekrar 2:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 3:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 3:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS en…
Tekrar 6:00 Contacto Deportivo Univision Deportes
Tekrar 6:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 6:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 7:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 8:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 8:00 Bayern Munich TV por UDN Univision Deportes
Tekrar 8:30 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 9:00 The Express Extra fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 9:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 11:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 12:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 14:00 EFL Cup Highlights fuboTV, beIN SPORTS, beIN SPORTS…
Tekrar 14:30 LaLiga World fuboTV, beIN SPORTS
Tekrar 18:30 Serie A Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 21:00 LaLiga Show fuboTV, beIN SPORTS en Español
Tekrar 22:00 The Locker Room fuboTV, beIN SPORTS en Español

 

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018