Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması

Futbol Müsabakaları Listesi

Avrupa

Asya

Afrika

Okyanusya

    Gazete Kaydı »

    Eposta: Neden Üyelik?

    Yaklaşan Top Maçlar »

    UruguayHaz 25
    10:00
    Rusya
    Suudi ArabistanHaz 25
    10:00
    Mısır
    İranHaz 25
    14:00
    Portekiz
    İspanyaHaz 25
    14:00
    Fas
    DanimarkaHaz 26
    10:00
    Fransa
    AvustralyaHaz 26
    10:00
    Peru
    NijeryaHaz 26
    14:00
    Arjantin
    İzlandaHaz 26
    14:00
    Hırvatistan
    MeksikaHaz 27
    10:00
    İsve
    Kore CumhuriyetiHaz 27
    10:00
    Almanya
    Live Soccer TV Uygulaması
    Devam eden oyunu takip et
    Live Soccer TV Uygulamasını
    iPhone ve Android için İndir
    iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

    FIFA Dünya Kupası

    Group A
    14 Haz 11:00Moscow
    Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
    15 Haz 8:00Yekaterinburg
    Mısır 0 - 1 Uruguay
    19 Haz 14:00Saint Petersburg
    Rusya 3 - 1 Mısır
    20 Haz 11:00Rostov-on-Don
    Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
    25 Haz 10:00Volgograd
    Suudi Arabistan vs Mısır
    25 Haz 10:00Samara
    Uruguay vs Rusya
    Group B
    15 Haz 11:00Saint Petersburg
    Fas 0 - 1 İran
    15 Haz 14:00Sochi
    Portekiz 3 - 3 İspanya
    20 Haz 8:00Moscow
    Portekiz 1 - 0 Fas
    20 Haz 14:00Kazan
    İran 0 - 1 İspanya
    25 Haz 14:00Saransk
    İran vs Portekiz
    25 Haz 14:00Kaliningrad
    İspanya vs Fas
    Group C
    16 Haz 6:00Kazan
    Fransa 2 - 1 Avustralya
    16 Haz 12:00Saransk
    Peru 0 - 1 Danimarka
    21 Haz 8:00Samara
    Danimarka 1 - 1 Avustralya
    21 Haz 11:00Yekaterinburg
    Fransa 1 - 0 Peru
    26 Haz 10:00Sochi
    Avustralya vs Peru
    26 Haz 10:00Moscow
    Danimarka vs Fransa
    Group D
    16 Haz 9:00Moscow
    Arjantin 1 - 1 İzlanda
    16 Haz 15:00Kaliningrad
    Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
    21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
    Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
    22 Haz 11:00Volgograd
    Nijerya 2 - 0 İzlanda
    26 Haz 14:00Rostov-on-Don
    İzlanda vs Hırvatistan
    26 Haz 14:00Saint Petersburg
    Nijerya vs Arjantin
    Group E
    17 Haz 8:00Samara
    Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
    17 Haz 14:00Rostov-on-Don
    Brezilya 1 - 1 İsviçre
    22 Haz 8:00Saint Petersburg
    Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
    22 Haz 14:00Kaliningrad
    Sırbistan 1 - 2 İsviçre
    27 Haz 14:00Moscow
    Sırbistan vs Brezilya
    27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
    İsviçre vs Kosta Rika
    Group F
    17 Haz 11:00Moscow
    Almanya 0 - 1 Meksika
    18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
    İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
    23 Haz 11:00Rostov-on-Don
    Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
    23 Haz 14:00Sochi
    Almanya 2 - 1 İsveç
    27 Haz 10:00Kazan
    Kore Cumhuriyeti vs Almanya
    27 Haz 10:00Yekaterinburg
    Meksika vs İsveç
    Group G
    18 Haz 11:00Sochi
    Belçika 3 - 0 Panama
    18 Haz 14:00Volgograd
    Tunus 1 - 2 İngiltere
    23 Haz 8:00Moscow
    Belçika 5 - 2 Tunus
    24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
    İngiltere vs Panama
    28 Haz 14:00Kaliningrad
    İngiltere vs Belçika
    28 Haz 14:00Saransk
    Panama vs Tunus
    Group H
    19 Haz 8:00Saransk
    Kolombiya 1 - 2 Japonya
    19 Haz 11:00Moscow
    Polonya 1 - 2 Senegal
    24 Haz 11:00Yekaterinburg
    Japonya vs Senegal
    24 Haz 14:00Kazan
    Polonya vs Kolombiya
    28 Haz 10:00Volgograd
    Japonya vs Polonya
    28 Haz 10:00Samara
    Senegal vs Kolombiya
    Knockout Stage

    Round of 16
    30 Haz 10:00Kazan
    [1C] vs [2D]
    30 Haz 14:00Sochi
    [1A] vs [2B]
    1 Tem 10:00Moscow
    [1B] vs [2A]
    1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
    [1D] vs [2C]
    Round of 16
    2 Tem 10:00Samara
    [1E] vs [2F]
    2 Tem 14:00Rostov-on-Don
    [1G] vs [2H]
    3 Tem 10:00Saint Petersburg
    [1F] vs [2E]
    3 Tem 14:00Moscow
    [1H] vs [2G]
    Quarter Final
    6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
    [W49] vs [W50]
    6 Tem 14:00Kazan
    [W53] vs [W54]
    7 Tem 10:00Samara
    [W55] vs [W56]
    7 Tem 14:00Sochi
    [W51] vs [W52]
    Semi-final
    10 Tem 14:00Saint Petersburg
    [W57] vs [W58]
    11 Tem 14:00Moscow
    [W59] vs [W60]
    Third place match
    14 Tem 10:00Saint Petersburg
    [L61] vs [L62]
    Final
    15 Tem 11:00Moscow
    Final: FIFA World Cup 2018