Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Almanya

Bundesliga

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1 Bayern München 34 27 3 4 92 28 +64 84 MGGGG
2 Schalke 04 34 18 9 7 53 37 +16 63 GGBBG
3 Hoffenheim 34 15 10 9 66 48 +18 55 GMGGG
4 Borussia Dortmund 34 15 10 9 64 47 +17 55 MMBGM
5 Bayer Leverkusen 34 15 10 9 58 44 +14 55 GBMMG
6 RB Leipzig 34 15 8 11 57 53 +4 53 GGMMB
7 Stuttgart 34 15 6 13 36 36 0 51 GGGGB
8 Eintracht Frankfurt 34 14 7 13 45 45 0 49 MGMMM
9 Borussia M'gladbach 34 13 8 13 47 52 -5 47 MGBGM
10 Hertha BSC 34 10 13 11 43 46 -3 43 MMBGG
11 Werder Bremen 34 10 12 12 37 40 -3 42 GBBMB
12 Augsburg 34 10 11 13 43 46 -3 41 MMBGB
13 Hannover 96 34 10 9 15 44 54 -10 39 MGMMB
14 Mainz 05 34 9 9 16 38 52 -14 36 MGGMG
15 Freiburg 34 8 12 14 32 56 -24 36 GMGMM
16 Wolfsburg 34 6 15 13 36 48 -12 33 GMMMB
17 Hamburger SV 34 8 7 19 29 53 -24 31 GMGGM
18 Köln 34 5 7 22 35 70 -35 22 MMMBM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Eleme)
Küme düşme Play-offu
Relegation - 2. Bundesliga

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
R. LewandowskiBayern München 29 6
N. PetersenFreiburg 15 5
N. FüllkrugHannover 96 14 3
M. UthHoffenheim 14 0
K. VollandBayer Leverkusen 14 0
P. AubameyangBorussia Dortmund 13 3
M. GregoritschAugsburg 13 1
A. KramarićHoffenheim 13 2
T. WernerRB Leipzig 13 2
A. FinnbogasonAugsburg 12 3
S. KalouHertha BSC 12 1
S. WagnerBayern München 12 1
G. BurgstallerSchalke 04 11 0
S. GnabryHoffenheim 10 0
T. HazardBorussia M'gladbach 10 5

Bundesliga'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Sirius XM Holdings
Season: 2017-2018
Available on:
SiriusXM FC
Univision Communications Inc
Seasons: 2017-2020
Bayern.tv
Season: 2017-2018
bwin
Season: 2017-2018
fuboTV
Seasons: 2015-2020
Sport 24
Season: 2017-2018
Sport 24 Extra
Season: 2017-2018

 

Haberler

Wolfsburg Bundesliga'da kaldı
CNN Türk (3 weeks ago)

 

Videolar


Pulisic, Schürrle & BVB in LA – Meeting LA Clippers…
21 saat önce

Best Penalty Saves 2017/18 - Ulreich, Fährmann, Zieler…
23 saat önce

FC Bayern vs. Borussia Dortmund | Highlights | Under-17…
Dün

Müller, Kuba Or Leckie As Right Midfielder? - World Cup…
Dün

Thomas Müller vs. Joshua Kimmich | FIFA 18 Exhibition M…
Dün

Germany's World Cup Winning Goals - Götze, Brehme…
2 gün önce

Best Defender Goals 2017/18 - Hummels, Hector, Alaba &a…
2 gün önce

Neuer, Reus, Müller & Co. - Good Luck Germany At Th…
2 gün önce

James Rodríguez: Defending World Cup Top Scorer | FC Ba…
2 gün önce

Alfred Finnbogason - Iceland's Big Hope for the 201…
3 gün önce

James, Batshuayi, Lewandowski & Co. - Best Goal Cel…
3 gün önce

Kimmich prior to World Cup debut: “Anticipation is grow…
3 gün önce

Hector vs. Guerreiro! The Left-Back-Challenge - World C…
3 gün önce

Christian Pulisic vs. Steve Nash - The Football-Basketb…
3 gün önce

James, Hazard, Lewandowski & Co. - Bundesliga's…
4 gün önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

PortekizHaz 20
8:00
Fas
UruguayHaz 20
11:00
Suudi Arabistan
İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya vs Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018