Live Soccer TV

iOS için Live Soccer TV Uygulaması
Android için Live Soccer TV Uygulaması
Namibya

Namibia Premier League

Fikstürler / Sonuçlar / TV Programı / Canlı Yayınlar


*Tüm saatler yerel saatinize göre gösterilmektedir

Fikstür

Poz.TakımOMGBMAGYGAverajPForm
1   African Stars 30 19 7 4 40 14 +26 64 GMGGG
2   Black Africa 30 15 10 5 52 29 +23 55 GMBGB
3   Mighty Gunners 30 17 3 10 48 36 +12 54 GGGGG
4
Pumas UNAM 30 13 9 8 43 32 +11 48 GGBMG
5
Young Africans 30 12 11 7 35 25 +10 47 MBGMB
6   Tigers 30 14 4 12 42 33 +9 46 GMMMG
7
Tura Magic 30 12 7 11 41 36 +5 43 MMBMM
8
Orlando Pirates 30 10 9 11 39 39 +0 39 GGBGB
9
Eleven Arrows 30 10 9 11 48 49 -1 39 GGBGB
12   Civics 30 7 14 9 33 27 +6 35 MGBGM
13   Blue Waters 30 8 8 14 33 43 -10 32 MMMMB
15   Rundu Chiefs 30 6 9 15 34 55 -21 27 MBBBM
Şampiyonlar Ligi (Grup Aşaması)
Küme Düşme

 

Videolar


Temporada AP2018 | Estamos listos
22 saat önce

#ConferenciaDePrensa | Carlos González - Felipe Mora
3 gün önce

APERTURA 2018 | Detrás de cámaras
3 gün önce

#PretemporadaAP2018 | Los canteranos v2
Pazartesi, 2 Tem

#PretemporadaAP2018 | Spot Celaya vs Pumas UNAM
Cuma, 29 Haz

#PretemporadaAP2018 | Los canteranos
Perşembe, 28 Haz

PretemporadaAP2018 | Conferencia | Ignacio Malcorra
Salı, 26 Haz

PretemporadaAP2018 | Llegaron los Chilenos
Pazartesi, 25 Haz

PretemporadaAP2018 | RESUMEN
Pazar, 24 Haz

Pretemporada AP2018 | Porteros
Pazar, 24 Haz

PretemporadaAP2018 | D.T. David Patiño
Cuma, 22 Haz

PretemporadaAP2018 | Entrenamiento | Acapulco
Perşembe, 21 Haz

PretemporadaAP2018 | Marcelo Díaz
Perşembe, 21 Haz

Gazete Kaydı »

Eposta: Neden Üyelik?

Yaklaşan Top Maçlar »

Live Soccer TV Uygulaması
Devam eden oyunu takip et
Live Soccer TV Uygulamasını
iPhone ve Android için İndir
iOS için Live Soccer TV UygulamasıAndroid için Live Soccer TV Uygulaması

FIFA Dünya Kupası

Round of 16
30 Haz 10:00Kazan
Fransa 4 - 3 Arjantin
30 Haz 14:00Sochi
Uruguay 2 - 1 Portekiz
1 Tem 10:00Moscow
İspanya 1 - 1P Rusya
1 Tem 14:00Nizhny Novgorod
Hırvatistan P1 - 1 Danimarka
Round of 16
2 Tem 10:00Samara
Brezilya 2 - 0 Meksika
2 Tem 14:00Rostov-on-Don
Belçika 3 - 2 Japonya
3 Tem 10:00Saint Petersburg
İsveç 1 - 0 İsviçre
3 Tem 14:00Moscow
Kolombiya 1 - 1 İngiltere
Quarter Final
6 Tem 10:00Nizhny Novgorod
Uruguay 0 - 2 Fransa
6 Tem 14:00Kazan
Brezilya 1 - 2 Belçika
7 Tem 10:00Samara
İsveç 0 - 2 İngiltere
7 Tem 14:00Sochi
Rusya 2 - 2P Hırvatistan
Semi-final
10 Tem 14:00Saint Petersburg
Fransa 1 - 0 Belçika
11 Tem 14:00Moscow
Hırvatistan 2 - 1 İngiltere
Third place match
14 Tem 10:00Saint Petersburg
Belçika 2 - 0 İngiltere
Final
15 Tem 11:00Moscow
Fransa 4 - 2 Hırvatistan