Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Fransa

Fransa - Ligue 1

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajP
1 Caen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Lille 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Monaco 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Nantes 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nice 0 0 0 0 0 0 0 0
6 PSG 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Saint-Étienne 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Strasbourg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Amiens SC 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Angers SCO 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dijon 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Guingamp 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Montpellier 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Nîmes 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Reims 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Olympique Marseille 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Toulouse 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Bordeaux 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Rennes 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Olympique Lyonnais 0 0 0 0 0 0 0 0
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Champions League (Qualification)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Küme düşme Play-offu
Relegation - Ligue 2

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
E. CavaniPSG 28 3
F. ThauvinOlympique Marseille 22 3
NeymarPSG 19 4
M. DepayOlympique Lyonnais 19 2
M. BalotelliNice 18 6
M. DíazOlympique Lyonnais 18 1
N. FekirOlympique Lyonnais 18 3
R. FalcaoMonaco 18 3
K. Toko EkambiAngers SCO 17 3
A. PléaNice 16 1
Rony LopesMonaco 15 0
N. RouxMetz 15 0
M. KonatéAmiens SC 13 2
K. MbappéPSG 13 0
N. PépéLille 13 1

Ligue 1'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

beIN SPORTS
Seasons: 2018-2024
fuboTV
Seasons: 2018-2024

 

Haberler

Golovin Monaco ile anlaştı
Eurosport.com.tr (3 days ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan