Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Dünya Kupası Elemeleri

Dünya Kupası Elemeleri

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar

Veri bulunamadı.

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajP
WC Qualification Africa: A Grubu
1
Tunus 6 4 2 0 11 4 +7 14
2
Demokratik Kongo 6 4 1 1 14 7 +7 13
3   Libya 6 1 1 4 4 10 -6 4
4
Gine 6 1 0 5 6 14 -8 3
WC Qualification Africa: B Grubu
1
Nijerya 6 4 2 0 12 4 +8 14
2
Zambiya 6 2 2 2 8 7 +1 8
3
Kamerun 6 1 4 1 7 9 -2 7
4
Cezayir 6 0 2 4 4 11 -7 2
WC Qualification Africa: C Grubu
1
Fas 6 3 3 0 11 0 +11 12
2
Fildişi Kıyısı 6 2 2 2 7 5 +2 8
3
Gabon 6 1 3 2 2 7 -5 6
4
Mali 6 0 4 2 1 9 -8 4
WC Qualification Africa: D Grubu
1
Senegal 6 4 2 0 10 3 +7 14
2
Burkina Faso 6 2 3 1 10 6 +4 9
3
Cape Verde Adaları 6 2 0 4 4 12 -8 6
4   Güney Afrika 6 1 1 4 7 10 -3 4
WC Qualification Africa: E Grubu
1
Mısır 6 4 1 1 8 4 +4 13
2
Uganda 6 2 3 1 3 2 +1 9
3   Gana 6 1 4 1 7 5 +2 7
4
Kongo 6 0 2 4 5 12 -7 2
WC Qualification Asia: A Grubu
1
İran 10 6 4 0 10 2 +8 22
2
Kore Cumhuriyeti 10 4 3 3 11 10 +1 15
3
Suriye 10 3 4 3 9 8 +1 13
4
Özbekistan 10 4 1 5 6 7 -1 13
5
Çin 10 3 3 4 8 10 -2 12
6
Katar 10 2 1 7 8 15 -7 7
WC Qualification Asia: B Grubu
1
Japonya 10 6 2 2 17 7 +10 20
2
Suudi Arabistan 10 6 1 3 17 10 +7 19
3
Avustralya 10 5 4 1 16 11 +5 19
4
Birleşik Arap Emirlikleri 10 4 1 5 10 13 -3 13
5
Irak 10 3 2 5 11 12 -1 11
6
Tayland 10 0 2 8 6 24 -18 2
WC Qualification CONCACAF: A Grubu
1   Meksika 10 6 3 1 16 7 +9 21
2
Kosta Rika 10 4 4 2 14 8 +6 16
3
Panama 10 3 4 3 9 10 -1 13
4   Honduras 10 3 4 3 13 19 -6 13
5
ABD 10 3 3 4 17 13 +4 12
6
Trinidad Tobago 10 2 0 8 7 19 -12 6
WC Qualification Europe: A Grubu
1   Fransa 10 7 2 1 18 6 +12 23
2   İsveç 10 6 1 3 26 9 +17 19
3   Hollanda 10 6 1 3 21 12 +9 19
4   Bulgaristan 10 4 1 5 14 19 -5 13
5   Lüksemburg 10 1 3 6 8 26 -18 6
6   Belarus 10 1 2 7 6 21 -15 5
WC Qualification Europe: B Grubu
1   Portekiz 10 9 0 1 32 4 +28 27
2   İsviçre 10 9 0 1 23 7 +16 27
3   Macaristan 10 4 1 5 14 14 0 13
4   Faroe Adaları 10 2 3 5 4 16 -12 9
5   Letonya 10 2 1 7 7 18 -11 7
6   Andorra 10 1 1 8 2 23 -21 4
WC Qualification Europe: C Grubu
1   Almanya 10 10 0 0 43 4 +39 30
2   Kuzey İrlanda 10 6 1 3 17 6 +11 19
3   Çek Cumhuriyeti 10 4 3 3 17 10 +7 15
4   Norveç 10 4 1 5 17 16 +1 13
5   Azerbaycan 10 3 1 6 10 19 -9 10
6   San Marino 10 0 0 10 2 51 -49 0
WC Qualification Europe: D Grubu
1   Sırbistan 10 6 3 1 20 10 +10 21
2   İrlanda Cumhuriyeti 10 5 4 1 12 6 +6 19
3   Galler 10 4 5 1 13 6 +7 17
4   Avusturya 10 4 3 3 14 12 +2 15
5   Gürcistan 10 0 5 5 8 14 -6 5
6   Moldovya 10 0 2 8 4 23 -19 2
WC Qualification Europe: E Grubu
1   Polonya 10 8 1 1 28 14 +14 25
2   Danimarka 10 6 2 2 20 8 +12 20
3   Karadağ 10 5 1 4 20 12 +8 16
4   Romanya 10 3 4 3 12 10 +2 13
5   Ermenistan 10 2 1 7 10 26 -16 7
6   Kazakistan 10 0 3 7 6 26 -20 3
WC Qualification Europe: F Grubu
1   İngiltere 10 8 2 0 18 3 +15 26
2   Slovakya 10 6 0 4 17 7 +10 18
3   İskoçya 10 5 3 2 17 12 +5 18
4   Slovenya 10 4 3 3 12 7 +5 15
5   Litvanya 10 1 3 6 7 20 -13 6
6   Malta 10 0 1 9 3 25 -22 1
WC Qualification Europe: G Grubu
1   İspanya 10 9 1 0 36 3 +33 28
2   İtalya 10 7 2 1 21 8 +13 23
3   Arnavutluk 10 4 1 5 10 13 -3 13
4   İsrail 10 4 0 6 10 15 -5 12
5   FYR Macedonia 10 3 2 5 15 15 0 11
6   Lihtenştayn 10 0 0 10 1 39 -38 0
WC Qualification Europe: H Grubu
1   Belçika 10 9 1 0 43 6 +37 28
2   Yunanistan 10 5 4 1 17 6 +11 19
3   Bosna Hersek 10 5 2 3 24 13 +11 17
4   Estonya 10 3 2 5 13 19 -6 11
5   Güney Kıbrıs 10 3 1 6 9 18 -9 10
6   Cebelitarık 10 0 0 10 3 47 -44 0
WC Qualification Europe: Group I
1   İzlanda 10 7 1 2 16 7 +9 22
2   Hırvatistan 10 6 2 2 15 4 +11 20
3   Ukrayna 10 5 2 3 13 9 +4 17
4   Türkiye 10 4 3 3 14 13 +1 15
5   Finlandiya 10 2 3 5 9 13 -4 9
6   Kosova 10 0 1 9 3 24 -21 1
WC Qualification Oceania: A Grubu
1
Yeni Zelanda 4 3 1 0 6 0 +6 10
2   Yeni Kaledonya 4 1 2 1 4 5 -1 5
3
Fiji 4 0 1 3 3 8 -5 1
WC Qualification Oceania: B Grubu
1
Solomon Adaları 4 3 0 1 6 6 +0 9
2
Tahiti 4 2 0 2 7 4 +3 6
3
Papua Yeni Gine 4 1 0 3 6 9 -3 3
WC Qualification South America: A Grubu
1
Brezilya 18 12 5 1 41 11 +30 41
2
Uruguay 18 9 4 5 32 20 +12 31
3   Arjantin 18 7 7 4 19 16 +3 28
4
Kolombiya 18 7 6 5 21 19 +2 27
5
Peru 18 7 5 6 27 26 +1 26
6
Şili 18 8 2 8 26 27 -1 26
7   Paraguay 18 7 3 8 19 25 -6 24
8
Ekvador 18 6 2 10 26 29 -3 20
9   Bolivya 18 4 2 12 16 38 -22 14
10   Venezuela 18 2 6 10 19 35 -16 12
Promotion - World Cup

Dünya Kupası Elemeleri'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

Fox Sports 1 USA
Seasons: 2016-2018

 

Haberler

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

İranHaz 20
14:00
İspanya
DanimarkaHaz 21
8:00
Avustralya
FransaHaz 21
11:00
Peru
ArjantinHaz 21
14:00
Hırvatistan
BrezilyaHaz 22
8:00
Kosta Rika
NijeryaHaz 22
11:00
İzlanda
SırbistanHaz 22
14:00
İsviçre
BelçikaHaz 23
8:00
Tunus
Kore CumhuriyetiHaz 23
11:00
Meksika
AlmanyaHaz 23
14:00
İsve
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya vs Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay vs Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz vs Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran vs İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka vs Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa vs Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin vs Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya vs İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya vs Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan vs İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti vs Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya vs İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika vs Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere vs Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya vs Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya vs Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya vs Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018