Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Hollanda

Hollanda - Eredivisie

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1 PSV 34 26 5 3 87 39 +48 83 BBBGG
2 Ajax 34 25 4 5 89 33 +56 79 GGGMG
3 AZ 34 22 5 7 72 38 +34 71 GMGGM
4 Feyenoord 34 20 6 8 76 39 +37 66 GGGGG
5 Utrecht 34 14 12 8 58 53 +5 54 GBBMB
6 Vitesse 34 13 10 11 63 47 +16 49 BGMGM
7 ADO Den Haag 34 13 8 13 45 53 -8 47 GBMGB
8 Heerenveen 34 12 10 12 48 53 -5 46 MMGGB
9 PEC Zwolle 34 12 8 14 42 54 -12 44 MMMBM
10 Heracles 34 11 9 14 50 64 -14 42 GBBMM
11 Excelsior 34 11 7 16 41 56 -15 40 MMBBG
12 Groningen 34 8 14 12 50 50 0 38 BGBGB
13 Willem II 34 10 7 17 50 63 -13 37 BGMGM
14 NAC Breda 34 9 7 18 41 57 -16 34 BGMMG
15 VVV 34 7 13 14 35 54 -19 34 MMMMM
16 Roda JC 34 8 6 20 42 69 -27 30 MGBMG
17 Sparta Rotterdam 34 7 6 21 34 75 -41 27 MMGMG
18 Twente 34 5 9 20 37 63 -26 24 BMGMM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Champions League (Qualification)
Avrupa Ligi (Grup Aşaması)
Avrupa Ligi (Playofflar)
Küme düşme Play-offu
Relegation - Eerste Divisie

 

Gol Kralları

OyuncuTakımGolPenaltılar
Eredivisie: Normal Sezon
A. JahanbakhshAZ 21 4
B. JohnsenADO Den Haag 19 0
S. BerghuisFeyenoord 18 0
W. WeghorstAZ 18 2
H. LozanoPSV 17 0
Fran SolWillem II 16 2
B. LinssenVitesse 15 0
T. MatavžVitesse 14 2
David NeresAjax 14 0
M. van GinkelPSV 14 9
K. HuntelaarAjax 13 0
L. de JongPSV 12 0
Z. LabyadUtrecht 12 1
T. van WeertGroningen 12 2
G. PereiroPSV 11 0
Eredivisie: Final Etabı
G. KashiaVitesse 1 0
Z. LabyadUtrecht 1 0
R. LeeuwinUtrecht 1 0
B. LinssenVitesse 1 0
M. MiazgaVitesse 1 0
M. MountVitesse 1 0
M. van der MaarelUtrecht 1 0

Eredivisie'i Amerika Birleşik Devletleri'te yayınlamak için lisanslı kanallar

bwin
Season: 2017-2018

 

Haberler

PSV Cocu'yu duyurdu!
beIN SPORTS (Basın Bildirisi) (3 days ago)
Mustafa Saymak Çaykur Rizespor'da
Hürriyet (1 week ago)
Mikhael rosheuvel Giresunspor yolunda
Günebakış (6 days ago)
Cengiz Ünder'in yanına Hakim Ziyech
Habertürk (3 weeks ago)

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

DanimarkaHaz 26
10:00
Fransa
AvustralyaHaz 26
10:00
Peru
NijeryaHaz 26
14:00
Arjantin
İzlandaHaz 26
14:00
Hırvatistan
MeksikaHaz 27
10:00
İsve
Kore CumhuriyetiHaz 27
10:00
Almanya
SırbistanHaz 27
14:00
Brezilya
İsviçreHaz 27
14:00
Kosta Rika
JaponyaHaz 28
10:00
Polonya
SenegalHaz 28
10:00
Kolombiya
Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Group A
14 Haz 11:00Moscow
Rusya 5 - 0 Suudi Arabistan
15 Haz 8:00Yekaterinburg
Mısır 0 - 1 Uruguay
19 Haz 14:00Saint Petersburg
Rusya 3 - 1 Mısır
20 Haz 11:00Rostov-on-Don
Uruguay 1 - 0 Suudi Arabistan
25 Haz 10:00Volgograd
Suudi Arabistan vs Mısır
25 Haz 10:00Samara
Uruguay vs Rusya
Group B
15 Haz 11:00Saint Petersburg
Fas 0 - 1 İran
15 Haz 14:00Sochi
Portekiz 3 - 3 İspanya
20 Haz 8:00Moscow
Portekiz 1 - 0 Fas
20 Haz 14:00Kazan
İran 0 - 1 İspanya
25 Haz 14:00Saransk
İran vs Portekiz
25 Haz 14:00Kaliningrad
İspanya vs Fas
Group C
16 Haz 6:00Kazan
Fransa 2 - 1 Avustralya
16 Haz 12:00Saransk
Peru 0 - 1 Danimarka
21 Haz 8:00Samara
Danimarka 1 - 1 Avustralya
21 Haz 11:00Yekaterinburg
Fransa 1 - 0 Peru
26 Haz 10:00Sochi
Avustralya vs Peru
26 Haz 10:00Moscow
Danimarka vs Fransa
Group D
16 Haz 9:00Moscow
Arjantin 1 - 1 İzlanda
16 Haz 15:00Kaliningrad
Hırvatistan 2 - 0 Nijerya
21 Haz 14:00Nizhny Novgorod
Arjantin 0 - 3 Hırvatistan
22 Haz 11:00Volgograd
Nijerya 2 - 0 İzlanda
26 Haz 14:00Rostov-on-Don
İzlanda vs Hırvatistan
26 Haz 14:00Saint Petersburg
Nijerya vs Arjantin
Group E
17 Haz 8:00Samara
Kosta Rika 0 - 1 Sırbistan
17 Haz 14:00Rostov-on-Don
Brezilya 1 - 1 İsviçre
22 Haz 8:00Saint Petersburg
Brezilya 2 - 0 Kosta Rika
22 Haz 14:00Kaliningrad
Sırbistan 1 - 2 İsviçre
27 Haz 14:00Moscow
Sırbistan vs Brezilya
27 Haz 14:00Nizhny Novgorod
İsviçre vs Kosta Rika
Group F
17 Haz 11:00Moscow
Almanya 0 - 1 Meksika
18 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İsveç 1 - 0 Kore Cumhuriyeti
23 Haz 11:00Rostov-on-Don
Kore Cumhuriyeti 1 - 2 Meksika
23 Haz 14:00Sochi
Almanya 2 - 1 İsveç
27 Haz 10:00Kazan
Kore Cumhuriyeti vs Almanya
27 Haz 10:00Yekaterinburg
Meksika vs İsveç
Group G
18 Haz 11:00Sochi
Belçika 3 - 0 Panama
18 Haz 14:00Volgograd
Tunus 1 - 2 İngiltere
23 Haz 8:00Moscow
Belçika 5 - 2 Tunus
24 Haz 8:00Nizhny Novgorod
İngiltere 6 - 1 Panama
28 Haz 14:00Kaliningrad
İngiltere vs Belçika
28 Haz 14:00Saransk
Panama vs Tunus
Group H
19 Haz 8:00Saransk
Kolombiya 1 - 2 Japonya
19 Haz 11:00Moscow
Polonya 1 - 2 Senegal
24 Haz 11:00Yekaterinburg
Japonya 2 - 2 Senegal
24 Haz 14:00Kazan
Polonya 0 - 3 Kolombiya
28 Haz 10:00Volgograd
Japonya vs Polonya
28 Haz 10:00Samara
Senegal vs Kolombiya
Knockout Stage

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
[1C] vs [2D]
30 Haz 14:00Sochi
[1A] vs [2B]
1 Tem 10:00Moscow
[1B] vs [2A]
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
[1D] vs [2C]
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
[1E] vs [2F]
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
[1G] vs [2H]
3 Tem 10:00Saint Petersburg
[1F] vs [2E]
3 Tem 14:00Moscow
[1H] vs [2G]
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
[W49] vs [W50]
6 Tem 14:00Kazan
[W53] vs [W54]
7 Tem 10:00Samara
[W55] vs [W56]
7 Tem 14:00Sochi
[W51] vs [W52]
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
[W57] vs [W58]
11 Tem 14:00Moscow
[W59] vs [W60]
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
[L61] vs [L62]
Final
15 Tem 11:00Moscow
Final: FIFA World Cup 2018