Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Norveç

Norveç - 2. Divisjon

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
2. Division: Group 1
1   Raufoss 14 9 2 3 32 11 +21 29 MGGGG
2   Fredrikstad 14 7 5 2 25 12 +13 26 MGBGG
3
Elverum 14 7 5 2 28 18 +10 26 GGMBB
4
Grorud 14 8 2 4 27 17 +10 26 GGBMG
5
Alta 14 8 1 5 23 14 +9 25 GMGGM
7   Asker 14 8 0 6 26 15 +11 24 GGMMM
8   Bærum 14 6 2 6 23 15 +8 20 BMGGG
9   Moss 14 5 2 7 21 19 +2 17 BMMGG
10   Odd II 13 5 1 7 20 28 -8 16 MGMGG
11
Nybergsund 14 5 1 8 17 33 -16 16 GGMMM
12
Fram 14 4 0 10 18 41 -23 12 MMMMM
13   Hønefoss 14 2 4 8 21 30 -9 10 MBGBM
2. Division: Group 2
1   Skeid 11 6 5 0 23 5 +18 23 GBGGB
2   KFUM 11 6 4 1 24 11 +13 22 GGBGB
3   Hødd 11 6 4 1 20 10 +10 22 GBGGG
4   Kjelsås 11 6 4 1 20 12 +8 22 GGBGB
5   Egersund 11 4 4 3 11 8 +3 16 GGBGG
6   Bryne 11 4 4 3 15 14 +1 16 MBGMG
7   Flekkerøy 11 4 3 4 17 19 -2 15 MMGMG
8   Vidar 11 4 2 5 15 18 -3 14 GMMMG
9   Stjordals-Blink 11 3 4 4 18 18 +0 13 MBBGM
10   Arendal 11 3 4 4 15 15 +0 13 MBMGM
11   Vålerenga II 11 3 2 6 20 25 -5 11 GBMMM
12   Brattvåg 11 3 1 7 15 30 -15 10 MGMMM
13   Nardo 11 2 2 7 11 23 -12 8 MMGMM
14   Vard 11 1 1 9 10 26 -16 4 MMMMG
Yükselme
Yükselme Play-offu
Küme Düşme

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan