Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
ABD & Kanada

Major League Futbol

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
Doğu Konferansı
1   Atlanta United 16 10 3 3 33 19 +14 33 GBGBM
2
New York City 15 8 4 3 30 20 +10 28 BGMGB
3   Columbus Crew 17 7 6 4 22 16 +6 27 MBBBG
4
New York RB 14 8 2 4 30 16 +14 26 GBMBG
5
New England 16 6 6 4 27 23 +4 24 BBGBB
6
Orlando City SC 15 6 1 8 24 31 -7 19 MMMMM
7
Chicago Fire 16 5 4 7 23 28 -5 19 BBGMG
8
Philadelphia Union 15 5 3 7 16 21 -5 18 MMGBG
9
Montreal Impact 16 5 0 11 18 31 -13 15 GMGMM
10
Toronto FC 14 4 3 7 23 27 -4 15 BGBMG
11
DC United 12 2 4 6 19 24 -5 10 BMBGM
Western Conference
1
Sporting KC 15 8 5 2 28 14 +14 29 BGBBG
2   Dallas 14 8 5 1 24 14 +10 29 GGGGB
3
Los Angeles FC 14 7 3 4 29 24 +5 24 GMBMB
4
Vancouver Whitecaps 16 6 5 5 26 30 -4 23 GGBBB
5
Real Salt Lake 15 7 1 7 19 29 -10 22 MGGGM
6
Portland Timbers 13 6 4 3 20 18 +2 22 BBGGG
7
Houston Dynamo 14 6 3 5 29 21 +8 21 GMMGG
8
LA Galaxy 15 6 2 7 22 23 -1 20 GBMGG
9
Minnesota United 14 5 1 8 17 26 -9 16 MGBMM
10
Seattle Sounders FC 13 3 2 8 10 17 -7 11 MGMMM
11
SJ Earthquakes 15 2 4 9 24 31 -7 10 BMMMM
12
Colorado Rapids 14 2 3 9 16 26 -10 9 BMMMM

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
J. MartínezAtlanta United 14 4
B. Wright-PhillipsNew York RB 10 0
G. ZardesColumbus Crew 10 1
T. BunburyNew England 9 1
D. HoesenSJ Earthquakes 9 0
A. ElisHouston Dynamo 8 1
David VillaNew York City 8 2
D. DwyerOrlando City 7 0
Z. IbrahimovićLA Galaxy 7 0
D. MattocksDC United 7 0
I. PiattiMontreal Impact 7 2
Ismael TajouriNew York City 7 0
C. VelaLos Angeles FC 7 1
M. AlmirónAtlanta United 6 4
D. BadjiColorado Rapids 6 0

Major League Futbol'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Altitude Sports and Entertainment
Seasons: 2017-2020
COMCAST CORPORATION
Seasons: 2015-2018
MSG Networks
Seasons: 2016-2018
Sirius XM Holdings
Seasons: 2015-2022
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2015-2022
fuboTV
Seasons: 2015-2022
Twitter
Seasons: 2018-2021
YouTube
Season: 2018

 

Videolar


Bobby Murphy | This Is What Everyone Needed
4 saat önce

Sacha Kljestan | We Reacted Very Well
4 saat önce

Earl Edwards | Getting The Result Was Big Time For Us
4 saat önce

World Record Blooper Reel with RBNY
4 saat önce

We Are TFC: Nicolas Hasler
5 saat önce

Highlights | U.S. Open Cup, DC United vs. Orlando City
14 saat önce

Postmatch Reaction | Nemanja Nikoli
14 saat önce

Postmatch Reaction | Veljko Paunovi
14 saat önce

Yeferson Quintana attends Uruguay viewing party at Avay…
19 saat önce

Alejandro Fuenmayor challenges Kid M3mito in FIFA 18
20 saat önce

Secteur 12, saison 4, épisode 13 -
22 saat önce

Bande-annonce - IMFC v SKC, le samedi 30 juin à 19h
22 saat önce

TFC HQ: Training Update - June 20, 2018
Dün

Quest Diagnostics Scouting Report: How Nicolás Lodeiro…
Dün

Predictions: Who will win the 2018 FIFA World Cup™ Gold…
Dün

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
İngiltereHaz 24
8:00
Panama
JaponyaHaz 24
11:00
Senegal
PolonyaHaz 24
14:00
Kolombiya
UruguayHaz 25
10:00
Rusya
Suudi ArabistanHaz 25
10:00
Mısır
İranHaz 25
14:00
Portekiz
İspanyaHaz 25
14:00
Fas
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 0 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018