Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İtalya

İtalya - Serie A

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1 Juventus 38 30 5 3 86 24 +62 95 GBGGM
2 Napoli 38 28 7 3 77 29 +48 91 GGBMG
3 Roma 38 23 8 7 61 28 +33 77 GBGGG
4 Internazionale 38 20 12 6 66 30 +36 72 GMGMG
5 Lazio 38 21 9 8 89 49 +40 72 MBBGG
6 Milan 38 18 10 10 56 42 +14 64 GBGGM
7 Atalanta 38 16 12 10 57 39 +18 60 MBBGG
8 Fiorentina 38 16 9 13 54 46 +8 57 MMGGM
9 Torino 38 13 15 10 54 46 +8 54 GGBMM
10 Sampdoria 38 16 6 16 56 60 -4 54 MMMGM
11 Sassuolo 38 11 10 17 29 59 -30 43 MGGMG
12 Genoa 38 11 8 19 33 43 -10 41 MMMMG
13 Chievo 38 10 10 18 36 59 -23 40 GGGMM
14 Udinese 38 12 4 22 48 63 -15 40 GGMBM
15 Bologna 38 11 6 21 40 52 -12 39 MMMMB
16 Cagliari 38 11 6 21 33 61 -28 39 GGMMB
17 SPAL 38 8 14 16 39 59 -20 38 GMGGM
18 Crotone 38 9 8 21 40 66 -26 35 MBMGG
19 Hellas Verona 38 7 4 27 30 78 -48 25 MMMMM
20 Benevento 38 6 3 29 33 84 -51 21 MGMBG
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Eleme)
Relegation - Serie B

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
M. IcardiInternazionale 29 6
C. ImmobileLazio 29 7
P. DybalaJuventus 22 3
F. QuagliarellaSampdoria 19 7
D. MertensNapoli 18 4
E. DžekoRoma 16 0
G. HiguaínJuventus 16 1
G. SimeoneFiorentina 14 0
Iago FalquéTorino 12 0
R. IngleseChievo 12 1
K. LasagnaUdinese 12 0
S. Milinković-SavićLazio 12 0
M. AntenucciSPAL 11 5
J. IličićAtalanta 11 2
L. PavolettiCagliari 11 0

Serie A'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

beIN SPORTS
Seasons: 2018-2021
fuboTV
Seasons: 2018-2021
Rai Italia America
Seasons: 2018-2021

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan