Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
İngiltere

İngiltere - Premier Lig

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1 Manchester City 38 32 4 2 106 27 +79 100 GGBGG
2 Manchester United 38 25 6 7 68 28 +40 81 GBMGG
3 Tottenham Hotspur 38 23 8 7 74 36 +38 77 GGMGB
4 Liverpool 38 21 12 5 84 38 +46 75 GMBBG
5 Chelsea 38 21 7 10 62 38 +24 70 MBGGG
6 Arsenal 38 19 6 13 74 51 +23 63 GMGMG
7 Burnley 38 14 12 12 36 39 -3 54 MMBBM
8 Everton 38 13 10 15 44 58 -14 49 MBGGB
9 Leicester City 38 12 11 15 56 60 -4 47 MGMMB
10 Newcastle United 38 12 8 18 39 47 -8 44 GMMMM
11 Crystal Palace 38 11 11 16 45 55 -10 44 GGGBG
12 AFC Bournemouth 38 11 11 16 45 61 -16 44 GGMMM
13 West Ham United 38 10 12 16 48 68 -20 42 GBGMM
14 Watford 38 11 8 19 44 64 -20 41 MGMBM
15 Brighton & Hove Albion 38 9 13 16 34 54 -20 40 MMGBB
16 Huddersfield Town 38 9 10 19 28 58 -30 37 MBBMG
17 Southampton 38 7 15 16 37 56 -19 36 MGBGB
18 Swansea City 38 8 9 21 28 56 -28 33 MMMMM
19 Stoke City 38 7 12 19 35 68 -33 33 GMBBB
20 West Bromwich Albion 38 6 13 19 31 56 -25 31 MGGBG
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Eleme)
Relegation - Championship

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Mohamed SalahLiverpool 32 1
H. KaneTottenham Hotspur 30 2
S. AgüeroManchester City 21 4
J. VardyLeicester City 20 5
R. SterlingManchester City 18 1
R. LukakuManchester United 16 0
Roberto FirminoLiverpool 15 1
A. LacazetteArsenal 14 2
Gabriel JesusManchester City 13 0
E. HazardChelsea 12 2
R. MahrezLeicester City 12 0
G. MurrayBrighton & Hove Albion 12 4
Son Heung-MinTottenham Hotspur 12 0
M. ArnautovićWest Ham United 11 0
Álvaro MorataChelsea 11 0

Premier Lig'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Sirius XM Holdings
Seasons: 2016-2019
Available on:
SiriusXM FC
Telemundo Inc
Seasons: 2016-2022
Arsenal Player
Season: 2017-2018
evertontv
Seasons: 2016-2019
fuboTV
Seasons: 2016-2022
LCFC Radio
Season: 2017-2018
LFCTV GO
Seasons: 2013-2019
nufcTV
Seasons: 2016-2019
Sport 24
Seasons: 2015-2019
Sport 24 Extra
Seasons: 2015-2019
TalkSport Radio World
Seasons: 2014-2019
WBA Radio
Season: 2017-2018

 

Haberler

Dünya Kupası'na İngiltere Premier Lig damgası
Skor (Basın Bildirisi) (1 week ago)
Leno resmen Arsenal'da
Eurosport.com.tr (5 days ago)

 

Videolar


FOOTBALL TENNIS AND FAN REACTIONS! | City at the World…
16 saat önce

FIFA World Cup 2018 Quiz: Chelsea's Cahill ready fo…
18 saat önce

TOP 10 | Robbie Blake Goals
Dün

FIFA World Cup 2018 Quiz: Chelsea's Rudiger takes o…
Dün

True or false? Mesut Ozil v Wikipedia
Dün

Salah: A Year On | Mo Salah's Extraordinary Debut S…
2 gün önce

FRONT FLIP THROW IN | City at the World Cup | Episode 5
2 gün önce

True or false? Alex Iwobi v Wikipedia
2 gün önce

Sir Jack's Greatest Day | Old Gold
3 gün önce

A Heroic Effort! | Max Sala's Race Across America
3 gün önce

Who would be in Bellerin's World Cup 5-a-side team
3 gün önce

Who is the toughest opponent in the Premier League? | W…
4 gün önce

Thank you, Jack! | The best of Wilshere compilation
4 gün önce

TOP 10: BEST U23 GOALS 2017/18
4 gün önce

Saints launch new Under Armour kits
4 gün önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 3 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018