Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
?  
Cumartesi, 21 Temmuz 2018
ABD/Kanada - Major League Soccer 
Canlı +15:3077' Atlanta United 3 - 1 DC United fuboTV, Univision Deportes, Univision, MLS…
Canlı +16:0061' Seattle Sounders FC 2 - 0 Vancouver Whitecaps DIRECTV, MLS Live, JOEtv - KZJO…
19:00 Chicago Fire vs Toronto FC DIRECTV, MLS Live, ESPN+, TSN G…
19:00 Philadelphia Union vs LA Galaxy fuboTV, DIRECTV, MLS Live, Spe…
19:00 New York RB vs New England fuboTV, DIRECTV, MLS Live, MSG,
19:30 Columbus Crew vs Orlando City SC DIRECTV, MLS Live, WRDQ TV 27,
21:00 Houston Dynamo vs Dallas DIRECTV, MLS Live, KTXA Dallas, T…
22:00 Real Salt Lake vs Colorado Rapids DIRECTV, MLS Live, KMYU Utah, ESP…
23:00 Portland Timbers vs Montreal Impact MLS Live, FOX 12 Oregon KPTV, E…
International Champions Cup 
Canlı 10:05 Bayern München vs PSG ESPN2, ESPN Deportes, ESPN Deportes+, W…
Meksika - Liga MX 
18:00 Cruz Azul vs Puebla fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
20:00 Pachuca vs Monterrey fuboTV, ESPN Deportes, ESPN Deporte…
22:00 Tigres UANL vs León fuboTV, Univision, Fanatiz, Afizzionados
22:00 Tijuana vs Guadalajara fuboTV, Fox Sports 1, FOX Sports GO,
Şili - Primera Division 
Canlı +15:00FT Deportes Temuco 1 - 1 Antofagasta TV Chile, Fanatiz, CDF Premium, CDF HD
Kolombiya - Primera A 
19:00 Atlético Bucaramanga vs Junior RCN Nuestra Tele, RCN Television, Depo…
20:45 Envigado vs Deportivo Cali RCN Nuestra Tele, Win Sports
Kosta Rika - Primera Division 
22:05 Herediano vs UCR Telecentro
Ekvador - Primera A 
Canlı 16:30HT Delfin 0 - 0 LDU Quito fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
19:00 Emelec vs Técnico Universitario fuboTV, GOLTV, GolTV Espanol, GOLT…
Avrupa - UEFA U19 Avrupa Şampiyonası - Kadınlar 
Canlı +12:05FT İsviçre U-19 0 - 2 İspanya U-19 ESPN3, WatchESPN, RTS Sport, SportKlub…
Klüpler Arası Dostluk Maçı 
Canlı +11:00FT Hoffenheim 2 - 2 Queens Park Rangers fuboTV, Eleven Sports Network, Arena Spor…
Canlı +11:30FT Galatasaray 1 - 2 Valencia ESPN3, WatchESPN, SportKlub 1 Serbia,
Canlı +12:05FT Sevilla 0 - 1 Benfica ESPN Deportes, ESPN3, ESPN Deportes+, W…
Canlı +13:00FT Olympique Marseille 1 - 1 Villarreal ESPN3, WatchESPN, Sport TV5
Peru - Primera Division 
Canlı 14:00 Deportivo Binacional vs Universidad San Martín Peru Magico, Fanatiz
Canlı +16:30HT Ayacucho 1 - 0 Unión Comercio Peru Magico, Fanatiz
18:45 Sport Rosario vs Academia Cantolao Peru Magico, Fanatiz
21:00 Sport Huancayo vs Universitario Peru Magico, Fanatiz

Haberler

Transfer News     FIFA/Coca Cola World Ranking     Balon D'Or News

 

Videolar


Training Vision: New Jersey State of Mind
5 saat önce

Three Numbers That Matter | Revs at New York Red Bulls
5 saat önce

“Eden Hazard Is WASTED At Chelsea” | #HotTakes
11 saat önce

Highlights: Utah Royals FC vs. North Carolina Courage …
14 saat önce

Elevate - Episode 4: Their Family is Our Family
15 saat önce

LA Galaxy train in Philadelphia ahead of clash with the…
20 saat önce

Quarterfinal Kicker | Dynamo Rewind
20 saat önce

Sounders Academy continues to impress with U-17 USSDA C…
21 saat önce

Sounders train ahead of match vs Vancouver
21 saat önce

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan